SPONSORZY

 

I liga
Terminarz drużyny I liga

KOL Data Czas Gospodarz   GościeWYN.
1 26.10.2019 18:30 h Los Amigos - Mert12 - 7
3 - 4
1 26.10.2019 19:15 h Budowlani-Paździoch - W&M Łago3 - 3
2 - 2
1 26.10.2019 20:00 h El-Trans - MProjekt9 - 3
5 - 2
1 26.10.2019 20:45 h E-Towers Famaba - PWiK Głogów2 - 1
1 - 1
2 03.11.2019 20:30 h PWiK Głogów - El-Trans4 - 10
1 - 7
2 03.11.2019 21:15 h 4 Batalion Inżynieryjny - Budowlani-Paździoch6 - 2
2 09.11.2019 17:30 h MProjekt - Los Amigos3 - 7
1 - 2
2 09.11.2019 18:15 h W&M Łago - E-Towers Famaba6 - 2
1 - 1
3 11.11.2019 19:00 h Los Amigos - PWiK Głogów2 - 4
2 - 1
3 11.11.2019 19:45 h Mert - MProjekt7 - 3
4 - 1
3 11.11.2019 20:30 h E-Towers Famaba - 4 Batalion Inżynieryjny5 - 3
2 - 1
3 11.11.2019 21:15 h El-Trans - W&M Łago7 - 1
1 - 1
4 22.11.2019 19:00 h W&M Łago - Los Amigos5 - 7
4 - 4
4 22.11.2019 19:45 h 4 Batalion Inżynieryjny - El-Trans1 - 4
0 - 2
4 22.11.2019 20:30 h PWiK Głogów - Mert5 - 3
0 - 2
4 22.11.2019 21:15 h Budowlani-Paździoch - E-Towers Famaba3 - 13
0 - 3
5 08.12.2019 15:00 h MProjekt - PWiK Głogów12 - 3
4 - 1
5 08.12.2019 15:45 h El-Trans - Budowlani-Paździoch8 - 1
4 - 0
5 08.12.2019 16:30 h Mert - W&M Łago4 - 3
2 - 2
5 08.12.2019 17:15 h Los Amigos - 4 Batalion Inżynieryjny8 - 6
5 - 3
6 15.12.2019 18:00 h Budowlani-Paździoch - Los Amigos0 - 1
0 - 1
6 15.12.2019 18:45 h W&M Łago - MProjekt8 - 3
2 - 0
6 15.12.2019 19:30 h E-Towers Famaba - El-Trans0 - 1
0 - 0
6 15.12.2019 20:15 h 4 Batalion Inżynieryjny - Mert2 - 13
1 - 6
7 21.12.2019 16:00 h MProjekt - 4 Batalion Inżynieryjny3 - 3
1 - 1
7 21.12.2019 16:45 h Mert - Budowlani-Paździoch7 - 2
2 - 0
7 22.12.2019 16:00 h Los Amigos - E-Towers Famaba7 - 1
2 - 1
7 22.12.2019 16:45 h PWiK Głogów - W&M Łago4 - 2
1 - 1
8 28.12.2019 17:30 h Budowlani-Paździoch - MProjekt1 - 10
8 28.12.2019 18:15 h E-Towers Famaba - Mert3 - 6
1 - 2
8 28.12.2019 19:00 h 4 Batalion Inżynieryjny - PWiK Głogów2 - 1
0 - 1
8 28.12.2019 19:45 h El-Trans - Los Amigos1 - 1
0 - 0
9 04.01.2020 16:00 h MProjekt - E-Towers Famaba7 - 4
5 - 0
9 04.01.2020 16:45 h PWiK Głogów - Budowlani-Paździoch7 - 3
2 - 1
9 05.01.2020 16:00 h Mert - El-Trans4 - 4
2 - 3
9 05.01.2020 16:45 h W&M Łago - 4 Batalion Inżynieryjny3 - 6
1 - 2
10 10.01.2020 19:00 h PWiK Głogów - E-Towers Famaba3 - 9
1 - 5
10 10.01.2020 19:45 h W&M Łago - Budowlani-Paździoch1 - 1
1 - 0
10 10.01.2020 20:30 h MProjekt - El-Trans2 - 2
1 - 0
10 10.01.2020 21:15 h Mert - Los Amigos1 - 2
0 - 1
11 19.01.2020 15:00 h Los Amigos - MProjekt4 - 2
4 - 1
11 19.01.2020 15:45 h E-Towers Famaba - W&M Łago4 - 2
2 - 0
11 19.01.2020 16:30 h El-Trans - PWiK Głogów2 - 1
0 - 0
11 19.01.2020 17:15 h Budowlani-Paździoch - 4 Batalion Inżynieryjny0 - 8
0 - 5
12 25.01.2020 16:00 h MProjekt - Mert2 - 4
1 - 0
12 25.01.2020 16:45 h PWiK Głogów - Los Amigos0 - 8
0 - 2
12 25.01.2020 17:30 h 4 Batalion Inżynieryjny - E-Towers Famaba2 - 1
0 - 0
12 25.01.2020 18:15 h W&M Łago - El-Trans4 - 4
2 - 2
13 08.02.2020 16:30 h Los Amigos - W&M Łago4 - 3
2 - 2
13 08.02.2020 17:15 h Mert - PWiK Głogów4 - 11
13 08.02.2020 18:00 h E-Towers Famaba - Budowlani-Paździoch6 - 2
3 - 1
13 08.02.2020 18:45 h El-Trans - 4 Batalion Inżynieryjny8 - 2
2 - 0
14 15.02.2020 15:00 h 4 Batalion Inżynieryjny - Los Amigos4 - 5
2 - 2
14 16.02.2020 15:00 h Budowlani-Paździoch - El-Trans1 - 9
1 - 4
14 16.02.2020 15:45 h PWiK Głogów - MProjekt5 - 0
v - o
14 16.02.2020 16:30 h W&M Łago - Mert1 - 12
0 - 4
15 21.02.2020 19:00 h Mert - 4 Batalion Inżynieryjny6 - 3
2 - 0
15 21.02.2020 19:45 h Los Amigos - Budowlani-Paździoch9 - 3
4 - 0
15 21.02.2020 20:30 h MProjekt - W&M Łago4 - 3
1 - 1
15 21.02.2020 21:15 h El-Trans - E-Towers Famaba7 - 4
1 - 3
16 01.03.2020 15:45 h Budowlani-Paździoch - Mert0 - 5
v - o
16 01.03.2020 16:30 h W&M Łago - PWiK Głogów5 - 10
2 - 5
16 01.03.2020 17:15 h E-Towers Famaba - Los Amigos1 - 4
1 - 1
16 01.03.2020 18:00 h 4 Batalion Inżynieryjny - MProjekt5 - 0
v - o
17 07.03.2020 16:00 h PWiK Głogów - 4 Batalion Inżynieryjny4 - 4
0 - 4
17 07.03.2020 16:45 h MProjekt - Budowlani-Paździoch5 - 0
v - o
17 07.03.2020 17:30 h Mert - E-Towers Famaba3 - 2
3 - 1
17 07.03.2020 18:15 h Los Amigos - El-Trans5 - 2
18 20.06.2020 00:00 h 4 Batalion Inżynieryjny - W&M Łago0 - 5
v - o
18 20.06.2020 15:00 h E-Towers Famaba - MProjekt0 - 5
v - o
18 20.06.2020 16:00 h Budowlani-Paździoch - PWiK Głogów2 - 2
1 - 2
18 20.06.2020 17:00 h El-Trans - Mert9 - 5
6 - 0


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 5
Miejsce Hala N., 05. Gru. 2021 18:30
MZZPD HMG
MZZPD HMG
MZZPD Rudna
MZZPD Rudna
-:-
Referee: Skrzyński, Tomasz

Miejsce Hala N., 05. Gru. 2021 19:15
Mert
Mert
ZZPM HMG
ZZPM HMG
-:-
Referee: Skrzyński, Tomasz

Miejsce Hala N., 05. Gru. 2021 20:00
Los Amigos
Los Amigos
Bizpol
Bizpol
-:-
Referee: Skrzyński, Tomasz

Kolejka 6
Miejsce Hala So., 11. Gru. 2021 17:00
Sparta Sława
Sparta Sława
Zryw Kotla
Zryw Kotla
-:-

Miejsce Hala So., 11. Gru. 2021 17:45
Gwardia Białołęka
Gwardia Białołęka
KS Kłobuczyn
KS Kłobuczyn
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Andrzej Koryciński ZPD 14
2 Piotr Pietruszko GUM 11
3 Marcin Kycej MZZ 9
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Tomasz Urbaniak GUM 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Miłosz Jóźwiak MER 3
2 Piotr Pietruszko GUM 2
3 Arkadiusz Karcz ZZP 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Ireneusz Przybylski MER 1

I liga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Momot GWA 13
2 Alan Furman EIN 11
3 Hubert Suplicki TEA 10
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Walner EIN 1
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marcin Kapuśniak NAD 1
- Mateusz Rojek ELE 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Seweryn Suchorski SPA 2
- Alan Grombik NAD 2
- Jakub Stachowiak ZRY 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Piotr Kuśnierek ZRY 1
Naszą witrynę przegląda teraz 1070 gości