sponsorzy

sponsor1.jpg

Media

I liga
Terminarz drużyny I liga

KOL Data Czas Gospodarz   GościeWYN.
1 26.10.2019 18:30 h Los Amigos - Mert12 - 7
3 - 4
1 26.10.2019 19:15 h Budowlani-Paździoch - W&M Łago3 - 3
2 - 2
1 26.10.2019 20:00 h El-Trans - MProjekt9 - 3
5 - 2
1 26.10.2019 20:45 h E-Towers Famaba - PWiK Głogów2 - 1
1 - 1
2 03.11.2019 20:30 h PWiK Głogów - El-Trans4 - 10
1 - 7
2 03.11.2019 21:15 h 4 Batalion Inżynieryjny - Budowlani-Paździoch6 - 2
2 09.11.2019 17:30 h MProjekt - Los Amigos3 - 7
1 - 2
2 09.11.2019 18:15 h W&M Łago - E-Towers Famaba6 - 2
1 - 1
3 11.11.2019 19:00 h Los Amigos - PWiK Głogów2 - 4
2 - 1
3 11.11.2019 19:45 h Mert - MProjekt7 - 3
4 - 1
3 11.11.2019 20:30 h E-Towers Famaba - 4 Batalion Inżynieryjny5 - 3
2 - 1
3 11.11.2019 21:15 h El-Trans - W&M Łago7 - 1
1 - 1
4 22.11.2019 19:00 h W&M Łago - Los Amigos5 - 7
4 - 4
4 22.11.2019 19:45 h 4 Batalion Inżynieryjny - El-Trans1 - 4
0 - 2
4 22.11.2019 20:30 h PWiK Głogów - Mert5 - 3
0 - 2
4 22.11.2019 21:15 h Budowlani-Paździoch - E-Towers Famaba3 - 13
0 - 3
5 08.12.2019 15:00 h MProjekt - PWiK Głogów12 - 3
4 - 1
5 08.12.2019 15:45 h El-Trans - Budowlani-Paździoch8 - 1
4 - 0
5 08.12.2019 16:30 h Mert - W&M Łago4 - 3
2 - 2
5 08.12.2019 17:15 h Los Amigos - 4 Batalion Inżynieryjny8 - 6
5 - 3
6 15.12.2019 18:00 h Budowlani-Paździoch - Los Amigos0 - 1
0 - 1
6 15.12.2019 18:45 h W&M Łago - MProjekt8 - 3
2 - 0
6 15.12.2019 19:30 h E-Towers Famaba - El-Trans0 - 1
0 - 0
6 15.12.2019 20:15 h 4 Batalion Inżynieryjny - Mert2 - 13
1 - 6
7 21.12.2019 16:00 h MProjekt - 4 Batalion Inżynieryjny3 - 3
1 - 1
7 21.12.2019 16:45 h Mert - Budowlani-Paździoch7 - 2
2 - 0
7 22.12.2019 16:00 h Los Amigos - E-Towers Famaba7 - 1
2 - 1
7 22.12.2019 16:45 h PWiK Głogów - W&M Łago4 - 2
1 - 1
8 28.12.2019 17:30 h Budowlani-Paździoch - MProjekt1 - 10
8 28.12.2019 18:15 h E-Towers Famaba - Mert3 - 6
1 - 2
8 28.12.2019 19:00 h 4 Batalion Inżynieryjny - PWiK Głogów2 - 1
0 - 1
8 28.12.2019 19:45 h El-Trans - Los Amigos1 - 1
0 - 0
9 04.01.2020 16:00 h MProjekt - E-Towers Famaba7 - 4
5 - 0
9 04.01.2020 16:45 h PWiK Głogów - Budowlani-Paździoch7 - 3
2 - 1
9 05.01.2020 16:00 h Mert - El-Trans4 - 4
2 - 3
9 05.01.2020 16:45 h W&M Łago - 4 Batalion Inżynieryjny3 - 6
1 - 2
10 10.01.2020 19:00 h PWiK Głogów - E-Towers Famaba3 - 9
1 - 5
10 10.01.2020 19:45 h W&M Łago - Budowlani-Paździoch1 - 1
1 - 0
10 10.01.2020 20:30 h MProjekt - El-Trans2 - 2
1 - 0
10 10.01.2020 21:15 h Mert - Los Amigos1 - 2
0 - 1
11 19.01.2020 15:00 h Los Amigos - MProjekt4 - 2
4 - 1
11 19.01.2020 15:45 h E-Towers Famaba - W&M Łago4 - 2
2 - 0
11 19.01.2020 16:30 h El-Trans - PWiK Głogów2 - 1
0 - 0
11 19.01.2020 17:15 h Budowlani-Paździoch - 4 Batalion Inżynieryjny0 - 8
0 - 5
12 25.01.2020 16:00 h MProjekt - Mert2 - 4
1 - 0
12 25.01.2020 16:45 h PWiK Głogów - Los Amigos0 - 8
0 - 2
12 25.01.2020 17:30 h 4 Batalion Inżynieryjny - E-Towers Famaba2 - 1
0 - 0
12 25.01.2020 18:15 h W&M Łago - El-Trans4 - 4
2 - 2
13 08.02.2020 16:30 h Los Amigos - W&M Łago4 - 3
2 - 2
13 08.02.2020 17:15 h Mert - PWiK Głogów4 - 11
13 08.02.2020 18:00 h E-Towers Famaba - Budowlani-Paździoch6 - 2
3 - 1
13 08.02.2020 18:45 h El-Trans - 4 Batalion Inżynieryjny8 - 2
2 - 0
14 15.02.2020 15:00 h 4 Batalion Inżynieryjny - Los Amigos4 - 5
2 - 2
14 16.02.2020 15:00 h Budowlani-Paździoch - El-Trans1 - 9
1 - 4
14 16.02.2020 15:45 h PWiK Głogów - MProjekt5 - 0
v - o
14 16.02.2020 16:30 h W&M Łago - Mert1 - 12
0 - 4
15 21.02.2020 19:00 h Mert - 4 Batalion Inżynieryjny6 - 3
2 - 0
15 21.02.2020 19:45 h Los Amigos - Budowlani-Paździoch9 - 3
4 - 0
15 21.02.2020 20:30 h MProjekt - W&M Łago4 - 3
1 - 1
15 21.02.2020 21:15 h El-Trans - E-Towers Famaba7 - 4
1 - 3
16 01.03.2020 15:45 h Budowlani-Paździoch - Mert0 - 5
v - o
16 01.03.2020 16:30 h W&M Łago - PWiK Głogów5 - 10
2 - 5
16 01.03.2020 17:15 h E-Towers Famaba - Los Amigos1 - 4
1 - 1
16 01.03.2020 18:00 h 4 Batalion Inżynieryjny - MProjekt5 - 0
v - o
17 07.03.2020 16:00 h PWiK Głogów - 4 Batalion Inżynieryjny4 - 4
0 - 4
17 07.03.2020 16:45 h MProjekt - Budowlani-Paździoch5 - 0
v - o
17 07.03.2020 17:30 h Mert - E-Towers Famaba3 - 2
3 - 1
17 07.03.2020 18:15 h Los Amigos - El-Trans5 - 2
18 20.06.2020 00:00 h 4 Batalion Inżynieryjny - W&M Łago0 - 5
v - o
18 20.06.2020 15:00 h E-Towers Famaba - MProjekt0 - 5
v - o
18 20.06.2020 16:00 h Budowlani-Paździoch - PWiK Głogów2 - 2
1 - 2
18 20.06.2020 17:00 h El-Trans - Mert9 - 5
6 - 0


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Kaczmar ZPD 29
2 Andrzej Koryciński ZPD 19
3 Michał Morawski BIZ 17
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Hubert Dęga GPK 1
- Patryk Filipiak ZZP 1
- Daniel Rząd Kłu 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Wiktor Kobiela ZZP 3
2 Maciej Krzemień FUE 2
- Andrzej Koryciński ZPD 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Wojciech Knoski BIZ 1
- Marcin Zdziechowicz FUE 1
- Patryk Kozłowski SOB 1

I liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Miłosz Jóźwiak MER 33
2 Alan Furman Yy 19
3 Paweł Kondratyk PWI 18
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Janusz Kłonowski MPR 1
- Marek Drużkowski WM 1
- Michał Mackiewicz BIN 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Alan Furman Yy 3
2 Michał Szmaciński BUD 2
- Piotr Zalewski MPR 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Krzysztof Golba WM 1
- Kamil Reinholz BIN 1
- Piotr Juni Yy 1

II liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Michał Chichłowski KOR 23
2 Damian Kwaśnik AMP 22
- Wojciech Mysłowski AMP 22
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Rojek ELE 1
- Mateusz Marut KML 1
- Waldemar Gola ELE 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Kuc EIN 3
- Kacper Kruczek EIN 3
- Viktor Ushatov AMP 3
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Patryk Baranowski KML 1
- Krystian Mucha AMP 1
- Łukasz Ciechanowicz BEK 1
Naszą witrynę przegląda teraz 2078 gości