SPONSORZY

 

Extraliga
Terminarz drużyny KS Kłobuczyn

KOL MSC Data Czas Gospodarz   GościeWYN.  
1 Hala 27.10.2019 20:00 h KS Kłobuczyn - Sobota SWS Invest1 - 6 Porażki
2 Hala 10.11.2019 18:15 h ZZPM HMG - KS Kłobuczyn3 - 1
2 - 0
Porażki
3 Hala 24.11.2019 18:45 h KS Kłobuczyn - MZZPD Rudna4 - 6
4 - 4
Porażki
4 Hala 08.12.2019 18:00 h ZZPPM HMG - KS Kłobuczyn7 - 2
4 - 0
Porażki
5 Hala 15.12.2019 15:00 h KS Kłobuczyn - Bizpol3 - 10
2 - 2
Porażki
6 Hala 22.12.2019 18:15 h Budrem - KS Kłobuczyn5 - 0
W - O
Porażki
7 Hala 29.12.2019 18:15 h KS Kłobuczyn - GPK-SUEZ Głogów0 - 3
0 - 1
Porażki
8 Hala 05.01.2020 19:45 h Inevo/Fuego Team - KS Kłobuczyn4 - 1 Porażki
10 Hala 19.01.2020 20:15 h Sobota SWS Invest - KS Kłobuczyn5 - 0
v - o
Porażki
11 Hala 25.01.2020 20:30 h KS Kłobuczyn - ZZPM HMG0 - 5
v - o
Porażki
12 Hala 09.02.2020 17:15 h MZZPD Rudna - KS Kłobuczyn5 - 0
v - o
Porażki
13 Hala 16.02.2020 17:15 h KS Kłobuczyn - ZZPPM HMG0 - 5
v - o
Porażki
14 22.02.2020 00:00 h Bizpol - KS Kłobuczyn5 - 0
v - o
Porażki
15 01.03.2020 00:00 h KS Kłobuczyn - Budrem0 - 5
v - o
Porażki
16 08.03.2020 00:00 h GPK-SUEZ Głogów - KS Kłobuczyn5 - 0
v - o
Porażki
17 Hala 17.06.2020 00:00 h KS Kłobuczyn - Inevo/Fuego Team0 - 5
v - o
Porażki


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 9
Miejsce Hala N., 05. Lut. 2023 15:30
The Boys
The Boys
Orzełki
Orzełki
-:-

Miejsce Hala N., 05. Lut. 2023 16:15
Lombard 66
Lombard 66
Arbiter Głogów
Arbiter Głogów
-:-

Miejsce Hala N., 05. Lut. 2023 17:00
Mieszko Oldboys
Mieszko Oldboys
SM Nadodrze
SM Nadodrze
-:-

Miejsce Hala N., 05. Lut. 2023 17:45
LSA
LSA
Team Lipinki
Team Lipinki
-:-

Kolejka 10
Miejsce Hala N., 05. Lut. 2023 18:30
Bizpol
Bizpol
ZZPPM HMG
ZZPPM HMG
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Piotr Pietruszko GUM 31
2 Mateusz Surożyński BIZ 17
3 Michał Morawski BIZ 12
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dominik Nietopiel PAD 1
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Karol Dudek EIN 1
- Gabor Noski ZZP 1
- Paweł Kwiatkowski ZZP 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Andrzej Koryciński ZPD 2
2 Bartek Skiba MER 1
- Piotr Pietruszko GUM 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marcin Zdziechowicz MZZ 1
- Łukasz Stepokura MER 1

Extraliga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Przemysław Jastrzębski TEA 16
2 Alan Furman LOM 13
- Mateusz Momot ORZ 13
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Siergiej Podliniev NAD 1
- Marcin Płaziak LSA 1
- Dominik Bednarski ARB 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dawid Pawlak THE 1
- Jarosław Łuszczyński LOM 1
- Bartek Szulc TEA 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Filip Bielecki LOM 1
- Kacper Kruczek ORZ 1
- Tymoteusz Kruczek ORZ 1
Naszą witrynę przegląda teraz 1625 gości