SPONSORZY

 

Extraliga
Terminarz drużyny Inevo/Fuego Team

KOL MSC Data Czas Gospodarz   GościeWYN.  
1 Hala 27.10.2019 19:15 h Inevo/Fuego Team - ZZPM HMG5 - 0
3 - 0
Zwycięstwa
2 Hala 10.11.2019 19:45 h MZZPD Rudna - Inevo/Fuego Team3 - 1
2 - 0
Porażki
3 Hala 24.11.2019 18:00 h Inevo/Fuego Team - ZZPPM HMG5 - 5
1 - 3
Remisy
4 Hala 08.12.2019 18:45 h Bizpol - Inevo/Fuego Team12 - 0
7 - 0
Porażki
5 Hala 15.12.2019 17:15 h Inevo/Fuego Team - Budrem0 - 6
0 - 2
Porażki
6 Hala 22.12.2019 19:45 h GPK-SUEZ Głogów - Inevo/Fuego Team9 - 2
3 - 1
Porażki
8 Hala 05.01.2020 19:45 h Inevo/Fuego Team - KS Kłobuczyn4 - 1 Zwycięstwa
9 Hala 12.01.2020 19:30 h Sobota SWS Invest - Inevo/Fuego Team5 - 5
1 - 2
Remisy
10 Hala 19.01.2020 18:45 h ZZPM HMG - Inevo/Fuego Team2 - 1
1 - 0
Porażki
11 Hala 28.02.2020 19:00 h Inevo/Fuego Team - MZZPD Rudna0 - 5
V - O
Porażki
12 Hala 09.02.2020 16:30 h ZZPPM HMG - Inevo/Fuego Team4 - 1
2 - 0
Porażki
13 Hala 16.02.2020 18:00 h Inevo/Fuego Team - Bizpol1 - 12
1 - 5
Porażki
14 Hala 22.02.2020 18:45 h Budrem - Inevo/Fuego Team3 - 0
1 - 0
Porażki
15 Hala 01.03.2020 20:15 h Inevo/Fuego Team - GPK-SUEZ Głogów3 - 1
2 - 0
Zwycięstwa
17 Hala 17.06.2020 00:00 h KS Kłobuczyn - Inevo/Fuego Team0 - 5
v - o
Zwycięstwa
18 Hala 27.06.2020 17:00 h Inevo/Fuego Team - Sobota SWS Invest0 - 5
v - o
Porażki


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 12
Miejsce Hala So., 29. Sty. 2022 17:00
PWiK Głogów
PWiK Głogów
SM Nadodrze
SM Nadodrze
-:-

Miejsce Hala So., 29. Sty. 2022 17:45
E-InstalPro
E-InstalPro
Gwardia Białołęka
Gwardia Białołęka
-:-

Miejsce Hala So., 29. Sty. 2022 18:30
Eleks
Eleks
Zryw Kotla
Zryw Kotla
-:-

Miejsce Hala So., 29. Sty. 2022 19:15
Sparta Sława
Sparta Sława
Lombard 66
Lombard 66
-:-

Miejsce Hala So., 29. Sty. 2022 20:00
Team Lipinki
Team Lipinki
KS Kłobuczyn
KS Kłobuczyn
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Andrzej Koryciński ZPD 21
- Piotr Pietruszko GUM 21
3 Mateusz Surożyński BIZ 15
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Tomasz Urbaniak GUM 1
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Łukasz Strzelecki GUM 1
- Gabor Noski ZZP 1
- Marcin Sitnik LOS 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Miłosz Jóźwiak MER 4
2 Piotr Pietruszko GUM 3
3 Andrzej Koryciński ZPD 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Ireneusz Przybylski MER 1

Extraliga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Momot GWA 28
2 Alan Furman EIN 22
3 Patryk Krawczak TEA 18
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Walner EIN 1
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marcin Kapuśniak NAD 1
- Mateusz Rojek ELE 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Jakub Stachowiak ZRY 3
2 Sławomir Baumann SPA 2
- Seweryn Suchorski SPA 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Piotr Kuśnierek ZRY 1
Naszą witrynę przegląda teraz 706 gości