sponsorzy

sponsor2.jpg

Media

Extraliga
Terminarz drużyny Extraliga

KOL MSC Data Czas Gospodarz   GościeWYN.
1 Hala 27.10.2019 18:30 h GPK-SUEZ Głogów - MZZPD Rudna3 - 10
1 - 7
1 Hala 27.10.2019 19:15 h Inevo/Fuego Team - ZZ Polska Miedź5 - 0
3 - 0
1 Hala 27.10.2019 20:00 h KS Kłobuczyn - Sobota SWS Invest1 - 6
1 Hala 27.10.2019 20:45 h Budrem - ZZPPM HMG2 - 1
2 Hala 10.11.2019 17:30 h ZZPPM HMG - GPK-SUEZ Głogów4 - 4
2 - 1
2 Hala 10.11.2019 18:15 h ZZ Polska Miedź - KS Kłobuczyn3 - 1
2 - 0
2 Hala 10.11.2019 19:00 h Bizpol - Budrem4 - 2
2 - 1
2 Hala 10.11.2019 19:45 h MZZPD Rudna - Inevo/Fuego Team3 - 1
2 - 0
3 Hala 24.11.2019 18:00 h Inevo/Fuego Team - ZZPPM HMG5 - 5
1 - 3
3 Hala 24.11.2019 18:45 h KS Kłobuczyn - MZZPD Rudna4 - 6
4 - 4
3 Hala 24.11.2019 19:30 h GPK-SUEZ Głogów - Bizpol3 - 6
2 - 4
3 Hala 24.11.2019 20:15 h Sobota SWS Invest - ZZ Polska Miedź5 - 3
3 - 2
4 Hala 08.12.2019 18:00 h ZZPPM HMG - KS Kłobuczyn7 - 2
4 - 0
4 Hala 08.12.2019 18:45 h Bizpol - Inevo/Fuego Team12 - 0
7 - 0
4 Hala 08.12.2019 19:30 h MZZPD Rudna - Sobota SWS Invest7 - 3
0 - 3
4 Hala 08.12.2019 20:15 h Budrem - GPK-SUEZ Głogów6 - 3
2 - 1
5 Hala 15.12.2019 15:00 h KS Kłobuczyn - Bizpol3 - 10
2 - 2
5 Hala 15.12.2019 15:45 h Sobota SWS Invest - ZZPPM HMG0 - 5
0 - 0
5 Hala 15.12.2019 16:30 h ZZ Polska Miedź - MZZPD Rudna0 - 10
0 - 5
5 Hala 15.12.2019 17:15 h Inevo/Fuego Team - Budrem0 - 6
0 - 2
6 Hala 22.12.2019 17:30 h Bizpol - Sobota SWS Invest4 - 2
2 - 0
6 Hala 22.12.2019 18:15 h Budrem - KS Kłobuczyn5 - 0
W - O
6 Hala 22.12.2019 19:00 h ZZPPM HMG - ZZ Polska Miedź4 - 0
2 - 0
6 Hala 22.12.2019 19:45 h GPK-SUEZ Głogów - Inevo/Fuego Team9 - 2
3 - 1
7 Hala 29.12.2019 17:30 h MZZPD Rudna - ZZPPM HMG10 - 5
4 - 1
7 Hala 29.12.2019 18:15 h KS Kłobuczyn - GPK-SUEZ Głogów0 - 3
0 - 1
7 Hala 29.12.2019 19:00 h Sobota SWS Invest - Budrem1 - 5
7 Hala 29.12.2019 19:45 h ZZ Polska Miedź - Bizpol0 - 5
V - 0
8 Hala 05.01.2020 17:30 h Budrem - ZZ Polska Miedź5 - 2
3 - 1
8 Hala 05.01.2020 18:15 h GPK-SUEZ Głogów - Sobota SWS Invest3 - 5
2 - 2
8 Hala 05.01.2020 19:00 h Bizpol - MZZPD Rudna1 - 0
1 - 0
8 Hala 05.01.2020 19:45 h Inevo/Fuego Team - KS Kłobuczyn4 - 1
9 Hala 12.01.2020 18:00 h ZZ Polska Miedź - GPK-SUEZ Głogów3 - 4
1 - 2
9 Hala 12.01.2020 18:45 h MZZPD Rudna - Budrem2 - 1
0 - 1
9 Hala 12.01.2020 19:30 h Sobota SWS Invest - Inevo/Fuego Team5 - 5
1 - 2
9 Hala 12.01.2020 20:15 h ZZPPM HMG - Bizpol2 - 7
10 Hala 19.01.2020 18:00 h MZZPD Rudna - GPK-SUEZ Głogów8 - 2
4 - 0
10 Hala 19.01.2020 18:45 h ZZ Polska Miedź - Inevo/Fuego Team2 - 1
1 - 0
10 Hala 19.01.2020 19:30 h ZZPPM HMG - Budrem3 - 3
1 - 1
10 Hala 19.01.2020 20:15 h Sobota SWS Invest - KS Kłobuczyn5 - 0
v - o
11 Hala 25.01.2020 19:00 h Budrem - Bizpol5 - 1
2 - 1
11 Hala 25.01.2020 19:45 h GPK-SUEZ Głogów - ZZPPM HMG3 - 4
2 - 2
11 Hala 25.01.2020 20:30 h KS Kłobuczyn - ZZ Polska Miedź0 - 5
v - o
11 Hala 28.02.2020 19:00 h Inevo/Fuego Team - MZZPD Rudna0 - 5
V - O
12 Hala 09.02.2020 16:30 h ZZPPM HMG - Inevo/Fuego Team4 - 1
2 - 0
12 Hala 09.02.2020 17:15 h MZZPD Rudna - KS Kłobuczyn5 - 0
v - o
12 Hala 09.02.2020 18:00 h Bizpol - GPK-SUEZ Głogów22 - 3
7 - 2
12 Hala 09.02.2020 18:45 h ZZ Polska Miedź - Sobota SWS Invest8 - 4
13 Hala 15.02.2020 18:45 h Sobota SWS Invest - MZZPD Rudna2 - 13
0 - 5
13 Hala 16.02.2020 17:15 h KS Kłobuczyn - ZZPPM HMG0 - 5
v - o
13 Hala 16.02.2020 18:00 h Inevo/Fuego Team - Bizpol1 - 12
1 - 5
13 Hala 16.02.2020 18:45 h GPK-SUEZ Głogów - Budrem0 - 5
V - O
14 22.02.2020 00:00 h Bizpol - KS Kłobuczyn5 - 0
v - o
14 Hala 22.02.2020 18:00 h ZZPPM HMG - Sobota SWS Invest3 - 3
1 - 0
14 Hala 22.02.2020 18:45 h Budrem - Inevo/Fuego Team3 - 0
1 - 0
14 Hala 22.02.2020 19:30 h MZZPD Rudna - ZZ Polska Miedź12 - 1
5 - 1
15 01.03.2020 00:00 h KS Kłobuczyn - Budrem0 - 5
v - o
15 Hala 01.03.2020 18:45 h Sobota SWS Invest - Bizpol3 - 6
15 Hala 01.03.2020 19:30 h ZZ Polska Miedź - ZZPPM HMG1 - 0
0 - 0
15 Hala 01.03.2020 20:15 h Inevo/Fuego Team - GPK-SUEZ Głogów3 - 1
2 - 0
16 08.03.2020 00:00 h GPK-SUEZ Głogów - KS Kłobuczyn5 - 0
v - o
16 Hala 08.03.2020 17:30 h Bizpol - ZZ Polska Miedź5 - 4
2 - 3
16 Hala 08.03.2020 18:15 h Budrem - Sobota SWS Invest4 - 4
3 - 1
16 Hala 08.03.2020 19:00 h ZZPPM HMG - MZZPD Rudna2 - 5
0 - 2
17 Hala 17.06.2020 00:00 h KS Kłobuczyn - Inevo/Fuego Team0 - 5
v - o
17 Hala 17.06.2020 18:00 h Sobota SWS Invest - GPK-SUEZ Głogów5 - 0
v - o
17 Hala 17.06.2020 19:00 h MZZPD Rudna - Bizpol4 - 2
2 - 1
17 Hala 17.06.2020 20:00 h ZZ Polska Miedź - Budrem2 - 7
0 - 2
18 Hala 27.06.2020 00:00 h Budrem - MZZPD Rudna0 - 5
v - o
18 Hala 27.06.2020 15:15 h GPK-SUEZ Głogów - ZZ Polska Miedź3 - 5
2 - 1
18 Hala 27.06.2020 16:00 h Bizpol - ZZPPM HMG5 - 0
V - O
18 Hala 27.06.2020 17:00 h Inevo/Fuego Team - Sobota SWS Invest0 - 5
v - o


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 2
Miejsce Hala Data N., 29. Lis. 2020 Początek meczu 16:00
Korona Nosocice
Korona Nosocice
Gum-Mar
Gum-Mar
-:-

Miejsce Hala Data N., 29. Lis. 2020 Początek meczu 16:50
Sparta Sława
Sparta Sława
Eleks
Eleks
-:-

Miejsce Hala Data N., 29. Lis. 2020 Początek meczu 17:40
LO1 Team
LO1 Team
E-InstalPro
E-InstalPro
-:-

Miejsce Hala Data N., 29. Lis. 2020 Początek meczu 18:30
Prezesjusze
Prezesjusze
Daytona
Daytona
-:-

Kolejka 3
Miejsce Hala Data So., 05. Gru. 2020 Początek meczu 17:45
E-InstalPro
E-InstalPro
Eleks
Eleks
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Kaczmar ZPD 7
2 Mateusz Tkacz ZZP 6
3 Mateusz Surożyński BIZ 5
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Maciej Bartuś BIZ 1
- Wojciech Kubik BIZ 1
- Konrad Węglarz ZPD 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Alan Furman AMP 1

Extraliga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Łukasz Strzelecki GUM 7
2 Krystian Woźniak DAY 4
3 Łukasz Plewko GUM 3
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Jakub Gorzelańczyk KML 1
Naszą witrynę przegląda teraz 1729 gości