sponsorzy

sponsor2.jpg

Media

II liga
Terminarz drużyny El-Trans

KOL Data Czas Gospodarz   GościeWYN.  
1 27.10.2018 21:00 h El-Trans - Prezesjusze10 - 1
6 - 0
Zwycięstwa
2 03.11.2018 18:00 h W&M Łago - El-Trans2 - 3
1 - 2
Zwycięstwa
3 09.11.2018 19:30 h El-Trans - Dzikie Koty8 - 0
4 - 0
Zwycięstwa
5 30.11.2018 18:00 h El-Trans - Korona Nosocice15 - 2
8 - 1
Zwycięstwa
6 14.12.2018 20:15 h El-Trans - Eleks9 - 0
7 - 0
Zwycięstwa
7 21.12.2018 19:30 h LO1 Team - El-Trans0 - 11
0 - 5
Zwycięstwa
8 28.12.2018 20:15 h El-Trans - Los Amigos4 - 0 Zwycięstwa
9 05.01.2019 18:30 h Nadodrze - El-Trans2 - 6
0 - 1
Zwycięstwa
10 11.01.2019 21:00 h Prezesjusze - El-Trans3 - 13
2 - 5
Zwycięstwa
11 20.01.2019 16:00 h El-Trans - W&M Łago9 - 2
4 - 0
Zwycięstwa
12 01.02.2019 18:45 h Dzikie Koty - El-Trans2 - 5
0 - 2
Zwycięstwa
13 09.02.2019 17:15 h El-Trans - E-Towers Famaba3 - 1
0 - 1
Zwycięstwa
14 15.02.2019 21:00 h Korona Nosocice - El-Trans2 - 7
0 - 3
Zwycięstwa
15 24.02.2019 20:30 h Eleks - El-Trans1 - 9
0 - 4
Zwycięstwa
16 01.03.2019 18:00 h El-Trans - LO1 Team19 - 1
10 - 0
Zwycięstwa
18 17.03.2019 15:00 h El-Trans - Nadodrze7 - 2
2 - 0
Zwycięstwa


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Amadeusz Żak FUE 35
2 Kamil Kaczmar ZPD 31
3 Kamil Szczyrek BUD 26
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dariusz Tchórzewski MPR 1
- Grzegorz Maćkowiak ZZP 1
- Patryk Filipiak ZZP 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Andrzej Koryciński ZPD 4
2 Maciej Krzemień FUE 3
3 Michał Bednarski BIZ 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dawid Lampa MPR 1
- Marcin Zdziechowicz FUE 1
- Kamil Piotrowski ZZP 1

I liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Hubert Dobrakowski JEG 35
2 Krzysztof Szymkowiak Kłu 33
3 Krystian Woźniak GPK 29
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marek Siemek JEG 1
- Marek Ochej KOL 1
- Andrzej Frankowski MER 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dawid Serweta MER 5
2 Jakub Michalski LOM 4
3 Daniel Sławiński RAP 3
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Erwin Górecki GPK 1
- Adrian Anklewicz Kłu 1
- Alan Wojtaszek GPK 1

II liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marcel Michalczak ELT 37
2 Krystian Karwatka BET 23
3 Patryk Kraska WM 20
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mariusz Słonina NAD 1
- Wojciech Woźniak DZI 1
- Błażej Wieczorek PAD 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Robert Nomejko WM 5
2 Daniel Nowakowski BET 3
- Kamil Kuc PAD 3
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Bartłomiej Ręba DZI 2
2 Kamil Kuc PAD 1
Naszą witrynę przegląda teraz 586 gości