SPONSORZY

 

II liga
Terminarz drużyny LO1 Team

KOL Data Czas Gospodarz   GościeWYN.  
1 27.10.2018 20:15 h LO1 Team - Los Amigos3 - 4
2 - 1
Porażki
2 03.11.2018 17:15 h SM Nadodrze - LO1 Team1 - 3
0 - 2
Zwycięstwa
3 09.11.2018 21:00 h LO1 Team - Prezesjusze3 - 1
0 - 0
Zwycięstwa
4 17.11.2018 19:45 h W&M Łago - LO1 Team6 - 2
3 - 1
Porażki
5 02.12.2018 16:45 h LO1 Team - Dzikie Koty3 - 2
1 - 1
Zwycięstwa
6 14.12.2018 21:00 h E-Towers Famaba - LO1 Team6 - 1
2 - 1
Porażki
7 21.12.2018 19:30 h LO1 Team - El-Trans0 - 11
0 - 5
Porażki
8 28.12.2018 18:45 h Eleks - LO1 Team3 - 4
2 - 3
Zwycięstwa
10 11.01.2019 18:45 h Los Amigos - LO1 Team6 - 2
2 - 1
Porażki
11 20.01.2019 15:15 h LO1 Team - SM Nadodrze2 - 3
1 - 1
Porażki
12 01.02.2019 19:30 h Prezesjusze - LO1 Team2 - 3
1 - 0
Zwycięstwa
13 09.02.2019 15:00 h LO1 Team - W&M Łago3 - 10
1 - 4
Porażki
14 17.02.2019 13:45 h Dzikie Koty - LO1 Team3 - 6
1 - 1
Zwycięstwa
15 24.02.2019 19:45 h LO1 Team - E-Towers Famaba0 - 4
0 - 2
Porażki
16 01.03.2019 18:00 h El-Trans - LO1 Team19 - 1
10 - 0
Porażki
17 10.03.2019 13:30 h LO1 Team - Eleks4 - 3
1 - 2
Zwycięstwa


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 12
Miejsce Hala So., 29. Sty. 2022 17:00
PWiK Głogów
PWiK Głogów
SM Nadodrze
SM Nadodrze
-:-

Miejsce Hala So., 29. Sty. 2022 17:45
Eleks
Eleks
Zryw Kotla
Zryw Kotla
-:-

Miejsce Hala So., 29. Sty. 2022 18:30
E-InstalPro
E-InstalPro
Gwardia Białołęka
Gwardia Białołęka
-:-

Miejsce Hala So., 29. Sty. 2022 19:15
Sparta Sława
Sparta Sława
Lombard 66
Lombard 66
-:-

Miejsce Hala So., 29. Sty. 2022 20:00
Team Lipinki
Team Lipinki
KS Kłobuczyn
KS Kłobuczyn
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Andrzej Koryciński ZPD 21
- Piotr Pietruszko GUM 21
3 Mateusz Surożyński BIZ 15
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Tomasz Urbaniak GUM 1
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Łukasz Strzelecki GUM 1
- Gabor Noski ZZP 1
- Marcin Sitnik LOS 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Miłosz Jóźwiak MER 4
2 Piotr Pietruszko GUM 3
3 Andrzej Koryciński ZPD 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Ireneusz Przybylski MER 1

I liga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Momot GWA 28
2 Alan Furman EIN 22
3 Patryk Krawczak TEA 18
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Walner EIN 1
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marcin Kapuśniak NAD 1
- Mateusz Rojek ELE 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Jakub Stachowiak ZRY 3
2 Sławomir Baumann SPA 2
- Seweryn Suchorski SPA 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Piotr Kuśnierek ZRY 1
Naszą witrynę przegląda teraz 1279 gości