SPONSORZY

 

II liga
Terminarz drużyny II liga

KOL Data Czas Gospodarz   GościeWYN.
1 27.10.2018 18:45 h Eleks - SM Nadodrze4 - 6
2 - 2
1 27.10.2018 19:30 h E-Towers Famaba - W&M Łago4 - 3
2 - 1
1 27.10.2018 20:15 h LO1 Team - Los Amigos3 - 4
2 - 1
1 27.10.2018 21:00 h El-Trans - Prezesjusze10 - 1
6 - 0
2 03.11.2018 16:30 h Dzikie Koty - E-Towers Famaba1 - 8
0 - 1
2 03.11.2018 17:15 h SM Nadodrze - LO1 Team1 - 3
0 - 2
2 03.11.2018 18:00 h W&M Łago - El-Trans2 - 3
1 - 2
2 03.11.2018 18:45 h Prezesjusze - Eleks3 - 4
2 - 2
3 09.11.2018 18:45 h Los Amigos - SM Nadodrze6 - 1
2 - 1
3 09.11.2018 19:30 h El-Trans - Dzikie Koty8 - 0
4 - 0
3 09.11.2018 20:15 h Eleks - W&M Łago1 - 1
0 - 0
3 09.11.2018 21:00 h LO1 Team - Prezesjusze3 - 1
0 - 0
4 17.11.2018 17:30 h E-Towers Famaba - El-Trans3 - 2
2 - 1
4 17.11.2018 18:15 h Prezesjusze - Los Amigos2 - 10
2 - 5
4 17.11.2018 19:00 h Dzikie Koty - Eleks3 - 3
1 - 2
4 17.11.2018 19:45 h W&M Łago - LO1 Team6 - 2
3 - 1
5 02.12.2018 14:30 h SM Nadodrze - Prezesjusze10 - 4
5 - 2
5 02.12.2018 15:15 h Eleks - E-Towers Famaba1 - 4
0 - 2
5 02.12.2018 16:00 h Los Amigos - W&M Łago0 - 5
0 - 2
5 02.12.2018 16:45 h LO1 Team - Dzikie Koty3 - 2
1 - 1
6 14.12.2018 18:45 h Dzikie Koty - Los Amigos6 - 4
3 - 1
6 14.12.2018 20:15 h El-Trans - Eleks9 - 0
7 - 0
6 14.12.2018 21:00 h E-Towers Famaba - LO1 Team6 - 1
2 - 1
6 16.12.2018 15:45 h W&M Łago - SM Nadodrze3 - 2
3 - 0
7 21.12.2018 19:30 h LO1 Team - El-Trans0 - 11
0 - 5
7 21.12.2018 20:15 h SM Nadodrze - Dzikie Koty4 - 0
3 - 0
7 21.12.2018 21:00 h Los Amigos - E-Towers Famaba6 - 5
4 - 2
7 22.12.2018 16:00 h Prezesjusze - W&M Łago0 - 8
0 - 4
8 28.12.2018 18:45 h Eleks - LO1 Team3 - 4
2 - 3
8 28.12.2018 19:30 h Dzikie Koty - Prezesjusze1 - 3
0 - 2
8 28.12.2018 20:15 h El-Trans - Los Amigos4 - 0
8 28.12.2018 21:00 h E-Towers Famaba - SM Nadodrze2 - 0
9 05.01.2019 16:15 h W&M Łago - Dzikie Koty2 - 8
1 - 3
9 05.01.2019 17:00 h Los Amigos - Eleks1 - 1
1 - 1
9 05.01.2019 17:45 h Prezesjusze - E-Towers Famaba2 - 2
0 - 0
9 05.01.2019 18:30 h SM Nadodrze - El-Trans2 - 6
0 - 1
10 11.01.2019 18:45 h Los Amigos - LO1 Team6 - 2
2 - 1
10 11.01.2019 19:30 h W&M Łago - E-Towers Famaba5 - 6
3 - 3
10 11.01.2019 20:15 h SM Nadodrze - Eleks6 - 2
1 - 1
10 11.01.2019 21:00 h Prezesjusze - El-Trans3 - 13
2 - 5
11 20.01.2019 14:30 h E-Towers Famaba - Dzikie Koty4 - 2
2 - 1
11 20.01.2019 15:15 h LO1 Team - SM Nadodrze2 - 3
1 - 1
11 20.01.2019 16:00 h El-Trans - W&M Łago9 - 2
4 - 0
11 20.01.2019 16:45 h Eleks - Prezesjusze2 - 4
0 - 2
12 01.02.2019 18:45 h Dzikie Koty - El-Trans2 - 5
0 - 2
12 01.02.2019 19:30 h Prezesjusze - LO1 Team2 - 3
1 - 0
12 01.02.2019 20:15 h W&M Łago - Eleks6 - 2
1 - 1
12 03.02.2019 14:30 h SM Nadodrze - Los Amigos3 - 5
3 - 4
13 09.02.2019 15:00 h LO1 Team - W&M Łago3 - 10
1 - 4
13 09.02.2019 15:45 h Los Amigos - Prezesjusze7 - 1
3 - 0
13 09.02.2019 17:15 h El-Trans - E-Towers Famaba3 - 1
0 - 1
13 09.02.2019 18:00 h Eleks - Dzikie Koty4 - 3
2 - 1
14 15.02.2019 18:45 h Prezesjusze - SM Nadodrze2 - 3
1 - 1
14 15.02.2019 19:30 h E-Towers Famaba - Eleks4 - 5
1 - 4
14 15.02.2019 20:15 h W&M Łago - Los Amigos6 - 9
3 - 3
14 17.02.2019 13:45 h Dzikie Koty - LO1 Team3 - 6
1 - 1
15 24.02.2019 18:15 h Los Amigos - Dzikie Koty11 - 2
3 - 0
15 24.02.2019 19:45 h LO1 Team - E-Towers Famaba0 - 4
0 - 2
15 24.02.2019 20:30 h Eleks - El-Trans1 - 9
0 - 4
15 24.02.2019 21:15 h SM Nadodrze - W&M Łago1 - 1
0 - 0
16 01.03.2019 18:00 h El-Trans - LO1 Team19 - 1
10 - 0
16 01.03.2019 18:45 h W&M Łago - Prezesjusze3 - 4
1 - 2
16 01.03.2019 19:30 h Dzikie Koty - SM Nadodrze4 - 7
2 - 2
16 01.03.2019 20:15 h E-Towers Famaba - Los Amigos1 - 3
1 - 1
17 10.03.2019 13:30 h LO1 Team - Eleks4 - 3
1 - 2
17 10.03.2019 14:15 h Prezesjusze - Dzikie Koty3 - 2
1 - 1
17 10.03.2019 15:00 h Los Amigos - El-Trans5 - 5
4 - 3
17 10.03.2019 15:45 h SM Nadodrze - E-Towers Famaba4 - 5
18 17.03.2019 15:00 h El-Trans - SM Nadodrze7 - 2
2 - 0
18 17.03.2019 15:45 h Dzikie Koty - W&M Łago1 - 4
18 17.03.2019 16:30 h Eleks - Los Amigos5 - 10
3 - 4
18 17.03.2019 17:15 h E-Towers Famaba - Prezesjusze5 - 10
3 - 2


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 2
Miejsce Hala Pt., 03. Gru. 2021 19:00
Bizpol
Bizpol
Daytona
Daytona
-:-

Kolejka 5
Miejsce Hala So., 04. Gru. 2021 17:00
Zryw Kotla
Zryw Kotla
Gwardia Białołęka
Gwardia Białołęka
-:-

Miejsce Hala So., 04. Gru. 2021 17:45
KS Kłobuczyn
KS Kłobuczyn
Eleks
Eleks
-:-

Miejsce Hala So., 04. Gru. 2021 18:30
SM Nadodrze
SM Nadodrze
Team Lipinki
Team Lipinki
-:-

Miejsce Hala So., 04. Gru. 2021 19:15
Lombard 66
Lombard 66
E-InstalPro
E-InstalPro
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Andrzej Koryciński ZPD 14
2 Marcin Kycej MZZ 9
- Kamil Kaczmar ZPD 9
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Tomasz Urbaniak GUM 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Miłosz Jóźwiak MER 3
2 Patryk Przymus BIZ 1
- Michał Morawski BIZ 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Ireneusz Przybylski MER 1

I liga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Momot GWA 9
- Daniel Rząd Kłu 9
3 Alan Furman EIN 8
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Walner EIN 1
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marcin Kapuśniak NAD 1
- Mateusz Rojek ELE 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Seweryn Suchorski SPA 2
- Jakub Stachowiak ZRY 2
3 Patryk Krawczak TEA 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Piotr Kuśnierek ZRY 1
Naszą witrynę przegląda teraz 1242 gości