sponsorzy

sponsor1.jpg

Media

II liga
Terminarz drużyny II liga

KOL Data Czas Gospodarz   GościeWYN.
1 27.10.2018 18:45 h Eleks - Nadodrze4 - 6
2 - 2
1 27.10.2018 19:30 h E-Towers Famaba - W&M Łago4 - 3
2 - 1
1 27.10.2018 20:15 h LO1 Team - Los Amigos3 - 4
2 - 1
1 27.10.2018 21:00 h El-Trans - Prezesjusze10 - 1
6 - 0
1 30.12.2018 18:30 h Dzikie Koty - Korona Nosocice1 - 0
0 - 0
2 03.11.2018 16:30 h Dzikie Koty - E-Towers Famaba1 - 8
0 - 1
2 03.11.2018 17:15 h Nadodrze - LO1 Team1 - 3
0 - 2
2 03.11.2018 18:00 h W&M Łago - El-Trans2 - 3
1 - 2
2 03.11.2018 18:45 h Prezesjusze - Eleks3 - 4
2 - 2
2 16.12.2018 15:00 h Korona Nosocice - Los Amigos2 - 6
1 - 3
3 09.11.2018 18:45 h Los Amigos - Nadodrze6 - 1
2 - 1
3 09.11.2018 19:30 h El-Trans - Dzikie Koty8 - 0
4 - 0
3 09.11.2018 20:15 h Eleks - W&M Łago1 - 1
0 - 0
3 09.11.2018 21:00 h LO1 Team - Prezesjusze3 - 1
0 - 0
3 12.11.2018 21:15 h E-Towers Famaba - Korona Nosocice5 - 2
1 - 0
4 17.11.2018 17:30 h E-Towers Famaba - El-Trans3 - 2
2 - 1
4 17.11.2018 18:15 h Prezesjusze - Los Amigos2 - 10
2 - 5
4 17.11.2018 19:00 h Dzikie Koty - Eleks3 - 3
1 - 2
4 17.11.2018 19:45 h W&M Łago - LO1 Team6 - 2
3 - 1
4 17.11.2018 20:30 h Korona Nosocice - Nadodrze3 - 1
0 - 0
5 30.11.2018 18:00 h El-Trans - Korona Nosocice15 - 2
8 - 1
5 02.12.2018 14:30 h Nadodrze - Prezesjusze10 - 4
5 - 2
5 02.12.2018 15:15 h Eleks - E-Towers Famaba1 - 4
0 - 2
5 02.12.2018 16:00 h Los Amigos - W&M Łago0 - 5
0 - 2
5 02.12.2018 16:45 h LO1 Team - Dzikie Koty3 - 2
1 - 1
6 14.12.2018 18:45 h Dzikie Koty - Los Amigos6 - 4
3 - 1
6 14.12.2018 19:30 h Korona Nosocice - Prezesjusze2 - 1
2 - 0
6 14.12.2018 20:15 h El-Trans - Eleks9 - 0
7 - 0
6 14.12.2018 21:00 h E-Towers Famaba - LO1 Team6 - 1
2 - 1
6 16.12.2018 15:45 h W&M Łago - Nadodrze3 - 2
3 - 0
7 21.12.2018 19:30 h LO1 Team - El-Trans0 - 11
0 - 5
7 21.12.2018 20:15 h Nadodrze - Dzikie Koty4 - 0
3 - 0
7 21.12.2018 21:00 h Los Amigos - E-Towers Famaba6 - 5
4 - 2
7 22.12.2018 16:00 h Prezesjusze - W&M Łago0 - 8
0 - 4
7 22.12.2018 16:45 h Eleks - Korona Nosocice2 - 7
1 - 2
8 28.12.2018 18:00 h Korona Nosocice - W&M Łago2 - 12
0 - 7
8 28.12.2018 18:45 h Eleks - LO1 Team3 - 4
2 - 3
8 28.12.2018 19:30 h Dzikie Koty - Prezesjusze1 - 3
0 - 2
8 28.12.2018 20:15 h El-Trans - Los Amigos4 - 0
8 28.12.2018 21:00 h E-Towers Famaba - Nadodrze2 - 0
9 05.01.2019 15:30 h LO1 Team - Korona Nosocice2 - 3
2 - 3
9 05.01.2019 16:15 h W&M Łago - Dzikie Koty2 - 8
1 - 3
9 05.01.2019 17:00 h Los Amigos - Eleks1 - 1
1 - 1
9 05.01.2019 17:45 h Prezesjusze - E-Towers Famaba2 - 2
0 - 0
9 05.01.2019 18:30 h Nadodrze - El-Trans2 - 6
0 - 1
10 11.01.2019 18:45 h Los Amigos - LO1 Team6 - 2
2 - 1
10 11.01.2019 19:30 h W&M Łago - E-Towers Famaba5 - 6
3 - 3
10 11.01.2019 20:15 h Nadodrze - Eleks6 - 2
1 - 1
10 11.01.2019 21:00 h Prezesjusze - El-Trans3 - 13
2 - 5
10 13.01.2019 15:30 h Korona Nosocice - Dzikie Koty2 - 3
1 - 1
11 20.01.2019 14:30 h E-Towers Famaba - Dzikie Koty4 - 2
2 - 1
11 20.01.2019 15:15 h LO1 Team - Nadodrze2 - 3
1 - 1
11 20.01.2019 16:00 h El-Trans - W&M Łago9 - 2
4 - 0
11 20.01.2019 16:45 h Eleks - Prezesjusze2 - 4
0 - 2
11 20.01.2019 17:30 h Los Amigos - Korona Nosocice7 - 0
1 - 0
12 01.02.2019 18:45 h Dzikie Koty - El-Trans2 - 5
0 - 2
12 01.02.2019 19:30 h Prezesjusze - LO1 Team2 - 3
1 - 0
12 01.02.2019 20:15 h W&M Łago - Eleks6 - 2
1 - 1
12 01.02.2019 21:00 h Korona Nosocice - E-Towers Famaba0 - 3
0 - 3
12 03.02.2019 14:30 h Nadodrze - Los Amigos3 - 5
3 - 4
13 09.02.2019 15:00 h LO1 Team - W&M Łago3 - 10
1 - 4
13 09.02.2019 15:45 h Los Amigos - Prezesjusze7 - 1
3 - 0
13 09.02.2019 16:30 h Nadodrze - Korona Nosocice4 - 3
3 - 2
13 09.02.2019 17:15 h El-Trans - E-Towers Famaba3 - 1
0 - 1
13 09.02.2019 18:00 h Eleks - Dzikie Koty4 - 3
2 - 1
14 15.02.2019 18:45 h Prezesjusze - Nadodrze2 - 3
1 - 1
14 15.02.2019 19:30 h E-Towers Famaba - Eleks4 - 5
1 - 4
14 15.02.2019 20:15 h W&M Łago - Los Amigos6 - 9
3 - 3
14 15.02.2019 21:00 h Korona Nosocice - El-Trans2 - 7
0 - 3
14 17.02.2019 13:45 h Dzikie Koty - LO1 Team3 - 6
1 - 1
15 24.02.2019 18:15 h Los Amigos - Dzikie Koty11 - 2
3 - 0
15 24.02.2019 19:00 h Prezesjusze - Korona Nosocice1 - 3
1 - 1
15 24.02.2019 19:45 h LO1 Team - E-Towers Famaba0 - 4
0 - 2
15 24.02.2019 20:30 h Eleks - El-Trans1 - 9
0 - 4
15 24.02.2019 21:15 h Nadodrze - W&M Łago1 - 1
0 - 0
16 01.03.2019 18:00 h El-Trans - LO1 Team19 - 1
10 - 0
16 01.03.2019 18:45 h W&M Łago - Prezesjusze3 - 4
1 - 2
16 01.03.2019 19:30 h Dzikie Koty - Nadodrze4 - 7
2 - 2
16 01.03.2019 20:15 h E-Towers Famaba - Los Amigos1 - 3
1 - 1
16 01.03.2019 21:00 h Korona Nosocice - Eleks2 - 4
0 - 0
17 10.03.2019 13:30 h LO1 Team - Eleks4 - 3
1 - 2
17 10.03.2019 14:15 h Prezesjusze - Dzikie Koty3 - 2
1 - 1
17 10.03.2019 15:00 h Los Amigos - El-Trans5 - 5
4 - 3
17 10.03.2019 15:45 h Nadodrze - E-Towers Famaba4 - 5
17 10.03.2019 16:30 h W&M Łago - Korona Nosocice1 - 1
18 17.03.2019 15:00 h El-Trans - Nadodrze7 - 2
2 - 0
18 17.03.2019 15:45 h Dzikie Koty - W&M Łago1 - 4
18 17.03.2019 16:30 h Eleks - Los Amigos5 - 10
3 - 4
18 17.03.2019 17:15 h E-Towers Famaba - Prezesjusze5 - 10
3 - 2
18 17.03.2019 18:00 h Korona Nosocice - LO1 Team4 - 3


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Amadeusz Żak FUE 35
2 Kamil Kaczmar ZPD 31
3 Kamil Szczyrek BUD 26
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dariusz Tchórzewski MPR 1
- Grzegorz Maćkowiak ZZP 1
- Patryk Filipiak ZZP 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Andrzej Koryciński ZPD 4
2 Maciej Krzemień FUE 3
3 Michał Bednarski BIZ 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dawid Lampa MPR 1
- Marcin Zdziechowicz FUE 1
- Kamil Piotrowski ZZP 1

I liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Hubert Dobrakowski JEG 35
2 Krzysztof Szymkowiak Kłu 33
3 Krystian Woźniak GPK 29
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marek Siemek JEG 1
- Marek Ochej KOL 1
- Andrzej Frankowski MER 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dawid Serweta MER 5
2 Jakub Michalski LOM 4
3 Daniel Sławiński RAP 3
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Erwin Górecki GPK 1
- Adrian Anklewicz Kłu 1
- Alan Wojtaszek GPK 1

II liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marcel Michalczak ELT 37
2 Krystian Karwatka BET 23
3 Patryk Kraska WM 20
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mariusz Słonina NAD 1
- Wojciech Woźniak DZI 1
- Błażej Wieczorek PAD 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Robert Nomejko WM 5
2 Daniel Nowakowski BET 3
- Kamil Kuc PAD 3
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Bartłomiej Ręba DZI 2
2 Kamil Kuc PAD 1
Naszą witrynę przegląda teraz 1142 gości