sponsorzy

sponsor2.jpg

Media

Extraliga
Terminarz drużyny Inevo/Fuego Team

KOL MSC Data Czas Gospodarz   GościeWYN.  
5 Hala 16.12.2018 18:00 h Inevo/Fuego Team - Budowlani-Paździoch15 - 5
5 - 2
Zwycięstwa
7 Hala 30.12.2018 16:10 h ZZPPM HMG - Inevo/Fuego Team1 - 6
0 - 2
Zwycięstwa
8 Hala 06.01.2019 15:30 h Inevo/Fuego Team - Locus6 - 3
3 - 0
Zwycięstwa
9 Hala 13.01.2019 17:00 h MProjekt - Inevo/Fuego Team4 - 11
1 - 4
Zwycięstwa
11 Hala 27.01.2019 16:45 h Inevo/Fuego Team - ZZ Polska Miedź9 - 0
3 - 0
Zwycięstwa
13 Hala 10.02.2019 15:45 h Inevo/Fuego Team - Bizpol3 - 1
1 - 0
Zwycięstwa
14 Hala 17.02.2019 21:15 h Budowlani-Paździoch - Inevo/Fuego Team0 - 14
0 - 8
Zwycięstwa
16 Hala 03.03.2019 14:30 h Inevo/Fuego Team - ZZPPM HMG7 - 5
1 - 4
Zwycięstwa
17 Hala 10.03.2019 18:00 h Locus - Inevo/Fuego Team4 - 8
2 - 4
Zwycięstwa
18 Hala 16.03.2019 17:00 h Inevo/Fuego Team - MProjekt11 - 9
3 - 6
Zwycięstwa


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 4
Miejsce Hala Data Pt., 15. Lis. 2019 Początek meczu 19:00
Nadodrze
Nadodrze
Korona
Korona
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 15. Lis. 2019 Początek meczu 19:45
Błękitni Wierzbnica
Błękitni Wierzbnica
E-InstalPro
E-InstalPro
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 15. Lis. 2019 Początek meczu 20:30
Ampex Jaczów
Ampex Jaczów
Eleks
Eleks
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 15. Lis. 2019 Początek meczu 21:15
Prezesjusze
Prezesjusze
Kml Invest
Kml Invest
-:-

Kolejka 4
Miejsce Hala Data Pt., 22. Lis. 2019 Początek meczu 19:00
W&M Łago
W&M Łago
Los Amigos
Los Amigos
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Patryk Kozłowski SOB 3
- Maciej Krzemień FUE 3
- Andrzej Koryciński ZPD 3
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Hubert Dęga GPK 1
- Patryk Filipiak ZZP 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Daniel Rząd Kłu 1
- Maciej Krzemień FUE 1
- Andrzej Koryciński ZPD 1

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Olak Konrad LOS 6
2 Arkadiusz Kroczak LOS 5
- Marcel Michalczak ELT 5
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Janusz Kłonowski MPR 1
- Marek Drużkowski WM 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Alan Furman Yy 1
- Michał Szmaciński BUD 1
- Patryk Teper BUD 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Krzysztof Golba WM 1

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Krystian Mucha AMP 6
2 Sebastian Jeżewski ELE 5
- Kacper Jankowiak ELE 5
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Rojek ELE 1
- Mateusz Marut KML 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Marut KML 1
- Aleksander Lasota PAD 1
- Kamil Kuc EIN 1
Naszą witrynę przegląda teraz 735 gości