SPONSORZY

 

III liga
Terminarz drużyny LO1 Team

KOL Data Czas Gospodarz   GościeWYN.  
1 21.10.2017 20:30 h KS Kłobuczyn - LO1 Team5 - 3
3 - 0
Porażki
2 29.10.2017 18:15 h LO1 Team - E-Towers Famaba3 - 2
2 - 2
Zwycięstwa
3 04.11.2017 19:45 h LO1 Team - Los Amigos5 - 2 Zwycięstwa
4 12.11.2017 16:45 h Odra Grodziec Mały - LO1 Team2 - 4 Zwycięstwa
5 26.11.2017 19:00 h LO1 Team - Prezesjusze2 - 0 Zwycięstwa
6 02.12.2017 16:30 h W&M Łago - LO1 Team7 - 5
3 - 2
Porażki
7 16.12.2017 19:30 h LO1 Team - Dzikie Koty3 - 8
1 - 5
Porażki
8 22.12.2017 19:30 h Eleks - LO1 Team4 - 6 Zwycięstwa
9 30.12.2017 16:15 h LO1 Team - Jagermeister1 - 9
0 - 2
Porażki
10 07.01.2018 18:00 h LO1 Team - KS Kłobuczyn3 - 7
2 - 2
Porażki
11 14.01.2018 18:00 h E-Towers Famaba - LO1 Team8 - 3
3 - 1
Porażki
12 20.01.2018 17:15 h Los Amigos - LO1 Team3 - 3
0 - 0
Remisy
13 27.01.2018 18:45 h LO1 Team - Odra Grodziec Mały7 - 3 Zwycięstwa
14 04.02.2018 17:30 h Prezesjusze - LO1 Team4 - 7
0 - 2
Zwycięstwa
15 11.02.2018 17:30 h LO1 Team - W&M Łago4 - 3
2 - 0
Zwycięstwa
16 16.02.2018 20:15 h Dzikie Koty - LO1 Team2 - 8 Zwycięstwa
17 24.02.2018 17:45 h LO1 Team - Eleks6 - 1
3 - 1
Zwycięstwa
18 03.03.2018 18:15 h Jagermeister - LO1 Team4 - 4
1 - 2
Remisy


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 12
Miejsce Hala So., 29. Sty. 2022 17:00
PWiK Głogów
PWiK Głogów
SM Nadodrze
SM Nadodrze
-:-

Miejsce Hala So., 29. Sty. 2022 17:45
Eleks
Eleks
Zryw Kotla
Zryw Kotla
-:-

Miejsce Hala So., 29. Sty. 2022 18:30
E-InstalPro
E-InstalPro
Gwardia Białołęka
Gwardia Białołęka
-:-

Miejsce Hala So., 29. Sty. 2022 19:15
Sparta Sława
Sparta Sława
Lombard 66
Lombard 66
-:-

Miejsce Hala So., 29. Sty. 2022 20:00
Team Lipinki
Team Lipinki
KS Kłobuczyn
KS Kłobuczyn
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Andrzej Koryciński ZPD 21
- Piotr Pietruszko GUM 21
3 Mateusz Surożyński BIZ 15
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Tomasz Urbaniak GUM 1
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Łukasz Strzelecki GUM 1
- Gabor Noski ZZP 1
- Marcin Sitnik LOS 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Miłosz Jóźwiak MER 4
2 Piotr Pietruszko GUM 3
3 Andrzej Koryciński ZPD 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Ireneusz Przybylski MER 1

I liga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Momot GWA 28
2 Alan Furman EIN 22
3 Patryk Krawczak TEA 18
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Walner EIN 1
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marcin Kapuśniak NAD 1
- Mateusz Rojek ELE 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Jakub Stachowiak ZRY 3
2 Sławomir Baumann SPA 2
- Seweryn Suchorski SPA 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Piotr Kuśnierek ZRY 1
Naszą witrynę przegląda teraz 1257 gości