sponsorzy

sponsor2.jpg

Media

III liga
Terminarz drużyny LO1 Team

KOL Data Czas Gospodarz   GościeWYN.  
1 21.10.2017 20:30 h KS Kłobuczyn - LO1 Team5 - 3
3 - 0
Porażki
2 29.10.2017 18:15 h LO1 Team - E-Towers Famaba3 - 2
2 - 2
Zwycięstwa
3 04.11.2017 19:45 h LO1 Team - Los Amigos5 - 2 Zwycięstwa
4 12.11.2017 16:45 h Odra Grodziec Mały - LO1 Team2 - 4 Zwycięstwa
5 26.11.2017 19:00 h LO1 Team - Prezesjusze2 - 0 Zwycięstwa
6 02.12.2017 16:30 h W&M Łago - LO1 Team7 - 5
3 - 2
Porażki
7 16.12.2017 19:30 h LO1 Team - Dzikie Koty3 - 8
1 - 5
Porażki
8 22.12.2017 19:30 h Eleks - LO1 Team4 - 6 Zwycięstwa
9 30.12.2017 16:15 h LO1 Team - Jagermeister1 - 9
0 - 2
Porażki
10 07.01.2018 18:00 h LO1 Team - KS Kłobuczyn3 - 7
2 - 2
Porażki
11 14.01.2018 18:00 h E-Towers Famaba - LO1 Team8 - 3
3 - 1
Porażki
12 20.01.2018 17:15 h Los Amigos - LO1 Team3 - 3
0 - 0
Remisy
13 27.01.2018 18:45 h LO1 Team - Odra Grodziec Mały7 - 3 Zwycięstwa
14 04.02.2018 17:30 h Prezesjusze - LO1 Team4 - 7
0 - 2
Zwycięstwa
15 11.02.2018 17:30 h LO1 Team - W&M Łago4 - 3
2 - 0
Zwycięstwa
16 16.02.2018 20:15 h Dzikie Koty - LO1 Team2 - 8 Zwycięstwa
17 24.02.2018 17:45 h LO1 Team - Eleks6 - 1
3 - 1
Zwycięstwa
18 03.03.2018 18:15 h Jagermeister - LO1 Team4 - 4
1 - 2
Remisy


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Amadeusz Żak FUE 35
2 Kamil Kaczmar ZPD 31
3 Kamil Szczyrek BUD 26
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dariusz Tchórzewski MPR 1
- Grzegorz Maćkowiak ZZP 1
- Patryk Filipiak ZZP 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Andrzej Koryciński ZPD 4
2 Maciej Krzemień FUE 3
3 Michał Bednarski BIZ 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dawid Lampa MPR 1
- Marcin Zdziechowicz FUE 1
- Kamil Piotrowski ZZP 1

I liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Hubert Dobrakowski JEG 35
2 Krzysztof Szymkowiak Kłu 33
3 Krystian Woźniak GPK 29
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marek Siemek JEG 1
- Marek Ochej KOL 1
- Andrzej Frankowski MER 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dawid Serweta MER 5
2 Jakub Michalski LOM 4
3 Daniel Sławiński RAP 3
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Erwin Górecki GPK 1
- Adrian Anklewicz Kłu 1
- Alan Wojtaszek GPK 1

II liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marcel Michalczak ELT 37
2 Krystian Karwatka BET 23
3 Patryk Kraska WM 20
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mariusz Słonina NAD 1
- Wojciech Woźniak DZI 1
- Błażej Wieczorek PAD 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Robert Nomejko WM 5
2 Daniel Nowakowski BET 3
- Kamil Kuc PAD 3
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Bartłomiej Ręba DZI 2
2 Kamil Kuc PAD 1
Naszą witrynę przegląda teraz 605 gości