SPONSORZY

 

III liga
Terminarz drużyny III liga

KOL Data Czas Gospodarz   GościeWYN.
1 21.10.2017 17:30 h E-Towers Famaba - W&M Łago5 - 2
1 - 1
1 21.10.2017 18:15 h Dzikie Koty - Prezesjusze1 - 4
1 - 1
1 21.10.2017 19:00 h Eleks - Odra Grodziec Mały1 - 10
0 - 3
1 21.10.2017 19:45 h Jagermeister - Los Amigos12 - 4
5 - 1
1 21.10.2017 20:30 h KS Kłobuczyn - LO1 Team5 - 3
3 - 0
2 22.10.2017 20:30 h Odra Grodziec Mały - Jagermeister4 - 6
2 22.10.2017 21:15 h Prezesjusze - Eleks4 - 1
2 28.10.2017 17:30 h Los Amigos - KS Kłobuczyn4 - 9
4 - 9
2 28.10.2017 19:45 h W&M Łago - Dzikie Koty7 - 0
6 - 0
2 29.10.2017 18:15 h LO1 Team - E-Towers Famaba3 - 2
2 - 2
3 04.11.2017 17:30 h Jagermeister - Prezesjusze3 - 0
2 - 0
3 04.11.2017 18:15 h KS Kłobuczyn - Odra Grodziec Mały9 - 2
4 - 1
3 04.11.2017 19:00 h Eleks - W&M Łago1 - 4
3 04.11.2017 19:45 h LO1 Team - Los Amigos5 - 2
3 19.11.2017 15:00 h E-Towers Famaba - Dzikie Koty6 - 4
3 - 2
4 12.11.2017 16:00 h Dzikie Koty - Eleks12 - 1
3 - 0
4 12.11.2017 16:45 h Odra Grodziec Mały - LO1 Team2 - 4
4 12.11.2017 17:30 h Prezesjusze - KS Kłobuczyn2 - 3
4 12.11.2017 18:15 h W&M Łago - Jagermeister2 - 4
4 03.12.2017 15:00 h Los Amigos - E-Towers Famaba6 - 5
2 - 1
5 26.11.2017 19:00 h LO1 Team - Prezesjusze2 - 0
5 26.11.2017 19:45 h Los Amigos - Odra Grodziec Mały10 - 1
3 - 0
5 26.11.2017 20:30 h KS Kłobuczyn - W&M Łago3 - 4
1 - 2
5 26.11.2017 21:15 h Jagermeister - Dzikie Koty5 - 0
V - O
5 10.12.2017 18:00 h E-Towers Famaba - Eleks6 - 1
1 - 1
6 02.12.2017 15:00 h Odra Grodziec Mały - E-Towers Famaba0 - 5
W - O
6 02.12.2017 15:45 h Prezesjusze - Los Amigos2 - 6
0 - 1
6 02.12.2017 16:30 h W&M Łago - LO1 Team7 - 5
3 - 2
6 02.12.2017 17:15 h Dzikie Koty - KS Kłobuczyn1 - 12
0 - 6
6 02.12.2017 18:00 h Eleks - Jagermeister0 - 8
0 - 6
7 16.12.2017 18:00 h E-Towers Famaba - Jagermeister4 - 2
4 - 0
7 16.12.2017 18:45 h KS Kłobuczyn - Eleks15 - 1
7 - 0
7 16.12.2017 19:30 h LO1 Team - Dzikie Koty3 - 8
1 - 5
7 16.12.2017 20:15 h Los Amigos - W&M Łago3 - 6
0 - 3
7 16.12.2017 21:00 h Odra Grodziec Mały - Prezesjusze10 - 3
6 - 0
8 22.12.2017 18:00 h Prezesjusze - E-Towers Famaba0 - 4
8 22.12.2017 18:45 h Dzikie Koty - Los Amigos0 - 9
8 22.12.2017 19:30 h Eleks - LO1 Team4 - 6
8 22.12.2017 20:15 h W&M Łago - Odra Grodziec Mały6 - 2
8 22.12.2017 21:00 h Jagermeister - KS Kłobuczyn5 - 4
9 29.12.2017 20:15 h E-Towers Famaba - KS Kłobuczyn3 - 9
0 - 3
9 29.12.2017 21:00 h Los Amigos - Eleks7 - 4
4 - 0
9 30.12.2017 15:30 h Odra Grodziec Mały - Dzikie Koty9 - 1
3 - 1
9 30.12.2017 16:15 h LO1 Team - Jagermeister1 - 9
0 - 2
9 30.12.2017 17:00 h Prezesjusze - W&M Łago0 - 6
0 - 1
10 07.01.2018 15:00 h W&M Łago - E-Towers Famaba4 - 4
1 - 3
10 07.01.2018 15:45 h Odra Grodziec Mały - Eleks4 - 7
1 - 3
10 07.01.2018 16:30 h Los Amigos - Jagermeister2 - 6
10 07.01.2018 17:15 h Prezesjusze - Dzikie Koty2 - 3
1 - 2
10 07.01.2018 18:00 h LO1 Team - KS Kłobuczyn3 - 7
2 - 2
11 14.01.2018 18:00 h E-Towers Famaba - LO1 Team8 - 3
3 - 1
11 14.01.2018 18:45 h Jagermeister - Odra Grodziec Mały10 - 0
4 - 0
11 14.01.2018 19:30 h Eleks - Prezesjusze11 - 1
7 - 0
11 14.01.2018 20:15 h KS Kłobuczyn - Los Amigos2 - 2
2 - 2
11 14.01.2018 21:00 h Dzikie Koty - W&M Łago1 - 6
0 - 2
12 20.01.2018 15:00 h W&M Łago - Eleks8 - 2
2 - 2
12 20.01.2018 15:45 h Dzikie Koty - E-Towers Famaba0 - 5
0 - 2
12 20.01.2018 16:30 h Odra Grodziec Mały - KS Kłobuczyn1 - 4
0 - 1
12 20.01.2018 17:15 h Los Amigos - LO1 Team3 - 3
0 - 0
12 20.01.2018 18:00 h Prezesjusze - Jagermeister0 - 8
0 - 4
13 27.01.2018 18:00 h KS Kłobuczyn - Prezesjusze8 - 1
13 27.01.2018 18:45 h LO1 Team - Odra Grodziec Mały7 - 3
13 27.01.2018 19:30 h Eleks - Dzikie Koty8 - 4
13 27.01.2018 20:15 h Jagermeister - W&M Łago2 - 2
13 27.01.2018 21:00 h E-Towers Famaba - Los Amigos8 - 4
14 04.02.2018 14:30 h Odra Grodziec Mały - Los Amigos3 - 2
0 - 0
14 04.02.2018 15:15 h Dzikie Koty - Jagermeister1 - 14
0 - 6
14 04.02.2018 16:00 h W&M Łago - KS Kłobuczyn4 - 6
2 - 2
14 04.02.2018 16:45 h Eleks - E-Towers Famaba4 - 7
14 04.02.2018 17:30 h Prezesjusze - LO1 Team4 - 7
0 - 2
15 11.02.2018 14:30 h KS Kłobuczyn - Dzikie Koty14 - 2
6 - 0
15 11.02.2018 15:15 h E-Towers Famaba - Odra Grodziec Mały5 - 3
2 - 1
15 11.02.2018 16:00 h Los Amigos - Prezesjusze4 - 7
1 - 3
15 11.02.2018 16:45 h Jagermeister - Eleks3 - 4
2 - 0
15 11.02.2018 17:30 h LO1 Team - W&M Łago4 - 3
2 - 0
16 16.02.2018 18:45 h Eleks - KS Kłobuczyn1 - 7
16 16.02.2018 19:30 h Prezesjusze - Odra Grodziec Mały1 - 4
16 16.02.2018 20:15 h Dzikie Koty - LO1 Team2 - 8
16 16.02.2018 21:00 h W&M Łago - Los Amigos5 - 1
1 - 0
16 18.02.2018 14:30 h Jagermeister - E-Towers Famaba4 - 3
2 - 1
17 24.02.2018 17:45 h LO1 Team - Eleks6 - 1
3 - 1
17 24.02.2018 18:30 h E-Towers Famaba - Prezesjusze8 - 1
17 24.02.2018 19:15 h KS Kłobuczyn - Jagermeister6 - 5
17 24.02.2018 20:00 h Odra Grodziec Mały - W&M Łago3 - 5
1 - 3
17 24.02.2018 20:45 h Los Amigos - Dzikie Koty6 - 3
18 03.03.2018 16:45 h KS Kłobuczyn - E-Towers Famaba5 - 3
2 - 1
18 03.03.2018 17:30 h W&M Łago - Prezesjusze5 - 1
2 - 1
18 03.03.2018 18:15 h Jagermeister - LO1 Team4 - 4
1 - 2
18 03.03.2018 19:00 h Eleks - Los Amigos4 - 4
2 - 0
18 03.03.2018 19:45 h Dzikie Koty - Odra Grodziec Mały1 - 5
0 - 2


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 5
Miejsce Hala N., 05. Gru. 2021 19:15
Mert
Mert
ZZPM HMG
ZZPM HMG
-:-
Referee: Skrzyński, Tomasz

Miejsce Hala N., 05. Gru. 2021 20:00
Los Amigos
Los Amigos
Bizpol
Bizpol
-:-
Referee: Skrzyński, Tomasz

Kolejka 6
Miejsce Hala So., 11. Gru. 2021 17:00
Sparta Sława
Sparta Sława
Zryw Kotla
Zryw Kotla
-:-

Miejsce Hala So., 11. Gru. 2021 17:45
Gwardia Białołęka
Gwardia Białołęka
KS Kłobuczyn
KS Kłobuczyn
-:-

Miejsce Hala So., 11. Gru. 2021 18:30
Team Lipinki
Team Lipinki
PWiK Głogów
PWiK Głogów
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Andrzej Koryciński ZPD 15
2 Piotr Pietruszko GUM 11
3 Marcin Kycej MZZ 9
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Tomasz Urbaniak GUM 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Miłosz Jóźwiak MER 3
2 Piotr Pietruszko GUM 2
3 Arkadiusz Karcz ZZP 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Ireneusz Przybylski MER 1

I liga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Momot GWA 13
2 Alan Furman EIN 11
3 Hubert Suplicki TEA 10
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Walner EIN 1
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marcin Kapuśniak NAD 1
- Mateusz Rojek ELE 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Seweryn Suchorski SPA 2
- Alan Grombik NAD 2
- Jakub Stachowiak ZRY 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Piotr Kuśnierek ZRY 1
Naszą witrynę przegląda teraz 1317 gości