sponsorzy

sponsor1.jpg

Media

II liga
Terminarz drużyny II liga

KOL Data Czas Gospodarz   GościeWYN.
1 14.10.2017 21:15 h Sitech Głogów - 4 Batalion Inżynieryjny2 - 11
1 - 3
1 15.10.2017 20:30 h Mert - New Magic1 - 1
1 - 1
1 15.10.2017 21:15 h GPK-SUEZ Głogów - Nadodrze6 - 4
3 - 3
1 21.10.2017 21:15 h Inter-Vera - Kazet2 - 6
1 - 4
2 29.10.2017 19:00 h Kazet - Sitech Głogów3 - 2
1 - 0
2 29.10.2017 19:45 h 4 Batalion Inżynieryjny - Mert6 - 5
4 - 1
2 29.10.2017 20:30 h Nadodrze - Inter-Vera3 - 5
1 - 2
2 29.10.2017 21:15 h New Magic - GPK-SUEZ Głogów3 - 4
1 - 1
3 12.11.2017 19:00 h Kazet - Nadodrze5 - 3
1 - 2
3 12.11.2017 19:45 h Sitech Głogów - Mert1 - 9
3 12.11.2017 20:30 h GPK-SUEZ Głogów - 4 Batalion Inżynieryjny5 - 4
3 12.11.2017 21:15 h Inter-Vera - New Magic9 - 3
4 26.11.2017 16:00 h Nadodrze - Sitech Głogów2 - 3
0 - 1
4 26.11.2017 16:45 h Mert - GPK-SUEZ Głogów2 - 3
1 - 1
4 26.11.2017 17:30 h New Magic - Kazet3 - 3
1 - 1
4 26.11.2017 18:15 h 4 Batalion Inżynieryjny - Inter-Vera4 - 1
3 - 0
5 03.12.2017 15:45 h Sitech Głogów - GPK-SUEZ Głogów3 - 9
2 - 4
5 03.12.2017 16:30 h Nadodrze - New Magic6 - 5
1 - 3
5 03.12.2017 17:15 h Inter-Vera - Mert4 - 6
2 - 2
5 03.12.2017 18:00 h Kazet - 4 Batalion Inżynieryjny3 - 9
1 - 4
6 10.12.2017 15:00 h New Magic - Sitech Głogów4 - 5
1 - 2
6 10.12.2017 15:45 h GPK-SUEZ Głogów - Inter-Vera6 - 5
3 - 4
6 10.12.2017 16:30 h 4 Batalion Inżynieryjny - Nadodrze12 - 1
3 - 0
6 10.12.2017 17:15 h Mert - Kazet9 - 3
3 - 2
7 23.12.2017 15:00 h Sitech Głogów - Inter-Vera1 - 5
0 - 1
7 29.12.2017 18:00 h Kazet - GPK-SUEZ Głogów2 - 7
1 - 4
7 29.12.2017 18:45 h New Magic - 4 Batalion Inżynieryjny1 - 7
0 - 2
7 29.12.2017 19:30 h Nadodrze - Mert3 - 3
1 - 0
8 06.01.2018 16:00 h Kazet - Inter-Vera5 - 3
2 - 1
8 06.01.2018 16:45 h New Magic - Mert5 - 7
1 - 1
8 06.01.2018 17:30 h Nadodrze - GPK-SUEZ Głogów4 - 6
1 - 4
8 06.01.2018 18:15 h 4 Batalion Inżynieryjny - Sitech Głogów9 - 5
3 - 2
9 14.01.2018 15:00 h Sitech Głogów - Kazet1 - 8
0 - 0
9 14.01.2018 15:45 h Mert - 4 Batalion Inżynieryjny3 - 1
1 - 0
9 14.01.2018 16:30 h Inter-Vera - Nadodrze1 - 6
1 - 3
9 14.01.2018 17:15 h GPK-SUEZ Głogów - New Magic9 - 5
3 - 0
10 20.01.2018 18:45 h Nadodrze - Kazet5 - 7
2 - 4
10 20.01.2018 19:30 h Mert - Sitech Głogów5 - 0
W - O
10 20.01.2018 20:15 h 4 Batalion Inżynieryjny - GPK-SUEZ Głogów3 - 3
0 - 0
10 20.01.2018 21:00 h New Magic - Inter-Vera4 - 5
1 - 1
11 28.01.2018 15:00 h Sitech Głogów - Nadodrze2 - 3
1 - 2
11 28.01.2018 15:45 h GPK-SUEZ Głogów - Mert7 - 4
2 - 1
11 28.01.2018 16:30 h Kazet - New Magic8 - 7
3 - 4
11 28.01.2018 17:15 h Inter-Vera - 4 Batalion Inżynieryjny9 - 7
4 - 3
12 04.02.2018 13:00 h GPK-SUEZ Głogów - Sitech Głogów12 - 5
5 - 0
12 04.02.2018 13:45 h 4 Batalion Inżynieryjny - Kazet4 - 2
1 - 0
12 10.02.2018 20:30 h New Magic - Nadodrze2 - 6
0 - 2
12 10.02.2018 21:15 h Mert - Inter-Vera4 - 3
13 09.02.2018 18:45 h Sitech Głogów - New Magic3 - 2
13 09.02.2018 19:30 h Nadodrze - 4 Batalion Inżynieryjny0 - 8
13 09.02.2018 20:15 h Kazet - Mert3 - 4
13 09.02.2018 21:00 h Inter-Vera - GPK-SUEZ Głogów3 - 7
14 24.02.2018 14:30 h GPK-SUEZ Głogów - Kazet9 - 8
3 - 6
14 24.02.2018 15:15 h 4 Batalion Inżynieryjny - New Magic6 - 2
14 24.02.2018 16:00 h Mert - Nadodrze7 - 3
14 24.02.2018 16:45 h Inter-Vera - Sitech Głogów11 - 1
6 - 0


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Amadeusz Żak FUE 35
2 Kamil Kaczmar ZPD 31
3 Kamil Szczyrek BUD 26
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dariusz Tchórzewski MPR 1
- Grzegorz Maćkowiak ZZP 1
- Patryk Filipiak ZZP 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Andrzej Koryciński ZPD 4
2 Maciej Krzemień FUE 3
3 Michał Bednarski BIZ 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dawid Lampa MPR 1
- Marcin Zdziechowicz FUE 1
- Kamil Piotrowski ZZP 1

I liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Hubert Dobrakowski JEG 35
2 Krzysztof Szymkowiak Kłu 33
3 Krystian Woźniak GPK 29
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marek Siemek JEG 1
- Marek Ochej KOL 1
- Andrzej Frankowski MER 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dawid Serweta MER 5
2 Jakub Michalski LOM 4
3 Daniel Sławiński RAP 3
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Erwin Górecki GPK 1
- Adrian Anklewicz Kłu 1
- Alan Wojtaszek GPK 1

II liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marcel Michalczak ELT 37
2 Krystian Karwatka BET 23
3 Patryk Kraska WM 20
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mariusz Słonina NAD 1
- Wojciech Woźniak DZI 1
- Błażej Wieczorek PAD 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Robert Nomejko WM 5
2 Daniel Nowakowski BET 3
- Kamil Kuc PAD 3
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Bartłomiej Ręba DZI 2
2 Kamil Kuc PAD 1
Naszą witrynę przegląda teraz 518 gości