sponsorzy

sponsor1.jpg

Media

I liga
Terminarz drużyny Dom-Bud

KOL Data Czas Gospodarz   GościeWYN.  
1 14.10.2017 19:45 h Dom-Bud - Rapido2 - 1
1 - 0
Zwycięstwa
2 28.10.2017 18:15 h Budowlani-Paździoch - Dom-Bud2 - 5
2 - 5
Zwycięstwa
3 04.11.2017 20:30 h ZZPPM HMG - Dom-Bud2 - 5 Zwycięstwa
4 19.11.2017 15:45 h Dom-Bud - Fuego Team3 - 6
1 - 4
Porażki
5 02.12.2017 20:15 h Koźlice Team - Dom-Bud4 - 3
1 - 0
Porażki
6 17.12.2017 17:15 h Dom-Bud - Locus4 - 3
1 - 2
Zwycięstwa
7 23.12.2017 18:00 h PWiK Głogów - Dom-Bud6 - 13
1 - 7
Zwycięstwa
8 30.12.2017 19:15 h Rapido - Dom-Bud4 - 5
1 - 2
Zwycięstwa
9 06.01.2018 19:45 h Dom-Bud - Budowlani-Paździoch5 - 6
4 - 4
Porażki
10 21.01.2018 17:15 h Dom-Bud - ZZPPM HMG1 - 7 Porażki
11 27.01.2018 16:30 h Fuego Team - Dom-Bud12 - 2 Porażki
12 04.02.2018 20:30 h Dom-Bud - Koźlice Team6 - 6
3 - 3
Remisy
13 18.02.2018 17:30 h Locus - Dom-Bud9 - 4 Porażki
14 03.03.2018 15:45 h Dom-Bud - PWiK Głogów6 - 5
3 - 1
Zwycięstwa


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 6
Miejsce Hala Data Pt., 21. Gru. 2018 Początek meczu 18:45
4 Batalion Inżynieryjny
4 Batalion Inżynieryjny
Koźlice Team
Koźlice Team
-:-

Kolejka 7
Miejsce Hala Data Pt., 21. Gru. 2018 Początek meczu 19:30
LO1 Team
LO1 Team
El-Trans
El-Trans
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 21. Gru. 2018 Początek meczu 20:15
Nadodrze
Nadodrze
Dzikie Koty
Dzikie Koty
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 21. Gru. 2018 Początek meczu 21:00
Los Amigos
Los Amigos
E-Towers Famaba
E-Towers Famaba
-:-

Miejsce Hala Data So., 22. Gru. 2018 Początek meczu 16:00
Prezesjusze
Prezesjusze
W&M Łago
W&M Łago
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Szczyrek BUD 9
2 Konrad Węglarz ZPD 8
3 Marcin Szewczyk BIZ 7
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dariusz Tchórzewski MPR 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Maciej Krzemień FUE 2
2 Michał Bednarski BIZ 1
- Damian Bieś MPR 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dawid Lampa MPR 1

I liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Patryk Duda MER 13
2 Łukasz Nockowski LOM 11
3 Paweł Olszanowski KAZ 10
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marek Siemek JEG 1
- Marek Ochej KOL 1
- Andrzej Frankowski MER 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Jakub Michalski LOM 2
- Szymon Kichman JEG 2
3 Przemysław Skarpiński MER 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Erwin Górecki GPK 1
- Adrian Anklewicz Kłu 1
- Alan Wojtaszek GPK 1

II liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marcel Michalczak ELT 18
2 Patryk Kraska WM 10
3 Kacper Kocik LOS 8
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mariusz Słonina NAD 1
- Wojciech Woźniak DZI 1
- Bartłomiej Wrona PAD 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Daniel Nowakowski BET 3
2 Kamil Kuc PAD 2
- Maciej Szczepański KOR 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Bartłomiej Ręba DZI 1
Naszą witrynę przegląda teraz 2174 gości