SPONSORZY

 

I liga
Terminarz drużyny ZZPPM HMG

KOL Data Czas Gospodarz   GościeWYN.  
1 14.10.2017 18:15 h ZZPPM HMG - Budowlani-Paździoch4 - 6
1 - 3
Porażki
2 28.10.2017 19:00 h Locus - ZZPPM HMG0 - 4
0 - 2
Zwycięstwa
3 04.11.2017 20:30 h ZZPPM HMG - Dom-Bud2 - 5 Porażki
4 19.11.2017 17:15 h PWiK Głogów - ZZPPM HMG6 - 11
2 - 6
Zwycięstwa
5 02.12.2017 18:45 h ZZPPM HMG - Inevo/Fuego Team0 - 8
0 - 4
Porażki
6 17.12.2017 18:00 h Rapido - ZZPPM HMG0 - 10
0 - 6
Zwycięstwa
7 23.12.2017 17:18 h ZZPPM HMG - Koźlice Team4 - 3
2 - 1
Zwycięstwa
8 30.12.2017 17:45 h Budowlani-Paździoch - ZZPPM HMG10 - 0
5 - 0
Porażki
9 06.01.2018 19:00 h ZZPPM HMG - Locus5 - 1
2 - 1
Zwycięstwa
10 21.01.2018 17:15 h Dom-Bud - ZZPPM HMG1 - 7 Zwycięstwa
11 27.01.2018 17:15 h ZZPPM HMG - PWiK Głogów12 - 6 Zwycięstwa
12 04.02.2018 19:00 h Inevo/Fuego Team - ZZPPM HMG5 - 5
1 - 4
Remisy
13 18.02.2018 15:15 h ZZPPM HMG - Rapido5 - 3
2 - 2
Zwycięstwa
14 03.03.2018 14:15 h Koźlice Team - ZZPPM HMG2 - 7
1 - 1
Zwycięstwa


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 12
Miejsce Hala So., 29. Sty. 2022 17:00
PWiK Głogów
PWiK Głogów
SM Nadodrze
SM Nadodrze
-:-

Miejsce Hala So., 29. Sty. 2022 17:45
Eleks
Eleks
Zryw Kotla
Zryw Kotla
-:-

Miejsce Hala So., 29. Sty. 2022 18:30
E-InstalPro
E-InstalPro
Gwardia Białołęka
Gwardia Białołęka
-:-

Miejsce Hala So., 29. Sty. 2022 19:15
Sparta Sława
Sparta Sława
Lombard 66
Lombard 66
-:-

Miejsce Hala So., 29. Sty. 2022 20:00
Team Lipinki
Team Lipinki
KS Kłobuczyn
KS Kłobuczyn
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Andrzej Koryciński ZPD 21
- Piotr Pietruszko GUM 21
3 Mateusz Surożyński BIZ 15
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Tomasz Urbaniak GUM 1
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Łukasz Strzelecki GUM 1
- Gabor Noski ZZP 1
- Marcin Sitnik LOS 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Miłosz Jóźwiak MER 4
2 Piotr Pietruszko GUM 3
3 Andrzej Koryciński ZPD 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Ireneusz Przybylski MER 1

I liga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Momot GWA 28
2 Alan Furman EIN 22
3 Patryk Krawczak TEA 18
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Walner EIN 1
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marcin Kapuśniak NAD 1
- Mateusz Rojek ELE 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Jakub Stachowiak ZRY 3
2 Sławomir Baumann SPA 2
- Seweryn Suchorski SPA 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Piotr Kuśnierek ZRY 1
Naszą witrynę przegląda teraz 1284 gości