sponsorzy

sponsor2.jpg

Media

I liga
Terminarz drużyny I liga

KOL Data Czas Gospodarz   GościeWYN.
1 14.10.2017 18:15 h ZZPPM HMG - Budowlani-Paździoch4 - 6
1 - 3
1 14.10.2017 19:00 h Koźlice Team - Locus3 - 3
1 - 1
1 14.10.2017 19:45 h Dom-Bud - Rapido2 - 1
1 - 0
1 14.10.2017 20:30 h Fuego Team - PWiK Głogów5 - 3
1 - 0
2 28.10.2017 18:15 h Budowlani-Paździoch - Dom-Bud2 - 5
2 - 5
2 28.10.2017 19:00 h Locus - ZZPPM HMG0 - 4
0 - 2
2 28.10.2017 20:30 h PWiK Głogów - Koźlice Team3 - 4
2 - 4
2 28.10.2017 21:15 h Rapido - Fuego Team3 - 5
2 - 5
3 04.11.2017 20:30 h ZZPPM HMG - Dom-Bud2 - 5
3 04.11.2017 21:15 h Locus - PWiK Głogów5 - 1
3 05.11.2017 20:30 h Fuego Team - Budowlani-Paździoch5 - 1
3 05.11.2017 21:15 h Koźlice Team - Rapido2 - 3
0 - 1
4 19.11.2017 15:45 h Dom-Bud - Fuego Team3 - 6
1 - 4
4 19.11.2017 16:30 h Rapido - Locus4 - 4
1 - 2
4 19.11.2017 17:15 h PWiK Głogów - ZZPPM HMG6 - 11
2 - 6
4 19.11.2017 18:00 h Budowlani-Paździoch - Koźlice Team2 - 4
1 - 1
5 02.12.2017 18:45 h ZZPPM HMG - Fuego Team0 - 8
0 - 4
5 02.12.2017 19:30 h PWiK Głogów - Rapido1 - 4
0 - 2
5 02.12.2017 20:15 h Koźlice Team - Dom-Bud4 - 3
1 - 0
5 02.12.2017 21:00 h Locus - Budowlani-Paździoch6 - 4
3 - 3
6 17.12.2017 15:45 h Fuego Team - Koźlice Team7 - 3
1 - 1
6 17.12.2017 16:30 h Budowlani-Paździoch - PWiK Głogów9 - 4
4 - 1
6 17.12.2017 17:15 h Dom-Bud - Locus4 - 3
1 - 2
6 17.12.2017 18:00 h Rapido - ZZPPM HMG0 - 10
0 - 6
7 23.12.2017 15:45 h Rapido - Budowlani-Paździoch3 - 1
1 - 0
7 23.12.2017 16:30 h Locus - Fuego Team2 - 6
1 - 2
7 23.12.2017 17:18 h ZZPPM HMG - Koźlice Team4 - 3
2 - 1
7 23.12.2017 18:00 h PWiK Głogów - Dom-Bud6 - 13
1 - 7
8 30.12.2017 17:45 h Budowlani-Paździoch - ZZPPM HMG10 - 0
5 - 0
8 30.12.2017 18:30 h Locus - Koźlice Team6 - 4
5 - 2
8 30.12.2017 19:15 h Rapido - Dom-Bud4 - 5
1 - 2
8 30.12.2017 20:00 h PWiK Głogów - Fuego Team2 - 11
2 - 6
9 06.01.2018 19:00 h ZZPPM HMG - Locus5 - 1
2 - 1
9 06.01.2018 19:45 h Dom-Bud - Budowlani-Paździoch5 - 6
4 - 4
9 06.01.2018 20:30 h Koźlice Team - PWiK Głogów3 - 2
0 - 1
9 06.01.2018 21:15 h Fuego Team - Rapido2 - 1
1 - 0
10 21.01.2018 15:00 h Budowlani-Paździoch - Fuego Team3 - 4
2 - 2
10 21.01.2018 15:45 h Rapido - Koźlice Team4 - 2
0 - 0
10 21.01.2018 16:30 h PWiK Głogów - Locus2 - 11
10 21.01.2018 17:15 h Dom-Bud - ZZPPM HMG1 - 7
11 27.01.2018 15:00 h Koźlice Team - Budowlani-Paździoch5 - 2
11 27.01.2018 15:45 h Locus - Rapido5 - 2
11 27.01.2018 16:30 h Fuego Team - Dom-Bud12 - 2
11 27.01.2018 17:15 h ZZPPM HMG - PWiK Głogów12 - 6
12 04.02.2018 19:00 h Fuego Team - ZZPPM HMG5 - 5
1 - 4
12 04.02.2018 19:45 h Rapido - PWiK Głogów7 - 3
3 - 0
12 04.02.2018 20:30 h Dom-Bud - Koźlice Team6 - 6
3 - 3
12 04.02.2018 21:15 h Budowlani-Paździoch - Locus5 - 3
2 - 0
13 18.02.2018 15:15 h ZZPPM HMG - Rapido5 - 3
2 - 2
13 18.02.2018 16:00 h Koźlice Team - Fuego Team3 - 3
1 - 0
13 18.02.2018 16:45 h PWiK Głogów - Budowlani-Paździoch4 - 6
0 - 3
13 18.02.2018 17:30 h Locus - Dom-Bud9 - 4
14 03.03.2018 13:30 h Fuego Team - Locus9 - 3
6 - 1
14 03.03.2018 14:15 h Koźlice Team - ZZPPM HMG2 - 7
1 - 1
14 03.03.2018 15:00 h Budowlani-Paździoch - Rapido5 - 1
1 - 0
14 03.03.2018 15:45 h Dom-Bud - PWiK Głogów6 - 5
3 - 1


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Amadeusz Żak FUE 35
2 Kamil Kaczmar ZPD 31
3 Kamil Szczyrek BUD 26
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dariusz Tchórzewski MPR 1
- Grzegorz Maćkowiak ZZP 1
- Patryk Filipiak ZZP 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Andrzej Koryciński ZPD 4
2 Maciej Krzemień FUE 3
3 Michał Bednarski BIZ 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dawid Lampa MPR 1
- Marcin Zdziechowicz FUE 1
- Kamil Piotrowski ZZP 1

I liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Hubert Dobrakowski JEG 35
2 Krzysztof Szymkowiak Kłu 33
3 Krystian Woźniak GPK 29
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marek Siemek JEG 1
- Marek Ochej KOL 1
- Andrzej Frankowski MER 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dawid Serweta MER 5
2 Jakub Michalski LOM 4
3 Daniel Sławiński RAP 3
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Erwin Górecki GPK 1
- Adrian Anklewicz Kłu 1
- Alan Wojtaszek GPK 1

II liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marcel Michalczak ELT 37
2 Krystian Karwatka BET 23
3 Patryk Kraska WM 20
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mariusz Słonina NAD 1
- Wojciech Woźniak DZI 1
- Błażej Wieczorek PAD 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Robert Nomejko WM 5
2 Daniel Nowakowski BET 3
- Kamil Kuc PAD 3
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Bartłomiej Ręba DZI 2
2 Kamil Kuc PAD 1
Naszą witrynę przegląda teraz 550 gości