SPONSORZY

 

Extraliga
Terminarz drużyny Extraliga

KOL MSC Data Czas Gospodarz   GościeWYN.
1 Hala 15.10.2017 17:30 h Gum-Mar - Wypożyczalnia Radoxim3 - 2
2 - 1
1 Hala 15.10.2017 18:15 h Budrem - ZZ Polska Miedź3 - 0
0 - 0
1 Hala 15.10.2017 19:00 h MProjekt - Sobota SWS Invest0 - 2
0 - 0
1 Hala 15.10.2017 19:45 h MZZPD Rudna - Bizpol11 - 2
5 - 0
2 Hala 22.10.2017 17:30 h Sobota SWS Invest - MZZPD Rudna1 - 4
2 Hala 22.10.2017 18:15 h Bizpol - Budrem3 - 2
2 Hala 22.10.2017 19:00 h Wypożyczalnia Radoxim - MProjekt6 - 3
2 Hala 22.10.2017 19:45 h ZZ Polska Miedź - Gum-Mar3 - 5
3 Hala 05.11.2017 17:30 h MProjekt - ZZ Polska Miedź0 - 8
0 - 2
3 Hala 05.11.2017 18:15 h MZZPD Rudna - Budrem3 - 1
3 - 0
3 Hala 05.11.2017 19:00 h Sobota SWS Invest - Wypożyczalnia Radoxim3 - 3
1 - 3
3 Hala 05.11.2017 19:45 h Gum-Mar - Bizpol6 - 3
4 - 1
4 Gim 19.11.2017 18:45 h Wypożyczalnia Radoxim - MZZPD Rudna3 - 7
1 - 2
4 Gim 19.11.2017 19:30 h ZZ Polska Miedź - Sobota SWS Invest2 - 2
0 - 0
4 Gim 19.11.2017 20:15 h Budrem - Gum-Mar4 - 4
2 - 4
4 Gim 19.11.2017 21:00 h Bizpol - MProjekt4 - 3
1 - 1
5 Gim 03.12.2017 18:45 h Wypożyczalnia Radoxim - ZZ Polska Miedź7 - 4
3 - 1
5 Gim 03.12.2017 19:30 h MProjekt - Budrem2 - 10
1 - 4
5 Gim 03.12.2017 20:15 h MZZPD Rudna - Gum-Mar4 - 0
3 - 0
5 Gim 03.12.2017 21:00 h Sobota SWS Invest - Bizpol6 - 2
3 - 1
6 Gim 10.12.2017 18:45 h Budrem - Sobota SWS Invest3 - 4
1 - 3
6 Gim 10.12.2017 19:30 h ZZ Polska Miedź - MZZPD Rudna2 - 11
1 - 4
6 Gim 10.12.2017 20:15 h Gum-Mar - MProjekt7 - 4
3 - 0
6 Gim 10.12.2017 21:00 h Bizpol - Wypożyczalnia Radoxim0 - 2
0 - 0
7 Hala 17.12.2017 18:45 h MZZPD Rudna - MProjekt9 - 0
4 - 0
7 Hala 17.12.2017 19:30 h Sobota SWS Invest - Gum-Mar3 - 3
2 - 2
7 Hala 17.12.2017 20:15 h Wypożyczalnia Radoxim - Budrem2 - 3
0 - 1
7 Hala 17.12.2017 21:00 h ZZ Polska Miedź - Bizpol1 - 8
1 - 1
8 Hala 23.12.2017 18:45 h Bizpol - MZZPD Rudna2 - 5
1 - 2
8 Hala 23.12.2017 19:30 h Sobota SWS Invest - MProjekt7 - 2
3 - 1
8 Hala 23.12.2017 20:15 h ZZ Polska Miedź - Budrem2 - 7
8 Hala 23.12.2017 21:00 h Wypożyczalnia Radoxim - Gum-Mar1 - 4
1 - 2
9 Hala 07.01.2018 18:45 h MZZPD Rudna - Sobota SWS Invest4 - 3
0 - 1
9 Hala 07.01.2018 19:30 h MProjekt - Wypożyczalnia Radoxim2 - 2
1 - 0
9 Hala 07.01.2018 20:15 h Budrem - Bizpol6 - 0
2 - 0
9 Hala 07.01.2018 21:00 h Gum-Mar - ZZ Polska Miedź10 - 3
3 - 0
10 Hala 21.01.2018 18:00 h ZZ Polska Miedź - MProjekt2 - 2
10 Hala 21.01.2018 18:45 h Wypożyczalnia Radoxim - Sobota SWS Invest3 - 5
10 Hala 21.01.2018 19:30 h Bizpol - Gum-Mar2 - 4
2 - 2
10 Hala 04.02.2018 18:15 h Budrem - MZZPD Rudna6 - 4
2 - 1
11 Hala 28.01.2018 18:00 h MProjekt - Bizpol4 - 6
11 Hala 28.01.2018 18:45 h MZZPD Rudna - Wypożyczalnia Radoxim4 - 3
1 - 1
11 Hala 28.01.2018 19:30 h Sobota SWS Invest - ZZ Polska Miedź7 - 2
0 - 0
11 Hala 28.01.2018 20:15 h Gum-Mar - Budrem3 - 3
1 - 0
12 Hala 11.02.2018 18:15 h Bizpol - Sobota SWS Invest0 - 4
0 - 1
12 Hala 11.02.2018 19:00 h Gum-Mar - MZZPD Rudna2 - 1
0 - 0
12 Hala 11.02.2018 19:45 h Budrem - MProjekt8 - 2
12 Hala 11.02.2018 20:30 h ZZ Polska Miedź - Wypożyczalnia Radoxim0 - 4
0 - 1
13 Hala 18.02.2018 18:15 h Sobota SWS Invest - Budrem0 - 1
0 - 1
13 Hala 18.02.2018 19:00 h MZZPD Rudna - ZZ Polska Miedź9 - 0
2 - 0
13 Hala 18.02.2018 19:45 h Wypożyczalnia Radoxim - Bizpol2 - 4
13 Hala 18.02.2018 20:30 h MProjekt - Gum-Mar3 - 22
1 - 9
14 Hala 04.03.2018 15:30 h MProjekt - MZZPD Rudna1 - 15
14 Hala 04.03.2018 16:15 h Budrem - Wypożyczalnia Radoxim3 - 2
14 Hala 04.03.2018 17:00 h Bizpol - ZZ Polska Miedź5 - 0
14 Hala 04.03.2018 17:45 h Gum-Mar - Sobota SWS Invest6 - 3


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Surożyński BIZ 18
2 Kamil Kaczmar ZPD 13
3 Mateusz Tkacz ZZP 11
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Przemysław Lipiński ZPD 1
- Miłosz Jóźwiak MER 1
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Robert Szkudlarski BIN 1
- Daniel Rząd LOS 1
- Szymon Gil BUD 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Maciej Bartuś BIZ 2
- Mateusz Tkacz ZZP 2
3 Wojciech Kubik BIZ 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Patryk Kozłowski ZZP 1
- Alan Furman AMP 1

Extraliga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Łukasz Strzelecki GUM 15
2 Krystian Woźniak DAY 14
3 Dominik Nakonieczny KML 12
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Pasiak DAY 1
- Mieczysław Gniewosz GUM 1
- Marcin Jodczyk KML 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Jakub Gorzelańczyk KML 2
- Piotr Budzyna SPA 2
3 Adrian Wągiel EIN 1
Naszą witrynę przegląda teraz 1379 gości