sponsorzy

sponsor1.jpg

Media

Extraliga
Terminarz drużyny Euromaster

KOL MSC Data Czas Gospodarz   GościeWYN.  
1 Gim 09.10.2016 17:30 h Euromaster - ZZ Polska Miedź4 - 0
2 - 0
Zwycięstwa
3 Hala 12.11.2016 18:30 h Euromaster - Trustbuddy7 - 2
4 - 0
Zwycięstwa
4 19.11.2016 00:00 h PoliArt Bartosik - Euromaster0 - 5
v - o
Zwycięstwa
5 Hala 17.12.2016 20:30 h Euromaster - Budrem7 - 4
3 - 1
Zwycięstwa
7 Hala 30.10.2016 19:00 h Euromaster - AZS PWSZ/POS-BUD6 - 3
4 - 1
Zwycięstwa
9 Gim 06.01.2017 18:45 h Euromaster - ZZPD Rudna8 - 4
2 - 3
Zwycięstwa
10 Hala 15.01.2017 19:30 h Trustbuddy - Euromaster3 - 6
2 - 2
Zwycięstwa
11 28.01.2017 00:00 h Euromaster - PoliArt Bartosik5 - 0
v - o
Zwycięstwa
12 Hala 11.02.2017 18:00 h Budrem - Euromaster1 - 12
1 - 6
Zwycięstwa
13 Hala 26.02.2017 18:00 h Euromaster - Sobota SWS Invest8 - 1
5 - 0
Zwycięstwa
14 Hala 05.03.2017 17:15 h AZS PWSZ/POS-BUD - Euromaster3 - 8
1 - 4
Zwycięstwa


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 11
Miejsce Hala Data Pt., 28. Lut. 2020 Początek meczu 19:00
Inevo/Fuego Team
Inevo/Fuego Team
ZZPD Rudna
ZZPD Rudna
-:-

Kolejka 16
Miejsce Hala Data Pt., 28. Lut. 2020 Początek meczu 19:45
Prezesjusze
Prezesjusze
Nadodrze
Nadodrze
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 28. Lut. 2020 Początek meczu 20:30
E-InstalPro
E-InstalPro
Kml Invest
Kml Invest
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 28. Lut. 2020 Początek meczu 21:15
Ampex Jaczów
Ampex Jaczów
LO1 Team
LO1 Team
-:-

Kolejka 15
Data N., 01. Mar. 2020 Początek meczu 00:00
KS Kłobuczyn
KS Kłobuczyn
Budrem
Budrem
0:5

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Kaczmar ZPD 29
2 Andrzej Koryciński ZPD 15
3 Michał Morawski BIZ 14
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Hubert Dęga GPK 1
- Patryk Filipiak ZZP 1
- Daniel Rząd Kłu 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Wiktor Kobiela ZZP 3
2 Maciej Krzemień FUE 2
- Andrzej Koryciński ZPD 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Wojciech Knoski BIZ 1
- Marcin Zdziechowicz FUE 1

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Miłosz Jóźwiak MER 29
2 Alan Furman Yy 18
3 Marcin Płaziak PWI 15
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Janusz Kłonowski MPR 1
- Marek Drużkowski WM 1
- Michał Mackiewicz BIN 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Alan Furman Yy 2
- Michał Szmaciński BUD 2
- Piotr Zalewski MPR 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Krzysztof Golba WM 1
- Kamil Reinholz BIN 1
- Piotr Juni Yy 1

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Wojciech Mysłowski AMP 22
2 Damian Kwaśnik AMP 20
3 Dominik Nakonieczny PAD 16
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Rojek ELE 1
- Mateusz Marut KML 1
- Waldemar Gola ELE 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Kuc EIN 3
- Kacper Kruczek EIN 3
- Viktor Ushatov AMP 3
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Patryk Baranowski KML 1
- Krystian Mucha AMP 1
- Łukasz Ciechanowicz BEK 1
Naszą witrynę przegląda teraz 2850 gości