SPONSORZY

 

Extraliga
Terminarz drużyny AZS PWSZ/POS-BUD

KOL MSC Data Czas Gospodarz   GościeWYN.  
1 22.10.2016 00:00 h AZS PWSZ/POS-BUD - PoliArt Bartosik5 - 0
v - o
Zwycięstwa
2 Hala 05.11.2016 19:00 h ZZPM HMG - AZS PWSZ/POS-BUD4 - 5
2 - 3
Zwycięstwa
3 Hala 13.11.2016 19:00 h AZS PWSZ/POS-BUD - Sobota SWS Invest2 - 3
1 - 2
Porażki
4 Hala 19.11.2016 18:30 h MZZPD Rudna - AZS PWSZ/POS-BUD7 - 2
4 - 1
Porażki
5 Gim 03.12.2016 20:00 h AZS PWSZ/POS-BUD - Trustbuddy5 - 2
1 - 0
Zwycięstwa
6 Gim 15.10.2016 19:45 h Budrem - AZS PWSZ/POS-BUD5 - 2
2 - 0
Porażki
7 Hala 30.10.2016 19:00 h Euromaster - AZS PWSZ/POS-BUD6 - 3
4 - 1
Porażki
8 10.12.2016 00:00 h PoliArt Bartosik - AZS PWSZ/POS-BUD0 - 5
v - o
Zwycięstwa
9 Gim 06.01.2017 17:15 h AZS PWSZ/POS-BUD - ZZPM HMG2 - 7
1 - 1
Porażki
10 Hala 14.01.2017 19:45 h Sobota SWS Invest - AZS PWSZ/POS-BUD4 - 3
1 - 2
Porażki
11 Hala 28.01.2017 20:00 h AZS PWSZ/POS-BUD - MZZPD Rudna0 - 5
v - o
Porażki
12 Hala 12.02.2017 19:45 h Trustbuddy - AZS PWSZ/POS-BUD5 - 3
1 - 1
Porażki
13 Hala 26.02.2017 18:45 h AZS PWSZ/POS-BUD - Budrem2 - 14
1 - 3
Porażki
14 Hala 05.03.2017 17:15 h AZS PWSZ/POS-BUD - Euromaster3 - 8
1 - 4
Porażki


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 2
Miejsce Hala Pt., 03. Gru. 2021 19:00
Bizpol
Bizpol
Daytona
Daytona
-:-

Kolejka 5
Miejsce Hala So., 04. Gru. 2021 17:00
Zryw Kotla
Zryw Kotla
Gwardia Białołęka
Gwardia Białołęka
-:-

Miejsce Hala So., 04. Gru. 2021 17:45
KS Kłobuczyn
KS Kłobuczyn
Eleks
Eleks
-:-

Miejsce Hala So., 04. Gru. 2021 18:30
SM Nadodrze
SM Nadodrze
Team Lipinki
Team Lipinki
-:-

Miejsce Hala So., 04. Gru. 2021 19:15
Lombard 66
Lombard 66
E-InstalPro
E-InstalPro
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Andrzej Koryciński ZPD 14
2 Marcin Kycej MZZ 9
- Kamil Kaczmar ZPD 9
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Tomasz Urbaniak GUM 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Miłosz Jóźwiak MER 3
2 Patryk Przymus BIZ 1
- Michał Morawski BIZ 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Ireneusz Przybylski MER 1

Extraliga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Momot GWA 9
- Daniel Rząd Kłu 9
3 Alan Furman EIN 8
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Walner EIN 1
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marcin Kapuśniak NAD 1
- Mateusz Rojek ELE 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Seweryn Suchorski SPA 2
- Jakub Stachowiak ZRY 2
3 Patryk Krawczak TEA 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Piotr Kuśnierek ZRY 1
Naszą witrynę przegląda teraz 1242 gości