SPONSORZY

 

Extraliga
Terminarz drużyny Sobota SWS Invest

KOL MSC Data Czas Gospodarz   GościeWYN.  
1 Gim 09.10.2016 18:30 h Trustbuddy - Sobota SWS Invest4 - 2
2 - 1
Porażki
2 15.10.2016 00:00 h Sobota SWS Invest - PoliArt Bartosik5 - 0
v - 0
Zwycięstwa
3 Hala 13.11.2016 19:00 h AZS PWSZ/POS-BUD - Sobota SWS Invest2 - 3
1 - 2
Zwycięstwa
4 Hala 27.11.2016 13:00 h Sobota SWS Invest - Budrem7 - 0
2 - 0
Zwycięstwa
5 Gim 03.12.2016 19:15 h MZZPD Rudna - Sobota SWS Invest2 - 1
1 - 1
Porażki
6 Hala 18.12.2016 20:15 h Sobota SWS Invest - Euromaster2 - 2
2 - 0
Remisy
7 Hala 19.11.2016 19:15 h Sobota SWS Invest - ZZPM HMG7 - 2
3 - 1
Zwycięstwa
8 Hala 10.12.2016 19:45 h Sobota SWS Invest - Trustbuddy0 - 1
0 - 1
Porażki
9 06.01.2017 00:00 h PoliArt Bartosik - Sobota SWS Invest0 - 5
v - 0
Zwycięstwa
10 Hala 14.01.2017 19:45 h Sobota SWS Invest - AZS PWSZ/POS-BUD4 - 3
1 - 2
Zwycięstwa
11 Hala 28.01.2017 20:45 h Budrem - Sobota SWS Invest4 - 5
2 - 4
Zwycięstwa
12 Hala 12.02.2017 19:00 h Sobota SWS Invest - MZZPD Rudna0 - 5
0 - 3
Porażki
13 Hala 26.02.2017 18:00 h Euromaster - Sobota SWS Invest8 - 1
5 - 0
Porażki
14 Hala 05.03.2017 18:00 h ZZPM HMG - Sobota SWS Invest1 - 4
1 - 1
Zwycięstwa


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 5
Miejsce Hala N., 05. Gru. 2021 20:00
Los Amigos
Los Amigos
Bizpol
Bizpol
-:-
Referee: Skrzyński, Tomasz

Kolejka 6
Miejsce Hala So., 11. Gru. 2021 17:00
Sparta Sława
Sparta Sława
Zryw Kotla
Zryw Kotla
-:-

Miejsce Hala So., 11. Gru. 2021 17:45
Gwardia Białołęka
Gwardia Białołęka
KS Kłobuczyn
KS Kłobuczyn
-:-

Miejsce Hala So., 11. Gru. 2021 18:30
Team Lipinki
Team Lipinki
PWiK Głogów
PWiK Głogów
-:-

Miejsce Hala So., 11. Gru. 2021 19:15
Eleks
Eleks
Lombard 66
Lombard 66
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Andrzej Koryciński ZPD 15
2 Piotr Pietruszko GUM 11
3 Marcin Kycej MZZ 9
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Tomasz Urbaniak GUM 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Miłosz Jóźwiak MER 3
2 Piotr Pietruszko GUM 2
3 Patryk Przymus BIZ 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Ireneusz Przybylski MER 1

Extraliga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Momot GWA 13
2 Alan Furman EIN 11
3 Hubert Suplicki TEA 10
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Walner EIN 1
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marcin Kapuśniak NAD 1
- Mateusz Rojek ELE 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Seweryn Suchorski SPA 2
- Alan Grombik NAD 2
- Jakub Stachowiak ZRY 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Piotr Kuśnierek ZRY 1
Naszą witrynę przegląda teraz 1551 gości