SPONSORZY

 

II liga
Terminarz drużyny Inevo/Fuego Team

KOL MSC Data Czas Gospodarz   GościeWYN.  
1 Gim 09.10.2016 21:05 h Inevo/Fuego Team - Slavia5 - 0
1 - 0
Zwycięstwa
2 Gim 15.10.2016 21:15 h Inevo/Fuego Team - Arbiter Głogów24 - 0
12 - 0
Zwycięstwa
3 Hala 29.10.2016 20:45 h Wibalak - Inevo/Fuego Team2 - 8
2 - 1
Zwycięstwa
4 Hala 05.11.2016 20:30 h Dom-Bud - Inevo/Fuego Team3 - 4
1 - 3
Zwycięstwa
5 Hala 12.11.2016 17:00 h ZZPPM HMG - Inevo/Fuego Team3 - 3
1 - 3
Remisy
6 Gim 20.11.2016 17:00 h Inevo/Fuego Team - HDK11 - 2
6 - 0
Zwycięstwa
7 Hala 03.12.2016 20:30 h Koźlice Team - Inevo/Fuego Team6 - 3
3 - 1
Porażki
8 Hala 18.12.2016 18:00 h Inevo/Fuego Team - SM Nadodrze3 - 2
2 - 2
Zwycięstwa
9 Hala 11.12.2016 15:30 h Sitech Głogów - Inevo/Fuego Team3 - 7
2 - 2
Zwycięstwa
10 Gim 06.01.2017 20:15 h Slavia - Inevo/Fuego Team4 - 2
2 - 0
Porażki
11 Hala 15.01.2017 21:00 h Arbiter Głogów - Inevo/Fuego Team3 - 4
2 - 1
Zwycięstwa
12 Hala 22.01.2017 20:45 h Inevo/Fuego Team - Wibalak2 - 4
1 - 3
Porażki
13 Hala 05.02.2017 19:00 h Inevo/Fuego Team - Dom-Bud1 - 5
0 - 2
Porażki
14 Hala 12.02.2017 18:15 h Inevo/Fuego Team - ZZPPM HMG1 - 2
1 - 2
Porażki
15 Hala 19.02.2017 20:15 h HDK - Inevo/Fuego Team0 - 8
0 - 3
Zwycięstwa
16 Hala 26.02.2017 17:15 h Inevo/Fuego Team - Koźlice Team2 - 2
1 - 2
Remisy
17 Hala 05.03.2017 15:15 h SM Nadodrze - Inevo/Fuego Team1 - 10
1 - 6
Zwycięstwa
18 Gim 11.03.2017 17:00 h Inevo/Fuego Team - Sitech Głogów7 - 3
3 - 3
Zwycięstwa


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 12
Miejsce Hala So., 29. Sty. 2022 17:00
PWiK Głogów
PWiK Głogów
SM Nadodrze
SM Nadodrze
-:-

Miejsce Hala So., 29. Sty. 2022 17:45
E-InstalPro
E-InstalPro
Gwardia Białołęka
Gwardia Białołęka
-:-

Miejsce Hala So., 29. Sty. 2022 18:30
Eleks
Eleks
Zryw Kotla
Zryw Kotla
-:-

Miejsce Hala So., 29. Sty. 2022 19:15
Sparta Sława
Sparta Sława
Lombard 66
Lombard 66
-:-

Miejsce Hala So., 29. Sty. 2022 20:00
Team Lipinki
Team Lipinki
KS Kłobuczyn
KS Kłobuczyn
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

II liga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Andrzej Koryciński ZPD 21
- Piotr Pietruszko GUM 21
3 Mateusz Surożyński BIZ 15
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Tomasz Urbaniak GUM 1
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Łukasz Strzelecki GUM 1
- Gabor Noski ZZP 1
- Marcin Sitnik LOS 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Miłosz Jóźwiak MER 4
2 Piotr Pietruszko GUM 3
3 Andrzej Koryciński ZPD 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Ireneusz Przybylski MER 1

II liga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Momot GWA 28
2 Alan Furman EIN 22
3 Patryk Krawczak TEA 18
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Walner EIN 1
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marcin Kapuśniak NAD 1
- Mateusz Rojek ELE 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Jakub Stachowiak ZRY 3
2 Sławomir Baumann SPA 2
- Seweryn Suchorski SPA 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Piotr Kuśnierek ZRY 1
Naszą witrynę przegląda teraz 630 gości