sponsorzy

sponsor2.jpg

Media

II liga
Terminarz drużyny II liga

KOL MSC Data Czas Gospodarz   GościeWYN.
1 Hala 07.10.2016 21:30 h ZZPPM HMG - Arbiter Głogów7 - 1
4 - 1
1 Gim 09.10.2016 21:05 h Inevo/Fuego Team - Slavia5 - 0
1 - 0
1 Gim 14.10.2016 18:00 h Dom-Bud - Wibalak2 - 5
2 - 2
1 Gim 14.10.2016 18:45 h HDK - Sitech Głogów2 - 5
2 - 4
1 Gim 14.10.2016 19:30 h Koźlice Team - Nadodrze15 - 2
5 - 0
2 Gim 15.10.2016 21:15 h Inevo/Fuego Team - Arbiter Głogów24 - 0
12 - 0
2 Hala 22.10.2016 20:30 h HDK - Wibalak2 - 8
1 - 3
2 Hala 23.10.2016 17:30 h ZZPPM HMG - Dom-Bud5 - 4
2 Hala 23.10.2016 18:15 h Nadodrze - Sitech Głogów1 - 4
1 - 0
2 Hala 23.10.2016 20:30 h Koźlice Team - Slavia9 - 2
4 - 1
3 Hala 29.10.2016 18:30 h Nadodrze - ZZPPM HMG1 - 7
1 - 4
3 Hala 29.10.2016 19:15 h Sitech Głogów - Koźlice Team2 - 8
0 - 3
3 Hala 29.10.2016 20:00 h Arbiter Głogów - Dom-Bud3 - 8
0 - 3
3 Hala 29.10.2016 20:45 h Wibalak - Inevo/Fuego Team2 - 8
2 - 1
3 Hala 29.10.2016 21:25 h Slavia - HDK5 - 5
4 - 2
4 Hala 05.11.2016 20:30 h Dom-Bud - Inevo/Fuego Team3 - 4
1 - 3
4 Hala 05.11.2016 21:15 h Slavia - Nadodrze4 - 3
4 Hala 06.11.2016 20:30 h Arbiter Głogów - HDK5 - 2
1 - 1
4 Hala 06.11.2016 21:15 h Wibalak - Koźlice Team9 - 4
5 - 0
4 Hala 27.11.2016 11:30 h Sitech Głogów - ZZPPM HMG2 - 5
1 - 2
5 Hala 11.11.2016 18:00 h HDK - Dom-Bud2 - 10
1 - 3
5 Hala 12.11.2016 17:00 h ZZPPM HMG - Inevo/Fuego Team3 - 3
1 - 3
5 Hala 12.11.2016 17:45 h Sitech Głogów - Slavia2 - 1
0 - 1
5 Hala 12.11.2016 19:15 h Koźlice Team - Arbiter Głogów9 - 2
3 - 0
5 Hala 12.11.2016 20:00 h Nadodrze - Wibalak1 - 6
1 - 1
6 Gim 20.11.2016 17:00 h Inevo/Fuego Team - HDK11 - 2
6 - 0
6 Gim 20.11.2016 17:45 h Wibalak - Sitech Głogów0 - 3
0 - 0
6 Gim 20.11.2016 18:30 h Dom-Bud - Koźlice Team2 - 5
2 - 2
6 Gim 20.11.2016 19:15 h Arbiter Głogów - Nadodrze7 - 5
3 - 2
6 Gim 03.12.2016 17:00 h Slavia - ZZPPM HMG3 - 9
2 - 1
7 Hala 03.12.2016 19:45 h Nadodrze - Dom-Bud3 - 6
2 - 4
7 Hala 03.12.2016 20:30 h Koźlice Team - Inevo/Fuego Team6 - 3
3 - 1
7 Hala 03.12.2016 21:15 h Sitech Głogów - Arbiter Głogów5 - 1
4 - 1
7 Hala 04.12.2016 17:00 h ZZPPM HMG - HDK8 - 1
4 - 0
7 Hala 04.12.2016 17:45 h Slavia - Wibalak4 - 3
0 - 1
8 Hala 18.12.2016 15:45 h HDK - Koźlice Team3 - 7
2 - 4
8 Hala 18.12.2016 16:30 h Arbiter Głogów - Slavia3 - 10
0 - 4
8 Hala 18.12.2016 18:00 h Inevo/Fuego Team - Nadodrze3 - 2
2 - 2
8 Hala 18.12.2016 18:45 h Wibalak - ZZPPM HMG1 - 2
1 - 2
8 Hala 18.12.2016 19:30 h Dom-Bud - Sitech Głogów5 - 0
9 Hala 11.12.2016 15:30 h Sitech Głogów - Inevo/Fuego Team3 - 7
2 - 2
9 Hala 11.12.2016 16:15 h Nadodrze - HDK9 - 6
5 - 3
9 Hala 11.12.2016 17:00 h ZZPPM HMG - Koźlice Team4 - 5
1 - 2
9 Hala 11.12.2016 17:45 h Slavia - Dom-Bud1 - 4
0 - 0
9 Hala 11.12.2016 18:30 h Wibalak - Arbiter Głogów5 - 5
5 - 0
10 Gim 06.01.2017 15:00 h Nadodrze - Koźlice Team2 - 10
1 - 5
10 Gim 06.01.2017 15:45 h Wibalak - Dom-Bud2 - 2
1 - 0
10 Gim 06.01.2017 16:30 h Sitech Głogów - HDK6 - 3
3 - 2
10 Gim 06.01.2017 19:30 h Arbiter Głogów - ZZPPM HMG3 - 2
1 - 1
10 Gim 06.01.2017 20:15 h Slavia - Inevo/Fuego Team4 - 2
2 - 0
11 Hala 14.01.2017 18:15 h Slavia - Koźlice Team2 - 6
1 - 3
11 Hala 15.01.2017 18:00 h Dom-Bud - ZZPPM HMG3 - 7
1 - 2
11 Hala 15.01.2017 18:45 h Sitech Głogów - Nadodrze4 - 1
1 - 1
11 Hala 15.01.2017 20:15 h Wibalak - HDK7 - 1
3 - 0
11 Hala 15.01.2017 21:00 h Arbiter Głogów - Inevo/Fuego Team3 - 4
2 - 1
12 Hala 22.01.2017 17:45 h ZZPPM HMG - Nadodrze6 - 1
2 - 1
12 Hala 22.01.2017 18:30 h Dom-Bud - Arbiter Głogów5 - 2
3 - 0
12 Hala 22.01.2017 19:15 h Koźlice Team - Sitech Głogów6 - 4
3 - 1
12 Hala 22.01.2017 20:00 h HDK - Slavia3 - 6
0 - 2
12 Hala 22.01.2017 20:45 h Inevo/Fuego Team - Wibalak2 - 4
1 - 3
13 Hala 05.02.2017 16:00 h Nadodrze - Slavia3 - 6
0 - 4
13 Hala 05.02.2017 16:45 h ZZPPM HMG - Sitech Głogów6 - 2
2 - 2
13 Hala 05.02.2017 17:30 h Koźlice Team - Wibalak2 - 3
1 - 0
13 Hala 05.02.2017 18:15 h HDK - Arbiter Głogów0 - 3
0 - 1
13 Hala 05.02.2017 19:00 h Inevo/Fuego Team - Dom-Bud1 - 5
0 - 2
14 Hala 11.02.2017 15:00 h Slavia - Sitech Głogów5 - 5
3 - 2
14 Hala 11.02.2017 15:45 h Dom-Bud - HDK7 - 6
3 - 3
14 Hala 11.02.2017 16:30 h Wibalak - Nadodrze4 - 4
14 Hala 11.02.2017 17:15 h Arbiter Głogów - Koźlice Team4 - 7
1 - 3
14 Hala 12.02.2017 18:15 h Inevo/Fuego Team - ZZPPM HMG1 - 2
1 - 2
15 Hala 19.02.2017 13:45 h Nadodrze - Arbiter Głogów6 - 4
3 - 1
15 Hala 19.02.2017 14:30 h Koźlice Team - Dom-Bud7 - 1
2 - 1
15 Hala 19.02.2017 19:30 h Sitech Głogów - Wibalak2 - 8
1 - 4
15 Hala 19.02.2017 20:15 h HDK - Inevo/Fuego Team0 - 8
0 - 3
15 Hala 19.02.2017 21:00 h ZZPPM HMG - Slavia10 - 4
6 - 2
16 Hala 26.02.2017 15:45 h Wibalak - Slavia4 - 4
2 - 1
16 Hala 26.02.2017 16:30 h HDK - ZZPPM HMG2 - 5
1 - 2
16 Hala 26.02.2017 17:15 h Inevo/Fuego Team - Koźlice Team2 - 2
1 - 2
16 Hala 26.02.2017 20:15 h Arbiter Głogów - Sitech Głogów4 - 2
2 - 1
16 Hala 26.02.2017 21:00 h Dom-Bud - Nadodrze8 - 7
4 - 4
17 Hala 04.03.2017 19:15 h ZZPPM HMG - Wibalak6 - 3
1 - 2
17 Hala 04.03.2017 20:00 h Koźlice Team - HDK7 - 3
4 - 1
17 Hala 05.03.2017 14:30 h Slavia - Arbiter Głogów3 - 5
2 - 0
17 Hala 05.03.2017 15:15 h Nadodrze - Inevo/Fuego Team1 - 10
1 - 6
17 Hala 05.03.2017 16:00 h Sitech Głogów - Dom-Bud5 - 6
2 - 3
18 Gim 11.03.2017 15:30 h Dom-Bud - Slavia4 - 3
2 - 0
18 Gim 11.03.2017 16:15 h Arbiter Głogów - Wibalak2 - 11
0 - 5
18 Gim 11.03.2017 17:00 h Inevo/Fuego Team - Sitech Głogów7 - 3
3 - 3
18 Gim 11.03.2017 17:45 h HDK - Nadodrze8 - 8
3 - 5
18 Gim 11.03.2017 18:30 h Koźlice Team - ZZPPM HMG3 - 4
2 - 2


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

II liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Kaczmar ZPD 29
2 Andrzej Koryciński ZPD 17
- Michał Morawski BIZ 17
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Hubert Dęga GPK 1
- Patryk Filipiak ZZP 1
- Daniel Rząd Kłu 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Wiktor Kobiela ZZP 3
2 Maciej Krzemień FUE 2
- Andrzej Koryciński ZPD 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Wojciech Knoski BIZ 1
- Marcin Zdziechowicz FUE 1
- Patryk Kozłowski SOB 1

II liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Miłosz Jóźwiak MER 29
2 Alan Furman Yy 19
3 Paweł Kondratyk PWI 17
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Janusz Kłonowski MPR 1
- Marek Drużkowski WM 1
- Michał Mackiewicz BIN 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Alan Furman Yy 3
2 Michał Szmaciński BUD 2
- Piotr Zalewski MPR 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Krzysztof Golba WM 1
- Piotr Juni Yy 1
- Kamil Reinholz BIN 1

II liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Damian Kwaśnik AMP 22
- Wojciech Mysłowski AMP 22
3 Michał Chichłowski KOR 18
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Rojek ELE 1
- Mateusz Marut KML 1
- Waldemar Gola ELE 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Kuc EIN 3
- Kacper Kruczek EIN 3
- Viktor Ushatov AMP 3
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Patryk Baranowski KML 1
- Krystian Mucha AMP 1
- Łukasz Ciechanowicz BEK 1
Naszą witrynę przegląda teraz 521 gości