sponsorzy

sponsor1.jpg

Media

I liga
Terminarz drużyny I liga

KOL Data Czas Gospodarz   GościeWYN.
1 07.10.2016 20:00 h Locus - Ruszczycki Ubezpieczenia4 - 4
2 - 1
1 07.10.2016 20:45 h Budowlani-Paździoch - Ubezp SD/Fitness Mania Studio3 - 4
1 - 2
1 14.10.2016 20:15 h Horbat & Panda - PWiK Głogów0 - 3
0 - 2
1 15.10.2016 20:30 h W&M Łago - Bizpol1 - 6
0 - 2
2 22.10.2016 18:00 h Ubezp SD/Fitness Mania Studio - Locus7 - 2
4 - 0
2 22.10.2016 18:45 h PWiK Głogów - W&M Łago4 - 13
1 - 2
2 22.10.2016 19:15 h Bizpol - Budowlani-Paździoch11 - 4
3 - 2
2 23.10.2016 21:00 h Ruszczycki Ubezpieczenia - Horbat & Panda4 - 0
1 - 0
3 30.10.2016 18:15 h Horbat & Panda - Ubezp SD/Fitness Mania Studio1 - 8
0 - 3
3 30.10.2016 19:45 h Locus - Bizpol2 - 7
1 - 2
3 30.10.2016 20:30 h PWiK Głogów - Ruszczycki Ubezpieczenia4 - 2
2 - 1
3 30.10.2016 21:15 h W&M Łago - Budowlani-Paździoch2 - 1
1 - 0
4 11.11.2016 17:15 h Ruszczycki Ubezpieczenia - W&M Łago3 - 2
3 - 1
4 11.11.2016 18:45 h Bizpol - Horbat & Panda8 - 4
4 - 1
4 11.11.2016 19:30 h Budowlani-Paździoch - Locus4 - 2
4 12.11.2016 20:45 h Ubezp SD/Fitness Mania Studio - PWiK Głogów2 - 1
1 - 1
5 19.11.2016 17:45 h Horbat & Panda - Budowlani-Paździoch4 - 7
2 - 6
5 19.11.2016 20:00 h PWiK Głogów - Bizpol1 - 3
1 - 1
5 19.11.2016 20:45 h Ruszczycki Ubezpieczenia - Ubezp SD/Fitness Mania Studio4 - 5
1 - 2
5 19.11.2016 21:25 h W&M Łago - Locus4 - 2
1 - 1
6 26.11.2016 17:00 h Budowlani-Paździoch - PWiK Głogów5 - 4
3 - 1
6 26.11.2016 17:45 h Locus - Horbat & Panda7 - 6
3 - 3
6 26.11.2016 18:30 h Ubezp SD/Fitness Mania Studio - W&M Łago6 - 3
3 - 1
6 26.11.2016 20:00 h Bizpol - Ruszczycki Ubezpieczenia3 - 0
1 - 0
7 03.12.2016 17:45 h Ruszczycki Ubezpieczenia - Budowlani-Paździoch6 - 7
2 - 4
7 03.12.2016 18:30 h PWiK Głogów - Locus4 - 4
2 - 2
7 03.12.2016 20:45 h Ubezp SD/Fitness Mania Studio - Bizpol3 - 3
1 - 0
7 03.12.2016 21:25 h W&M Łago - Horbat & Panda4 - 4
8 17.12.2016 19:00 h Bizpol - W&M Łago7 - 1
2 - 0
8 17.12.2016 19:45 h Ruszczycki Ubezpieczenia - Locus4 - 3
2 - 0
8 17.12.2016 21:15 h Ubezp SD/Fitness Mania Studio - Budowlani-Paździoch10 - 1
5 - 0
8 18.12.2016 17:15 h PWiK Głogów - Horbat & Panda2 - 1
1 - 1
9 11.12.2016 19:15 h W&M Łago - PWiK Głogów1 - 4
0 - 1
9 11.12.2016 20:00 h Locus - Ubezp SD/Fitness Mania Studio6 - 4
3 - 2
9 11.12.2016 20:45 h Budowlani-Paździoch - Bizpol3 - 3
1 - 1
9 11.12.2016 21:25 h Horbat & Panda - Ruszczycki Ubezpieczenia2 - 3
2 - 1
10 08.01.2017 18:45 h Ubezp SD/Fitness Mania Studio - Horbat & Panda7 - 6
4 - 2
10 08.01.2017 19:30 h Budowlani-Paździoch - W&M Łago5 - 4
1 - 2
10 08.01.2017 20:15 h Bizpol - Locus3 - 4
1 - 2
10 08.01.2017 21:00 h Ruszczycki Ubezpieczenia - PWiK Głogów4 - 3
2 - 1
11 15.01.2017 15:00 h PWiK Głogów - Ubezp SD/Fitness Mania Studio4 - 8
1 - 5
11 15.01.2017 15:45 h Locus - Budowlani-Paździoch4 - 4
3 - 0
11 15.01.2017 16:30 h W&M Łago - Ruszczycki Ubezpieczenia2 - 4
0 - 2
11 15.01.2017 17:15 h Horbat & Panda - Bizpol1 - 6
0 - 2
12 04.02.2017 19:15 h Bizpol - PWiK Głogów7 - 1
2 - 1
12 04.02.2017 20:00 h Budowlani-Paździoch - Horbat & Panda3 - 6
2 - 3
12 05.02.2017 19:45 h Ubezp SD/Fitness Mania Studio - Ruszczycki Ubezpieczenia5 - 3
2 - 1
12 05.02.2017 20:30 h Locus - W&M Łago6 - 5
13 11.02.2017 18:45 h PWiK Głogów - Budowlani-Paździoch2 - 4
0 - 2
13 11.02.2017 19:30 h Ruszczycki Ubezpieczenia - Bizpol1 - 6
0 - 2
13 11.02.2017 20:15 h Horbat & Panda - Locus3 - 10
2 - 1
13 11.02.2017 21:00 h W&M Łago - Ubezp SD/Fitness Mania Studio0 - 10
0 - 5
14 25.02.2017 15:00 h Budowlani-Paździoch - Ruszczycki Ubezpieczenia2 - 5
0 - 2
14 25.02.2017 15:45 h Locus - PWiK Głogów4 - 5
4 - 3
14 25.02.2017 16:30 h Horbat & Panda - W&M Łago3 - 9
1 - 3
14 25.02.2017 17:15 h Bizpol - Ubezp SD/Fitness Mania Studio4 - 1
1 - 1


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 4
Miejsce Hala Data Pt., 15. Lis. 2019 Początek meczu 19:00
Nadodrze
Nadodrze
Korona
Korona
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 15. Lis. 2019 Początek meczu 19:45
Błękitni Wierzbnica
Błękitni Wierzbnica
E-InstalPro
E-InstalPro
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 15. Lis. 2019 Początek meczu 20:30
Ampex Jaczów
Ampex Jaczów
Eleks
Eleks
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 15. Lis. 2019 Początek meczu 21:15
Prezesjusze
Prezesjusze
Kml Invest
Kml Invest
-:-

Kolejka 4
Miejsce Hala Data Pt., 22. Lis. 2019 Początek meczu 19:00
W&M Łago
W&M Łago
Los Amigos
Los Amigos
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Patryk Kozłowski SOB 3
- Maciej Krzemień FUE 3
- Andrzej Koryciński ZPD 3
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Hubert Dęga GPK 1
- Patryk Filipiak ZZP 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Daniel Rząd Kłu 1
- Maciej Krzemień FUE 1
- Andrzej Koryciński ZPD 1

I liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Olak Konrad LOS 6
2 Arkadiusz Kroczak LOS 5
- Marcel Michalczak ELT 5
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Janusz Kłonowski MPR 1
- Marek Drużkowski WM 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Alan Furman Yy 1
- Michał Szmaciński BUD 1
- Patryk Teper BUD 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Krzysztof Golba WM 1

II liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Krystian Mucha AMP 6
2 Sebastian Jeżewski ELE 5
- Kacper Jankowiak ELE 5
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Rojek ELE 1
- Mateusz Marut KML 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Marut KML 1
- Aleksander Lasota PAD 1
- Kamil Kuc EIN 1
Naszą witrynę przegląda teraz 730 gości