sponsorzy

sponsor2.jpg

Media

Extraliga
Terminarz drużyny AZS PWSZ/POS-BUD

KOL MSC Data Czas Gospodarz   GościeWYN.  
1 Hala 11.10.2015 19:30 h Luma - AZS PWSZ/POS-BUD2 - 9 Zwycięstwa
3 Hala 08.11.2015 19:30 h AZS PWSZ/POS-BUD - Budrem2 - 8
1 - 3
Porażki
4 Hala 21.11.2015 19:00 h Sobota SWS Invest - AZS PWSZ/POS-BUD1 - 4
1 - 3
Zwycięstwa
5 Gim 06.12.2015 15:30 h AZS PWSZ/POS-BUD - Euromaster3 - 7
1 - 1
Porażki
6 Hala 12.12.2015 20:00 h Pos-Bud - AZS PWSZ/POS-BUD2 - 6
0 - 3
Zwycięstwa
7 Hala 20.12.2015 18:00 h AZS PWSZ/POS-BUD - ZZPD Rudna3 - 9
1 - 4
Porażki
8 Hala 03.01.2016 19:15 h Omega - AZS PWSZ/POS-BUD3 - 3
2 - 1
Remisy
9 Hala 10.01.2016 19:00 h AZS PWSZ/POS-BUD - Gospoda B-M7 - 3
1 - 1
Zwycięstwa
10 Hala 23.01.2016 17:30 h AZS PWSZ/POS-BUD - Luma2 - 5
2 - 3
Porażki
12 Hala 07.02.2016 18:30 h Budrem - AZS PWSZ/POS-BUD2 - 3
2 - 1
Zwycięstwa
13 Hala 13.02.2016 20:15 h AZS PWSZ/POS-BUD - Sobota SWS Invest3 - 3
2 - 1
Remisy
14 Hala 28.02.2016 21:00 h ZZPD Rudna - AZS PWSZ/POS-BUD4 - 2
0 - 0
Porażki
15 Hala 06.03.2016 20:15 h AZS PWSZ/POS-BUD - Pos-Bud4 - 5
1 - 4
Porażki
16 Hala 13.03.2016 17:15 h Gospoda B-M - AZS PWSZ/POS-BUD3 - 3
2 - 0
Remisy
17 Hala 19.03.2016 00:00 h AZS PWSZ/POS-BUD - Omega5 - 0 Zwycięstwa
18 Hala 09.04.2016 18:30 h Euromaster - AZS PWSZ/POS-BUD3 - 4
1 - 4
Zwycięstwa


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Amadeusz Żak FUE 35
2 Kamil Kaczmar ZPD 31
3 Kamil Szczyrek BUD 26
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dariusz Tchórzewski MPR 1
- Grzegorz Maćkowiak ZZP 1
- Patryk Filipiak ZZP 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Andrzej Koryciński ZPD 4
2 Maciej Krzemień FUE 3
3 Michał Bednarski BIZ 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dawid Lampa MPR 1
- Marcin Zdziechowicz FUE 1
- Kamil Piotrowski ZZP 1

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Hubert Dobrakowski JEG 35
2 Krzysztof Szymkowiak Kłu 33
3 Krystian Woźniak GPK 29
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marek Siemek JEG 1
- Marek Ochej KOL 1
- Andrzej Frankowski MER 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dawid Serweta MER 5
2 Jakub Michalski LOM 4
3 Daniel Sławiński RAP 3
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Erwin Górecki GPK 1
- Adrian Anklewicz Kłu 1
- Alan Wojtaszek GPK 1

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marcel Michalczak ELT 37
2 Krystian Karwatka BET 23
3 Patryk Kraska WM 20
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mariusz Słonina NAD 1
- Wojciech Woźniak DZI 1
- Błażej Wieczorek PAD 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Robert Nomejko WM 5
2 Daniel Nowakowski BET 3
- Kamil Kuc PAD 3
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Bartłomiej Ręba DZI 2
2 Kamil Kuc PAD 1
Naszą witrynę przegląda teraz 936 gości