SPONSORZY

 

Extraliga
Terminarz drużyny MZZPD Rudna

KOL MSC Data Czas Gospodarz   GościeWYN.  
1 Hala 11.10.2015 18:00 h MZZPD Rudna - Euromaster3 - 3 Remisy
2 Hala 25.10.2015 20:30 h Pos-Bud - MZZPD Rudna1 - 10
0 - 3
Zwycięstwa
4 Hala 21.11.2015 18:15 h MZZPD Rudna - Omega11 - 2
4 - 1
Zwycięstwa
5 Gim 06.12.2015 14:45 h Gospoda B-M - MZZPD Rudna1 - 9
0 - 4
Zwycięstwa
6 Hala 12.12.2015 19:15 h MZZPD Rudna - Luma1 - 2
1 - 1
Porażki
7 Hala 20.12.2015 18:00 h AZS PWSZ/POS-BUD - MZZPD Rudna3 - 9
1 - 4
Zwycięstwa
8 Hala 03.01.2016 20:00 h MZZPD Rudna - Budrem6 - 3
4 - 0
Zwycięstwa
9 Hala 10.01.2016 19:45 h Sobota SWS Invest - MZZPD Rudna3 - 5
1 - 2
Zwycięstwa
10 Hala 23.01.2016 18:15 h Euromaster - MZZPD Rudna5 - 2
3 - 0
Porażki
11 Hala 31.01.2016 17:00 h MZZPD Rudna - Pos-Bud3 - 0
2 - 0
Zwycięstwa
13 13.02.2016 00:00 h Omega - MZZPD Rudna0 - 5
0 - 5
Zwycięstwa
14 Hala 28.02.2016 21:00 h MZZPD Rudna - AZS PWSZ/POS-BUD4 - 2
0 - 0
Zwycięstwa
15 Hala 06.03.2016 19:30 h Luma - MZZPD Rudna0 - 8
0 - 2
Zwycięstwa
16 Hala 13.03.2016 18:00 h MZZPD Rudna - Sobota SWS Invest4 - 1
1 - 1
Zwycięstwa
17 Hala 19.03.2016 19:15 h Budrem - MZZPD Rudna1 - 4
1 - 4
Zwycięstwa
18 Hala 09.04.2016 17:45 h MZZPD Rudna - Gospoda B-M4 - 2
3 - 1
Zwycięstwa


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 2
Miejsce Hala Pt., 03. Gru. 2021 19:00
Bizpol
Bizpol
Daytona
Daytona
-:-

Kolejka 5
Miejsce Hala So., 04. Gru. 2021 17:00
Zryw Kotla
Zryw Kotla
Gwardia Białołęka
Gwardia Białołęka
-:-

Miejsce Hala So., 04. Gru. 2021 17:45
KS Kłobuczyn
KS Kłobuczyn
Eleks
Eleks
-:-

Miejsce Hala So., 04. Gru. 2021 18:30
SM Nadodrze
SM Nadodrze
Team Lipinki
Team Lipinki
-:-

Miejsce Hala So., 04. Gru. 2021 19:15
Lombard 66
Lombard 66
E-InstalPro
E-InstalPro
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Andrzej Koryciński ZPD 14
2 Marcin Kycej MZZ 9
- Kamil Kaczmar ZPD 9
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Tomasz Urbaniak GUM 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Miłosz Jóźwiak MER 3
2 Patryk Przymus BIZ 1
- Michał Morawski BIZ 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Ireneusz Przybylski MER 1

Extraliga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Momot GWA 9
- Daniel Rząd Kłu 9
3 Alan Furman EIN 8
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Walner EIN 1
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marcin Kapuśniak NAD 1
- Mateusz Rojek ELE 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Seweryn Suchorski SPA 2
- Jakub Stachowiak ZRY 2
3 Patryk Krawczak TEA 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Piotr Kuśnierek ZRY 1
Naszą witrynę przegląda teraz 524 gości