sponsorzy

sponsor2.jpg

Media

Extraliga
Terminarz drużyny Extraliga

KOL MSC Data Czas Gospodarz   GościeWYN.
1 Hala 11.10.2015 16:30 h Omega - Sobota SWS Invest0 - 2
1 Hala 11.10.2015 17:15 h Gospoda B-M - Budrem2 - 5
1 Hala 11.10.2015 18:00 h ZZPD Rudna - Euromaster3 - 3
1 Hala 11.10.2015 19:30 h Luma - AZS PWSZ/POS-BUD2 - 9
2 Hala 25.10.2015 18:15 h Budrem - Luma5 - 0
v - o
2 Hala 25.10.2015 19:00 h Euromaster - Omega4 - 0
1 - 0
2 Hala 25.10.2015 19:45 h Sobota SWS Invest - Gospoda B-M3 - 3
1 - 0
2 Hala 25.10.2015 20:30 h Pos-Bud - ZZPD Rudna1 - 10
0 - 3
3 Hala 08.11.2015 18:45 h Omega - Pos-Bud1 - 7
0 - 2
3 Hala 08.11.2015 19:30 h AZS PWSZ/POS-BUD - Budrem2 - 8
1 - 3
3 Hala 08.11.2015 20:15 h Luma - Sobota SWS Invest2 - 3
2 - 1
3 Hala 08.11.2015 21:00 h Gospoda B-M - Euromaster1 - 4
1 - 1
4 Hala 21.11.2015 18:15 h ZZPD Rudna - Omega11 - 2
4 - 1
4 Hala 21.11.2015 19:00 h Sobota SWS Invest - AZS PWSZ/POS-BUD1 - 4
1 - 3
4 Hala 21.11.2015 19:45 h Pos-Bud - Gospoda B-M2 - 5
0 - 2
4 Hala 21.11.2015 20:30 h Euromaster - Luma5 - 0
 - 
5 Gim 06.12.2015 14:45 h Gospoda B-M - ZZPD Rudna1 - 9
0 - 4
5 Gim 06.12.2015 15:30 h AZS PWSZ/POS-BUD - Euromaster3 - 7
1 - 1
5 Gim 06.12.2015 16:15 h Luma - Pos-Bud2 - 2
1 - 0
5 Gim 06.12.2015 17:00 h Budrem - Sobota SWS Invest4 - 4
2 - 1
6 Hala 12.12.2015 17:45 h Omega - Gospoda B-M0 - 5
v - o
6 Hala 12.12.2015 18:30 h Euromaster - Budrem2 - 3
1 - 2
6 Hala 12.12.2015 19:15 h ZZPD Rudna - Luma1 - 2
1 - 1
6 Hala 12.12.2015 20:00 h Pos-Bud - AZS PWSZ/POS-BUD2 - 6
0 - 3
7 Hala 20.12.2015 17:15 h Budrem - Pos-Bud3 - 6
0 - 2
7 Hala 20.12.2015 18:00 h AZS PWSZ/POS-BUD - ZZPD Rudna3 - 9
1 - 4
7 Hala 20.12.2015 18:45 h Luma - Omega4 - 0
2 - 0
7 Hala 06.01.2016 17:15 h Sobota SWS Invest - Euromaster0 - 3
0 - 0
8 Hala 03.01.2016 17:45 h Gospoda B-M - Luma5 - 7
4 - 1
8 Hala 03.01.2016 18:30 h Pos-Bud - Sobota SWS Invest1 - 1
1 - 1
8 Hala 03.01.2016 19:15 h Omega - AZS PWSZ/POS-BUD3 - 3
2 - 1
8 Hala 03.01.2016 20:00 h ZZPD Rudna - Budrem6 - 3
4 - 0
9 Hala 10.01.2016 18:15 h Euromaster - Pos-Bud5 - 2
2 - 1
9 Hala 10.01.2016 19:00 h AZS PWSZ/POS-BUD - Gospoda B-M7 - 3
1 - 1
9 Hala 10.01.2016 19:45 h Sobota SWS Invest - ZZPD Rudna3 - 5
1 - 2
9 Hala 10.01.2016 20:30 h Budrem - Omega2 - 1
0 - 0
10 Hala 23.01.2016 17:30 h AZS PWSZ/POS-BUD - Luma2 - 5
2 - 3
10 Hala 23.01.2016 18:15 h Euromaster - ZZPD Rudna5 - 2
3 - 0
10 Hala 23.01.2016 19:00 h Budrem - Gospoda B-M5 - 0
V - O
10 Hala 23.01.2016 19:45 h Sobota SWS Invest - Omega7 - 1
6 - 0
11 Hala 31.01.2016 17:00 h ZZPD Rudna - Pos-Bud3 - 0
2 - 0
11 Hala 31.01.2016 17:45 h Luma - Budrem5 - 1
1 - 0
11 Hala 31.01.2016 18:30 h Omega - Euromaster0 - 5
W - O
11 Hala 31.01.2016 19:15 h Gospoda B-M - Sobota SWS Invest4 - 1
2 - 0
12 Hala 07.02.2016 18:30 h Budrem - AZS PWSZ/POS-BUD2 - 3
2 - 1
12 Hala 07.02.2016 19:15 h Pos-Bud - Omega5 - 0
V - O
12 Hala 07.02.2016 20:00 h Sobota SWS Invest - Luma3 - 3
2 - 1
12 Hala 07.02.2016 20:45 h Euromaster - Gospoda B-M2 - 3
1 - 1
13 13.02.2016 00:00 h Omega - ZZPD Rudna0 - 5
0 - 5
13 Hala 13.02.2016 18:45 h Gospoda B-M - Pos-Bud4 - 3
1 - 2
13 Hala 13.02.2016 19:30 h Luma - Euromaster5 - 4
1 - 4
13 Hala 13.02.2016 20:15 h AZS PWSZ/POS-BUD - Sobota SWS Invest3 - 3
2 - 1
14 28.02.2016 00:00 h Omega - Luma0 - 5
14 Hala 28.02.2016 19:30 h Euromaster - Sobota SWS Invest5 - 3
0 - 3
14 Hala 28.02.2016 20:15 h Pos-Bud - Budrem1 - 4
0 - 0
14 Hala 28.02.2016 21:00 h ZZPD Rudna - AZS PWSZ/POS-BUD4 - 2
0 - 0
15 06.03.2016 00:00 h Gospoda B-M - Omega5 - 0
15 Hala 06.03.2016 19:30 h Luma - ZZPD Rudna0 - 8
0 - 2
15 Hala 06.03.2016 20:15 h AZS PWSZ/POS-BUD - Pos-Bud4 - 5
1 - 4
15 Hala 06.03.2016 21:00 h Budrem - Euromaster2 - 6
0 - 1
16 13.03.2016 00:00 h Omega - Budrem0 - 5
16 Hala 13.03.2016 17:15 h Gospoda B-M - AZS PWSZ/POS-BUD3 - 3
2 - 0
16 Hala 13.03.2016 18:00 h ZZPD Rudna - Sobota SWS Invest4 - 1
1 - 1
16 Hala 13.03.2016 18:45 h Pos-Bud - Euromaster1 - 8
1 - 4
17 Hala 19.03.2016 00:00 h AZS PWSZ/POS-BUD - Omega5 - 0
17 Hala 19.03.2016 19:15 h Budrem - ZZPD Rudna1 - 4
1 - 4
17 Hala 19.03.2016 20:00 h Luma - Gospoda B-M6 - 1
1 - 1
17 Hala 19.03.2016 20:45 h Sobota SWS Invest - Pos-Bud2 - 3
1 - 1
18 Hala 09.04.2016 17:00 h Pos-Bud - Luma0 - 5
W - O
18 Hala 09.04.2016 17:45 h ZZPD Rudna - Gospoda B-M4 - 2
3 - 1
18 Hala 09.04.2016 18:30 h Euromaster - AZS PWSZ/POS-BUD3 - 4
1 - 4
18 Hala 09.04.2016 19:15 h Sobota SWS Invest - Budrem4 - 5
3 - 1


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Amadeusz Żak FUE 35
2 Kamil Kaczmar ZPD 31
3 Kamil Szczyrek BUD 26
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dariusz Tchórzewski MPR 1
- Grzegorz Maćkowiak ZZP 1
- Patryk Filipiak ZZP 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Andrzej Koryciński ZPD 4
2 Maciej Krzemień FUE 3
3 Michał Bednarski BIZ 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dawid Lampa MPR 1
- Marcin Zdziechowicz FUE 1
- Kamil Piotrowski ZZP 1

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Hubert Dobrakowski JEG 35
2 Krzysztof Szymkowiak Kłu 33
3 Krystian Woźniak GPK 29
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marek Siemek JEG 1
- Marek Ochej KOL 1
- Andrzej Frankowski MER 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dawid Serweta MER 5
2 Jakub Michalski LOM 4
3 Daniel Sławiński RAP 3
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Erwin Górecki GPK 1
- Adrian Anklewicz Kłu 1
- Alan Wojtaszek GPK 1

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marcel Michalczak ELT 37
2 Krystian Karwatka BET 23
3 Patryk Kraska WM 20
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mariusz Słonina NAD 1
- Wojciech Woźniak DZI 1
- Błażej Wieczorek PAD 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Robert Nomejko WM 5
2 Daniel Nowakowski BET 3
- Kamil Kuc PAD 3
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Bartłomiej Ręba DZI 2
2 Kamil Kuc PAD 1
Naszą witrynę przegląda teraz 219 gości