SPONSORZY

 

Extraliga
Terminarz drużyny Extraliga

KOL MSC Data Czas Gospodarz   GościeWYN.
1 Hala 11.10.2015 16:30 h Omega - Sobota SWS Invest0 - 2
1 Hala 11.10.2015 17:15 h Gospoda B-M - Budrem2 - 5
1 Hala 11.10.2015 18:00 h MZZPD Rudna - Euromaster3 - 3
1 Hala 11.10.2015 19:30 h Luma - AZS PWSZ/POS-BUD2 - 9
2 Hala 25.10.2015 18:15 h Budrem - Luma5 - 0
v - o
2 Hala 25.10.2015 19:00 h Euromaster - Omega4 - 0
1 - 0
2 Hala 25.10.2015 19:45 h Sobota SWS Invest - Gospoda B-M3 - 3
1 - 0
2 Hala 25.10.2015 20:30 h Pos-Bud - MZZPD Rudna1 - 10
0 - 3
3 Hala 08.11.2015 18:45 h Omega - Pos-Bud1 - 7
0 - 2
3 Hala 08.11.2015 19:30 h AZS PWSZ/POS-BUD - Budrem2 - 8
1 - 3
3 Hala 08.11.2015 20:15 h Luma - Sobota SWS Invest2 - 3
2 - 1
3 Hala 08.11.2015 21:00 h Gospoda B-M - Euromaster1 - 4
1 - 1
4 Hala 21.11.2015 18:15 h MZZPD Rudna - Omega11 - 2
4 - 1
4 Hala 21.11.2015 19:00 h Sobota SWS Invest - AZS PWSZ/POS-BUD1 - 4
1 - 3
4 Hala 21.11.2015 19:45 h Pos-Bud - Gospoda B-M2 - 5
0 - 2
4 Hala 21.11.2015 20:30 h Euromaster - Luma5 - 0
 - 
5 Gim 06.12.2015 14:45 h Gospoda B-M - MZZPD Rudna1 - 9
0 - 4
5 Gim 06.12.2015 15:30 h AZS PWSZ/POS-BUD - Euromaster3 - 7
1 - 1
5 Gim 06.12.2015 16:15 h Luma - Pos-Bud2 - 2
1 - 0
5 Gim 06.12.2015 17:00 h Budrem - Sobota SWS Invest4 - 4
2 - 1
6 Hala 12.12.2015 17:45 h Omega - Gospoda B-M0 - 5
v - o
6 Hala 12.12.2015 18:30 h Euromaster - Budrem2 - 3
1 - 2
6 Hala 12.12.2015 19:15 h MZZPD Rudna - Luma1 - 2
1 - 1
6 Hala 12.12.2015 20:00 h Pos-Bud - AZS PWSZ/POS-BUD2 - 6
0 - 3
7 Hala 20.12.2015 17:15 h Budrem - Pos-Bud3 - 6
0 - 2
7 Hala 20.12.2015 18:00 h AZS PWSZ/POS-BUD - MZZPD Rudna3 - 9
1 - 4
7 Hala 20.12.2015 18:45 h Luma - Omega4 - 0
2 - 0
7 Hala 06.01.2016 17:15 h Sobota SWS Invest - Euromaster0 - 3
0 - 0
8 Hala 03.01.2016 17:45 h Gospoda B-M - Luma5 - 7
4 - 1
8 Hala 03.01.2016 18:30 h Pos-Bud - Sobota SWS Invest1 - 1
1 - 1
8 Hala 03.01.2016 19:15 h Omega - AZS PWSZ/POS-BUD3 - 3
2 - 1
8 Hala 03.01.2016 20:00 h MZZPD Rudna - Budrem6 - 3
4 - 0
9 Hala 10.01.2016 18:15 h Euromaster - Pos-Bud5 - 2
2 - 1
9 Hala 10.01.2016 19:00 h AZS PWSZ/POS-BUD - Gospoda B-M7 - 3
1 - 1
9 Hala 10.01.2016 19:45 h Sobota SWS Invest - MZZPD Rudna3 - 5
1 - 2
9 Hala 10.01.2016 20:30 h Budrem - Omega2 - 1
0 - 0
10 Hala 23.01.2016 17:30 h AZS PWSZ/POS-BUD - Luma2 - 5
2 - 3
10 Hala 23.01.2016 18:15 h Euromaster - MZZPD Rudna5 - 2
3 - 0
10 Hala 23.01.2016 19:00 h Budrem - Gospoda B-M5 - 0
V - O
10 Hala 23.01.2016 19:45 h Sobota SWS Invest - Omega7 - 1
6 - 0
11 Hala 31.01.2016 17:00 h MZZPD Rudna - Pos-Bud3 - 0
2 - 0
11 Hala 31.01.2016 17:45 h Luma - Budrem5 - 1
1 - 0
11 Hala 31.01.2016 18:30 h Omega - Euromaster0 - 5
W - O
11 Hala 31.01.2016 19:15 h Gospoda B-M - Sobota SWS Invest4 - 1
2 - 0
12 Hala 07.02.2016 18:30 h Budrem - AZS PWSZ/POS-BUD2 - 3
2 - 1
12 Hala 07.02.2016 19:15 h Pos-Bud - Omega5 - 0
V - O
12 Hala 07.02.2016 20:00 h Sobota SWS Invest - Luma3 - 3
2 - 1
12 Hala 07.02.2016 20:45 h Euromaster - Gospoda B-M2 - 3
1 - 1
13 13.02.2016 00:00 h Omega - MZZPD Rudna0 - 5
0 - 5
13 Hala 13.02.2016 18:45 h Gospoda B-M - Pos-Bud4 - 3
1 - 2
13 Hala 13.02.2016 19:30 h Luma - Euromaster5 - 4
1 - 4
13 Hala 13.02.2016 20:15 h AZS PWSZ/POS-BUD - Sobota SWS Invest3 - 3
2 - 1
14 28.02.2016 00:00 h Omega - Luma0 - 5
14 Hala 28.02.2016 19:30 h Euromaster - Sobota SWS Invest5 - 3
0 - 3
14 Hala 28.02.2016 20:15 h Pos-Bud - Budrem1 - 4
0 - 0
14 Hala 28.02.2016 21:00 h MZZPD Rudna - AZS PWSZ/POS-BUD4 - 2
0 - 0
15 06.03.2016 00:00 h Gospoda B-M - Omega5 - 0
15 Hala 06.03.2016 19:30 h Luma - MZZPD Rudna0 - 8
0 - 2
15 Hala 06.03.2016 20:15 h AZS PWSZ/POS-BUD - Pos-Bud4 - 5
1 - 4
15 Hala 06.03.2016 21:00 h Budrem - Euromaster2 - 6
0 - 1
16 13.03.2016 00:00 h Omega - Budrem0 - 5
16 Hala 13.03.2016 17:15 h Gospoda B-M - AZS PWSZ/POS-BUD3 - 3
2 - 0
16 Hala 13.03.2016 18:00 h MZZPD Rudna - Sobota SWS Invest4 - 1
1 - 1
16 Hala 13.03.2016 18:45 h Pos-Bud - Euromaster1 - 8
1 - 4
17 Hala 19.03.2016 00:00 h AZS PWSZ/POS-BUD - Omega5 - 0
17 Hala 19.03.2016 19:15 h Budrem - MZZPD Rudna1 - 4
1 - 4
17 Hala 19.03.2016 20:00 h Luma - Gospoda B-M6 - 1
1 - 1
17 Hala 19.03.2016 20:45 h Sobota SWS Invest - Pos-Bud2 - 3
1 - 1
18 Hala 09.04.2016 17:00 h Pos-Bud - Luma0 - 5
W - O
18 Hala 09.04.2016 17:45 h MZZPD Rudna - Gospoda B-M4 - 2
3 - 1
18 Hala 09.04.2016 18:30 h Euromaster - AZS PWSZ/POS-BUD3 - 4
1 - 4
18 Hala 09.04.2016 19:15 h Sobota SWS Invest - Budrem4 - 5
3 - 1


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Surożyński BIZ 18
2 Kamil Kaczmar ZPD 13
3 Mateusz Tkacz ZZP 11
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Przemysław Lipiński ZPD 1
- Miłosz Jóźwiak MER 1
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Robert Szkudlarski BIN 1
- Daniel Rząd LOS 1
- Szymon Gil BUD 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Maciej Bartuś BIZ 2
- Mateusz Tkacz ZZP 2
3 Wojciech Kubik BIZ 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Patryk Kozłowski ZZP 1
- Alan Furman AMP 1

Extraliga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Łukasz Strzelecki GUM 15
2 Krystian Woźniak DAY 14
3 Dominik Nakonieczny KML 12
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Pasiak DAY 1
- Mieczysław Gniewosz GUM 1
- Marcin Jodczyk KML 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Jakub Gorzelańczyk KML 2
- Piotr Budzyna SPA 2
3 Adrian Wągiel EIN 1
Naszą witrynę przegląda teraz 1400 gości