SPONSORZY

 

III liga
Terminarz drużyny Inevo/Fuego Team

KOL MSC Data Czas Gospodarz   GościeWYN.  
1 Hala 18.10.2015 18:00 h Inevo/Fuego Team - GPK-SUEZ Głogów7 - 1
2 - 0
Zwycięstwa
2 Hala 07.11.2015 20:15 h Koźlice Team - Inevo/Fuego Team3 - 6
0 - 2
Zwycięstwa
3 Hala 11.11.2015 16:00 h Inevo/Fuego Team - Inter-Vera6 - 1
2 - 0
Zwycięstwa
4 Gim 06.12.2015 20:45 h Sitech Głogów - Inevo/Fuego Team3 - 2
1 - 0
Porażki
5 Gim 13.12.2015 14:45 h Inevo/Fuego Team - Auto Części Lipiec7 - 0
2 - 0
Zwycięstwa
6 Hala 19.12.2015 21:00 h Candela - Inevo/Fuego Team0 - 6
0 - 1
Zwycięstwa
7 Hala 27.12.2015 14:00 h Inevo/Fuego Team - Ciasteczka2 - 4
0 - 0
Porażki
8 Hala 02.01.2016 20:00 h Eleks - Inevo/Fuego Team0 - 7
0 - 3
Zwycięstwa
9 Hala 06.01.2016 14:15 h ZZPPM HMG - Inevo/Fuego Team1 - 2
1 - 0
Zwycięstwa
10 Hala 17.01.2016 19:50 h GPK-SUEZ Głogów - Inevo/Fuego Team0 - 10
0 - 3
Zwycięstwa
11 Hala 30.01.2016 15:45 h Inevo/Fuego Team - Koźlice Team3 - 3
2 - 1
Remisy
12 Gim 06.02.2016 19:45 h Inter-Vera - Inevo/Fuego Team0 - 2
0 - 2
Zwycięstwa
13 Gim 14.02.2016 14:00 h Inevo/Fuego Team - Sitech Głogów5 - 1
2 - 0
Zwycięstwa
14 Hala 28.02.2016 15:45 h Auto Części Lipiec - Inevo/Fuego Team6 - 2
3 - 1
Porażki
15 Hala 06.03.2016 14:15 h Inevo/Fuego Team - Candela10 - 1
6 - 0
Zwycięstwa
16 Hala 13.03.2016 14:15 h Ciasteczka - Inevo/Fuego Team0 - 9
0 - 4
Zwycięstwa
17 Hala 20.03.2016 13:30 h Inevo/Fuego Team - Eleks5 - 1
2 - 0
Zwycięstwa
18 Hala 02.04.2016 18:00 h Inevo/Fuego Team - ZZPPM HMG0 - 2
0 - 1
Porażki


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 5
Miejsce Hala N., 05. Gru. 2021 18:30
MZZPD HMG
MZZPD HMG
MZZPD Rudna
MZZPD Rudna
-:-
Referee: Skrzyński, Tomasz

Miejsce Hala N., 05. Gru. 2021 19:15
Mert
Mert
ZZPM HMG
ZZPM HMG
-:-
Referee: Skrzyński, Tomasz

Miejsce Hala N., 05. Gru. 2021 20:00
Los Amigos
Los Amigos
Bizpol
Bizpol
-:-
Referee: Skrzyński, Tomasz

Kolejka 6
Miejsce Hala So., 11. Gru. 2021 17:00
Sparta Sława
Sparta Sława
Zryw Kotla
Zryw Kotla
-:-

Miejsce Hala So., 11. Gru. 2021 17:45
Gwardia Białołęka
Gwardia Białołęka
KS Kłobuczyn
KS Kłobuczyn
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

III liga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Andrzej Koryciński ZPD 14
2 Piotr Pietruszko GUM 11
3 Marcin Kycej MZZ 9
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Tomasz Urbaniak GUM 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Miłosz Jóźwiak MER 3
2 Piotr Pietruszko GUM 2
3 Arkadiusz Karcz ZZP 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Ireneusz Przybylski MER 1

III liga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Momot GWA 13
2 Alan Furman EIN 11
3 Hubert Suplicki TEA 10
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Walner EIN 1
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marcin Kapuśniak NAD 1
- Mateusz Rojek ELE 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Seweryn Suchorski SPA 2
- Alan Grombik NAD 2
- Jakub Stachowiak ZRY 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Piotr Kuśnierek ZRY 1
Naszą witrynę przegląda teraz 1054 gości