sponsorzy

sponsor2.jpg

Media

III liga
Terminarz drużyny Inevo/Fuego Team

KOL MSC Data Czas Gospodarz   GościeWYN.  
1 Hala 18.10.2015 18:00 h Inevo/Fuego Team - GPK-SUEZ Głogów7 - 1
2 - 0
Zwycięstwa
2 Hala 07.11.2015 20:15 h Koźlice Team - Inevo/Fuego Team3 - 6
0 - 2
Zwycięstwa
3 Hala 11.11.2015 16:00 h Inevo/Fuego Team - Inter-Vera6 - 1
2 - 0
Zwycięstwa
4 Gim 06.12.2015 20:45 h Sitech Głogów - Inevo/Fuego Team3 - 2
1 - 0
Porażki
5 Gim 13.12.2015 14:45 h Inevo/Fuego Team - Auto Części Lipiec7 - 0
2 - 0
Zwycięstwa
6 Hala 19.12.2015 21:00 h Candela - Inevo/Fuego Team0 - 6
0 - 1
Zwycięstwa
7 Hala 27.12.2015 14:00 h Inevo/Fuego Team - Ciasteczka2 - 4
0 - 0
Porażki
8 Hala 02.01.2016 20:00 h Eleks - Inevo/Fuego Team0 - 7
0 - 3
Zwycięstwa
9 Hala 06.01.2016 14:15 h ZZPPM HMG - Inevo/Fuego Team1 - 2
1 - 0
Zwycięstwa
10 Hala 17.01.2016 19:50 h GPK-SUEZ Głogów - Inevo/Fuego Team0 - 10
0 - 3
Zwycięstwa
11 Hala 30.01.2016 15:45 h Inevo/Fuego Team - Koźlice Team3 - 3
2 - 1
Remisy
12 Gim 06.02.2016 19:45 h Inter-Vera - Inevo/Fuego Team0 - 2
0 - 2
Zwycięstwa
13 Gim 14.02.2016 14:00 h Inevo/Fuego Team - Sitech Głogów5 - 1
2 - 0
Zwycięstwa
14 Hala 28.02.2016 15:45 h Auto Części Lipiec - Inevo/Fuego Team6 - 2
3 - 1
Porażki
15 Hala 06.03.2016 14:15 h Inevo/Fuego Team - Candela10 - 1
6 - 0
Zwycięstwa
16 Hala 13.03.2016 14:15 h Ciasteczka - Inevo/Fuego Team0 - 9
0 - 4
Zwycięstwa
17 Hala 20.03.2016 13:30 h Inevo/Fuego Team - Eleks5 - 1
2 - 0
Zwycięstwa
18 Hala 02.04.2016 18:00 h Inevo/Fuego Team - ZZPPM HMG0 - 2
0 - 1
Porażki


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 11
Miejsce Hala Data Pt., 24. Sty. 2020 Początek meczu 19:00
Kml Invest
Kml Invest
LO1 Team
LO1 Team
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 24. Sty. 2020 Początek meczu 19:45
Błękitni Wierzbnica
Błękitni Wierzbnica
Ampex Jaczów
Ampex Jaczów
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 24. Sty. 2020 Początek meczu 20:30
E-InstalPro
E-InstalPro
Prezesjusze
Prezesjusze
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 24. Sty. 2020 Początek meczu 21:15
Eleks
Eleks
Nadodrze
Nadodrze
-:-

Kolejka 12
Miejsce Hala Data So., 25. Sty. 2020 Początek meczu 16:00
MProjekt
MProjekt
Mert
Mert
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

III liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Kaczmar ZPD 19
2 Krystian Woźniak GPK 12
3 Michał Morawski BIZ 11
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Hubert Dęga GPK 1
- Patryk Filipiak ZZP 1
- Daniel Rząd Kłu 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Maciej Krzemień FUE 2
- Andrzej Koryciński ZPD 2
- Maciej Kierepka ZZP 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Wojciech Knoski BIZ 1
- Marcin Zdziechowicz FUE 1
- Mieczysław Gniewosz SOB 1

III liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Miłosz Jóźwiak MER 19
2 Alan Furman Yy 13
- Kamil Walner MPR 13
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Janusz Kłonowski MPR 1
- Marek Drużkowski WM 1
- Michał Mackiewicz BIN 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Alan Furman Yy 2
- Piotr Zalewski MPR 2
- Marcel Pietrzak MPR 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Krzysztof Golba WM 1
- Piotr Juni Yy 1
- Kamil Reinholz BIN 1

III liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dominik Nakonieczny PAD 16
2 Kacper Jankowiak ELE 15
3 Mateusz Marut KML 12
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Rojek ELE 1
- Mateusz Marut KML 1
- Waldemar Gola ELE 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Kuc EIN 3
2 Mateusz Marut KML 2
- Aleksander Lasota PAD 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Patryk Baranowski KML 1
- Krystian Mucha AMP 1
- Łukasz Ciechanowicz BEK 1
Naszą witrynę przegląda teraz 925 gości