sponsorzy

sponsor1.jpg

Media

III liga
Terminarz drużyny III liga

KOL MSC Data Czas Gospodarz   GościeWYN.
1 Hala 18.10.2015 16:30 h Candela - Sitech Głogów3 - 4
1 - 3
1 Hala 18.10.2015 17:15 h ZZPPM HMG - Auto Części Lipiec6 - 5
3 - 3
1 Hala 18.10.2015 18:00 h Fuego Team - GPK-SUEZ Głogów7 - 1
2 - 0
1 Hala 18.10.2015 18:45 h Eleks - Koźlice Team2 - 4
1 - 2
1 Hala 18.10.2015 19:30 h Ciasteczka - Inter-Vera4 - 7
1 - 3
2 Hala 07.11.2015 20:15 h Koźlice Team - Fuego Team3 - 6
0 - 2
2 Hala 07.11.2015 21:00 h Auto Części Lipiec - Candela6 - 2
2 - 2
2 Hala 08.11.2015 16:30 h GPK-SUEZ Głogów - ZZPPM HMG2 - 7
1 - 6
2 Hala 08.11.2015 17:15 h Sitech Głogów - Ciasteczka6 - 2
3 - 1
2 Hala 08.11.2015 18:00 h Inter-Vera - Eleks6 - 3
3 - 2
3 Hala 11.11.2015 16:00 h Fuego Team - Inter-Vera6 - 1
2 - 0
3 Hala 11.11.2015 16:45 h Eleks - Sitech Głogów2 - 2
0 - 1
3 Hala 14.11.2015 16:00 h ZZPPM HMG - Candela9 - 1
2 - 1
3 Hala 14.11.2015 16:45 h GPK-SUEZ Głogów - Koźlice Team4 - 10
2 - 3
3 Hala 14.11.2015 17:30 h Ciasteczka - Auto Części Lipiec6 - 7
1 - 2
4 Hala 21.11.2015 21:00 h Koźlice Team - ZZPPM HMG8 - 4
4 - 2
4 Gim 29.11.2015 13:30 h Candela - Ciasteczka6 - 5
4 Gim 06.12.2015 14:00 h Inter-Vera - GPK-SUEZ Głogów5 - 1
1 - 0
4 Gim 06.12.2015 20:45 h Sitech Głogów - Fuego Team3 - 2
1 - 0
4 Gim 06.12.2015 21:30 h Auto Części Lipiec - Eleks4 - 1
3 - 1
5 Gim 13.12.2015 14:45 h Fuego Team - Auto Części Lipiec7 - 0
2 - 0
5 Gim 13.12.2015 15:30 h GPK-SUEZ Głogów - Sitech Głogów0 - 6
0 - 1
5 Gim 13.12.2015 16:15 h Eleks - Candela3 - 6
0 - 1
5 Gim 13.12.2015 17:00 h ZZPPM HMG - Ciasteczka8 - 3
2 - 2
5 Gim 13.12.2015 17:45 h Koźlice Team - Inter-Vera6 - 6
3 - 3
6 Hala 19.12.2015 20:15 h Auto Części Lipiec - GPK-SUEZ Głogów8 - 4
4 - 1
6 Hala 19.12.2015 21:00 h Candela - Fuego Team0 - 6
0 - 1
6 Hala 20.12.2015 15:00 h Sitech Głogów - Koźlice Team1 - 2
1 - 2
6 Hala 20.12.2015 15:45 h Ciasteczka - Eleks1 - 2
0 - 2
6 Hala 20.12.2015 16:30 h Inter-Vera - ZZPPM HMG4 - 6
1 - 4
7 Hala 27.12.2015 14:00 h Fuego Team - Ciasteczka2 - 4
0 - 0
7 Hala 27.12.2015 14:45 h Koźlice Team - Auto Części Lipiec7 - 5
5 - 2
7 Hala 27.12.2015 15:30 h GPK-SUEZ Głogów - Candela2 - 4
1 - 2
7 Hala 27.12.2015 16:15 h Inter-Vera - Sitech Głogów0 - 3
0 - 0
7 Hala 27.12.2015 17:00 h ZZPPM HMG - Eleks7 - 3
4 - 1
8 Hala 02.01.2016 17:45 h Candela - Koźlice Team3 - 7
0 - 1
8 Hala 02.01.2016 18:30 h Ciasteczka - GPK-SUEZ Głogów4 - 3
2 - 1
8 Hala 02.01.2016 19:15 h Auto Części Lipiec - Inter-Vera4 - 4
1 - 1
8 Hala 02.01.2016 20:00 h Eleks - Fuego Team0 - 7
0 - 3
8 Hala 02.01.2016 20:45 h Sitech Głogów - ZZPPM HMG3 - 3
1 - 0
9 Hala 06.01.2016 13:30 h Inter-Vera - Candela4 - 0
1 - 0
9 Hala 06.01.2016 14:15 h ZZPPM HMG - Fuego Team1 - 2
1 - 0
9 Hala 06.01.2016 15:00 h GPK-SUEZ Głogów - Eleks2 - 3
1 - 0
9 Hala 06.01.2016 15:45 h Sitech Głogów - Auto Części Lipiec4 - 5
0 - 1
9 Hala 06.01.2016 16:30 h Koźlice Team - Ciasteczka8 - 1
6 - 0
10 Hala 17.01.2016 17:45 h Inter-Vera - Ciasteczka4 - 4
0 - 2
10 Hala 17.01.2016 18:30 h Koźlice Team - Eleks6 - 2
3 - 0
10 Hala 17.01.2016 19:10 h Sitech Głogów - Candela9 - 2
5 - 1
10 Hala 17.01.2016 19:50 h GPK-SUEZ Głogów - Fuego Team0 - 10
0 - 3
10 Hala 17.01.2016 20:30 h Auto Części Lipiec - ZZPPM HMG2 - 3
1 - 2
11 Hala 30.01.2016 15:00 h Ciasteczka - Sitech Głogów1 - 5
0 - 5
11 Hala 30.01.2016 15:45 h Fuego Team - Koźlice Team3 - 3
2 - 1
11 Hala 30.01.2016 16:30 h Candela - Auto Części Lipiec4 - 4
2 - 2
11 Hala 30.01.2016 17:15 h ZZPPM HMG - GPK-SUEZ Głogów0 - 0
11 Hala 31.01.2016 20:45 h Eleks - Inter-Vera4 - 5
3 - 0
12 Gim 06.02.2016 19:00 h Candela - ZZPPM HMG4 - 6
2 - 3
12 Gim 06.02.2016 19:45 h Inter-Vera - Fuego Team0 - 2
0 - 2
12 Gim 06.02.2016 20:30 h Auto Części Lipiec - Ciasteczka9 - 3
1 - 3
12 Gim 06.02.2016 21:15 h Koźlice Team - GPK-SUEZ Głogów6 - 2
2 - 1
12 Hala 07.02.2016 21:20 h Sitech Głogów - Eleks5 - 2
3 - 1
13 Gim 14.02.2016 14:00 h Fuego Team - Sitech Głogów5 - 1
2 - 0
13 Gim 14.02.2016 14:45 h Eleks - Auto Części Lipiec5 - 4
2 - 2
13 Gim 14.02.2016 15:20 h GPK-SUEZ Głogów - Inter-Vera7 - 3
4 - 2
13 Gim 14.02.2016 16:15 h Ciasteczka - Candela4 - 5
0 - 4
13 Gim 14.02.2016 17:00 h ZZPPM HMG - Koźlice Team5 - 8
14 Hala 28.02.2016 15:45 h Auto Części Lipiec - Fuego Team6 - 2
3 - 1
14 Hala 28.02.2016 16:30 h Sitech Głogów - GPK-SUEZ Głogów1 - 3
14 Hala 28.02.2016 17:15 h Candela - Eleks1 - 3
1 - 2
14 Hala 28.02.2016 18:00 h Inter-Vera - Koźlice Team2 - 3
2 - 3
14 Hala 28.02.2016 18:45 h Ciasteczka - ZZPPM HMG3 - 6
2 - 2
15 Hala 06.03.2016 13:30 h GPK-SUEZ Głogów - Auto Części Lipiec1 - 2
1 - 2
15 Hala 06.03.2016 14:15 h Fuego Team - Candela10 - 1
6 - 0
15 Hala 06.03.2016 15:00 h Koźlice Team - Sitech Głogów7 - 2
1 - 2
15 Hala 06.03.2016 15:45 h Eleks - Ciasteczka7 - 2
4 - 1
15 Hala 06.03.2016 16:30 h ZZPPM HMG - Inter-Vera5 - 3
2 - 0
16 Hala 13.03.2016 12:00 h Sitech Głogów - Inter-Vera1 - 5
1 - 0
16 Hala 13.03.2016 12:45 h Candela - GPK-SUEZ Głogów1 - 11
1 - 6
16 Hala 13.03.2016 13:30 h Auto Części Lipiec - Koźlice Team5 - 7
4 - 4
16 Hala 13.03.2016 14:15 h Ciasteczka - Fuego Team0 - 9
0 - 4
16 Hala 13.03.2016 15:00 h Eleks - ZZPPM HMG3 - 8
2 - 3
17 Hala 20.03.2016 10:30 h Koźlice Team - Candela16 - 3
7 - 2
17 Hala 20.03.2016 11:15 h GPK-SUEZ Głogów - Ciasteczka3 - 2
1 - 1
17 Hala 20.03.2016 12:00 h Inter-Vera - Auto Części Lipiec4 - 3
1 - 1
17 Hala 20.03.2016 12:45 h ZZPPM HMG - Sitech Głogów1 - 5
0 - 2
17 Hala 20.03.2016 13:30 h Fuego Team - Eleks5 - 1
2 - 0
18 Hala 02.04.2016 17:15 h Auto Części Lipiec - Sitech Głogów4 - 8
1 - 4
18 Hala 02.04.2016 18:00 h Fuego Team - ZZPPM HMG0 - 2
0 - 1
18 Hala 02.04.2016 18:45 h Candela - Inter-Vera6 - 0
2 - 0
18 Hala 02.04.2016 19:30 h Eleks - GPK-SUEZ Głogów1 - 6
0 - 3
18 Hala 02.04.2016 20:15 h Ciasteczka - Koźlice Team3 - 5
1 - 2


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

III liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Amadeusz Żak FUE 35
2 Kamil Kaczmar ZPD 31
3 Kamil Szczyrek BUD 26
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dariusz Tchórzewski MPR 1
- Grzegorz Maćkowiak ZZP 1
- Patryk Filipiak ZZP 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Andrzej Koryciński ZPD 4
2 Maciej Krzemień FUE 3
3 Michał Bednarski BIZ 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dawid Lampa MPR 1
- Marcin Zdziechowicz FUE 1
- Kamil Piotrowski ZZP 1

III liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Hubert Dobrakowski JEG 35
2 Krzysztof Szymkowiak Kłu 33
3 Krystian Woźniak GPK 29
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marek Siemek JEG 1
- Marek Ochej KOL 1
- Andrzej Frankowski MER 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dawid Serweta MER 5
2 Jakub Michalski LOM 4
3 Daniel Sławiński RAP 3
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Erwin Górecki GPK 1
- Adrian Anklewicz Kłu 1
- Alan Wojtaszek GPK 1

III liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marcel Michalczak ELT 37
2 Krystian Karwatka BET 23
3 Patryk Kraska WM 20
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mariusz Słonina NAD 1
- Wojciech Woźniak DZI 1
- Błażej Wieczorek PAD 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Robert Nomejko WM 5
2 Daniel Nowakowski BET 3
- Kamil Kuc PAD 3
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Bartłomiej Ręba DZI 2
2 Kamil Kuc PAD 1
Naszą witrynę przegląda teraz 697 gości