SPONSORZY

 

II liga
Terminarz drużyny Locus

KOL MSC Data Czas Gospodarz   GościeWYN.  
1 Gim 18.10.2015 16:30 h Locus - Los Amigos3 - 2
1 - 0
Zwycięstwa
2 Hala 07.11.2015 18:00 h SM Nadodrze - Locus3 - 7
2 - 2
Zwycięstwa
3 Hala 11.11.2015 19:45 h Locus - Slavia6 - 3
2 - 1
Zwycięstwa
4 Gim 29.11.2015 21:00 h Ubezp SD/Fitness Mania Studio - Locus3 - 3
0 - 1
Remisy
5 Hala 12.12.2015 17:00 h Locus - Arbiter Głogów6 - 1
3 - 0
Zwycięstwa
6 Hala 19.12.2015 17:15 h Dom-Bud - Locus2 - 8
1 - 3
Zwycięstwa
7 Hala 27.12.2015 19:15 h Locus - Horbat & Panda3 - 7
1 - 4
Porażki
8 Hala 02.01.2016 14:00 h HDK - Locus1 - 9
0 - 5
Zwycięstwa
9 Hala 06.01.2016 18:00 h Wibalak - Locus3 - 7
0 - 3
Zwycięstwa
10 Hala 17.01.2016 14:45 h Los Amigos - Locus0 - 2
0 - 0
Zwycięstwa
11 Hala 24.01.2016 15:30 h Locus - SM Nadodrze10 - 1
5 - 0
Zwycięstwa
12 Hala 30.01.2016 20:15 h Slavia - Locus3 - 4
0 - 3
Zwycięstwa
13 Hala 07.02.2016 17:00 h Locus - Ubezp SD/Fitness Mania Studio1 - 6
1 - 3
Porażki
14 Hala 13.02.2016 18:00 h Arbiter Głogów - Locus8 - 5
4 - 1
Porażki
15 Gim 27.02.2016 19:30 h Locus - Dom-Bud5 - 5
1 - 2
Remisy
16 Hala 06.03.2016 18:45 h Horbat & Panda - Locus0 - 2
0 - 1
Zwycięstwa
17 Hala 20.03.2016 15:00 h Locus - HDK5 - 3
2 - 2
Zwycięstwa
18 Gim 03.04.2016 13:00 h Locus - Wibalak4 - 5
1 - 2
Porażki


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 2
Miejsce Hala Pt., 03. Gru. 2021 19:00
Bizpol
Bizpol
Daytona
Daytona
-:-

Kolejka 5
Miejsce Hala So., 04. Gru. 2021 17:00
Zryw Kotla
Zryw Kotla
Gwardia Białołęka
Gwardia Białołęka
-:-

Miejsce Hala So., 04. Gru. 2021 17:45
KS Kłobuczyn
KS Kłobuczyn
Eleks
Eleks
-:-

Miejsce Hala So., 04. Gru. 2021 18:30
SM Nadodrze
SM Nadodrze
Team Lipinki
Team Lipinki
-:-

Miejsce Hala So., 04. Gru. 2021 19:15
Lombard 66
Lombard 66
E-InstalPro
E-InstalPro
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

II liga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Andrzej Koryciński ZPD 14
2 Marcin Kycej MZZ 9
- Kamil Kaczmar ZPD 9
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Tomasz Urbaniak GUM 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Miłosz Jóźwiak MER 3
2 Arkadiusz Karcz ZZP 1
- Patryk Przymus BIZ 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Ireneusz Przybylski MER 1

II liga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Momot GWA 9
- Daniel Rząd Kłu 9
3 Alan Furman EIN 8
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Walner EIN 1
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marcin Kapuśniak NAD 1
- Mateusz Rojek ELE 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Seweryn Suchorski SPA 2
- Jakub Stachowiak ZRY 2
3 Patryk Krawczak TEA 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Piotr Kuśnierek ZRY 1
Naszą witrynę przegląda teraz 1199 gości