sponsorzy

sponsor2.jpg

Media

I liga
Terminarz drużyny I liga

KOL Data Czas Gospodarz   GościeWYN.
1 11.10.2015 16:30 h Trustbuddy - PoliArt Bartosik7 - 4
3 - 1
1 11.10.2015 17:15 h Budowlani-Paździoch - W&M Łago3 - 1
0 - 0
1 11.10.2015 18:00 h GSB Kukla & TMT - PWiK Głogów8 - 1
4 - 0
1 11.10.2015 18:45 h E-5 - Ruszczycki Ubezpieczenia10 - 4
2 - 2
1 11.10.2015 19:30 h ZZ Polska Miedź - Bizpol4 - 3
1 - 0
2 18.10.2015 20:15 h PWiK Głogów - Trustbuddy1 - 5
0 - 3
2 18.10.2015 20:15 h Ruszczycki Ubezpieczenia - GSB Kukla & TMT4 - 8
1 - 6
2 18.10.2015 21:00 h Bizpol - Budowlani-Paździoch2 - 0
2 - 0
2 18.10.2015 21:00 h W&M Łago - E-53 - 3
1 - 2
2 25.10.2015 17:30 h PoliArt Bartosik - ZZ Polska Miedź2 - 2
1 - 1
3 14.11.2015 18:15 h ZZ Polska Miedź - Budowlani-Paździoch6 - 0
2 - 0
3 14.11.2015 19:00 h PoliArt Bartosik - PWiK Głogów12 - 4
6 - 1
3 14.11.2015 19:45 h E-5 - Bizpol4 - 1
2 - 1
3 14.11.2015 20:30 h Trustbuddy - Ruszczycki Ubezpieczenia5 - 5
2 - 2
3 14.11.2015 21:15 h GSB Kukla & TMT - W&M Łago5 - 1
3 - 0
4 29.11.2015 17:15 h PWiK Głogów - ZZ Polska Miedź2 - 9
0 - 6
4 29.11.2015 18:00 h Budowlani-Paździoch - E-510 - 6
3 - 1
4 29.11.2015 18:45 h Ruszczycki Ubezpieczenia - PoliArt Bartosik2 - 5
1 - 4
4 29.11.2015 19:30 h Bizpol - GSB Kukla & TMT3 - 3
1 - 2
4 29.11.2015 20:15 h W&M Łago - Trustbuddy2 - 4
1 - 1
5 06.12.2015 17:45 h ZZ Polska Miedź - E-53 - 4
1 - 2
5 06.12.2015 18:30 h PWiK Głogów - Ruszczycki Ubezpieczenia2 - 11
2 - 3
5 06.12.2015 19:15 h GSB Kukla & TMT - Budowlani-Paździoch5 - 2
3 - 1
5 06.12.2015 20:00 h PoliArt Bartosik - W&M Łago6 - 1
2 - 0
5 13.12.2015 14:00 h Trustbuddy - Bizpol4 - 2
1 - 0
6 12.12.2015 15:30 h W&M Łago - PWiK Głogów2 - 2
1 - 2
6 12.12.2015 16:15 h Ruszczycki Ubezpieczenia - ZZ Polska Miedź3 - 6
2 - 1
6 13.12.2015 21:30 h E-5 - GSB Kukla & TMT5 - 4
1 - 0
6 19.12.2015 18:45 h Budowlani-Paździoch - Trustbuddy1 - 2
0 - 1
6 19.12.2015 19:30 h Bizpol - PoliArt Bartosik1 - 4
0 - 3
7 30.12.2015 18:00 h ZZ Polska Miedź - GSB Kukla & TMT1 - 4
0 - 1
7 30.12.2015 18:45 h Ruszczycki Ubezpieczenia - W&M Łago2 - 3
1 - 1
7 30.12.2015 19:30 h Trustbuddy - E-53 - 0
0 - 0
7 30.12.2015 20:15 h PWiK Głogów - Bizpol2 - 5
1 - 2
7 30.12.2015 21:00 h PoliArt Bartosik - Budowlani-Paździoch5 - 1
8 03.01.2016 14:00 h GSB Kukla & TMT - Trustbuddy1 - 1
0 - 1
8 03.01.2016 14:45 h Bizpol - Ruszczycki Ubezpieczenia4 - 1
2 - 0
8 03.01.2016 15:30 h E-5 - PoliArt Bartosik1 - 1
1 - 1
8 03.01.2016 16:15 h Budowlani-Paździoch - PWiK Głogów2 - 5
0 - 2
8 03.01.2016 17:00 h W&M Łago - ZZ Polska Miedź2 - 4
0 - 3
9 10.01.2016 14:30 h ZZ Polska Miedź - Trustbuddy1 - 1
0 - 0
9 10.01.2016 15:15 h W&M Łago - Bizpol8 - 7
1 - 4
9 10.01.2016 16:00 h PoliArt Bartosik - GSB Kukla & TMT0 - 1
0 - 0
9 10.01.2016 16:45 h Ruszczycki Ubezpieczenia - Budowlani-Paździoch4 - 3
2 - 1
9 10.01.2016 17:30 h PWiK Głogów - E-51 - 13
1 - 3
10 24.01.2016 17:45 h Bizpol - ZZ Polska Miedź1 - 4
0 - 2
10 24.01.2016 18:30 h PoliArt Bartosik - Trustbuddy6 - 3
3 - 1
10 24.01.2016 19:15 h W&M Łago - Budowlani-Paździoch8 - 5
5 - 3
10 24.01.2016 20:00 h PWiK Głogów - GSB Kukla & TMT1 - 4
1 - 2
10 24.01.2016 20:45 h Ruszczycki Ubezpieczenia - E-56 - 7
3 - 5
11 31.01.2016 14:00 h GSB Kukla & TMT - Ruszczycki Ubezpieczenia2 - 3
0 - 1
11 31.01.2016 14:45 h E-5 - W&M Łago5 - 0
2 - 0
11 31.01.2016 15:30 h Trustbuddy - PWiK Głogów10 - 2
5 - 1
11 31.01.2016 16:15 h Budowlani-Paździoch - Bizpol0 - 7
0 - 2
11 31.01.2016 20:00 h ZZ Polska Miedź - PoliArt Bartosik6 - 4
4 - 2
12 06.02.2016 15:15 h Budowlani-Paździoch - ZZ Polska Miedź2 - 4
0 - 2
12 06.02.2016 16:00 h PWiK Głogów - PoliArt Bartosik2 - 11
1 - 6
12 06.02.2016 16:45 h Bizpol - E-51 - 2
1 - 2
12 06.02.2016 17:30 h Ruszczycki Ubezpieczenia - Trustbuddy8 - 3
1 - 0
12 06.02.2016 18:15 h W&M Łago - GSB Kukla & TMT2 - 4
1 - 1
13 14.02.2016 17:45 h ZZ Polska Miedź - PWiK Głogów2 - 1
0 - 0
13 14.02.2016 18:30 h E-5 - Budowlani-Paździoch3 - 0
1 - 0
13 14.02.2016 19:15 h Trustbuddy - W&M Łago6 - 2
3 - 2
13 14.02.2016 20:00 h PoliArt Bartosik - Ruszczycki Ubezpieczenia2 - 5
1 - 1
13 14.02.2016 20:45 h GSB Kukla & TMT - Bizpol2 - 4
1 - 1
14 27.02.2016 15:00 h Ruszczycki Ubezpieczenia - PWiK Głogów10 - 1
4 - 0
14 27.02.2016 15:45 h Budowlani-Paździoch - GSB Kukla & TMT4 - 6
3 - 1
14 27.02.2016 16:30 h W&M Łago - PoliArt Bartosik1 - 6
1 - 3
14 27.02.2016 17:15 h E-5 - ZZ Polska Miedź2 - 2
0 - 2
14 27.02.2016 18:00 h Bizpol - Trustbuddy0 - 3
0 - 3
15 05.03.2016 18:00 h ZZ Polska Miedź - Ruszczycki Ubezpieczenia3 - 3
1 - 2
15 05.03.2016 18:45 h GSB Kukla & TMT - E-53 - 6
1 - 2
15 05.03.2016 19:30 h PWiK Głogów - W&M Łago3 - 5
2 - 1
15 05.03.2016 20:15 h Trustbuddy - Budowlani-Paździoch5 - 1
3 - 1
15 05.03.2016 21:00 h PoliArt Bartosik - Bizpol4 - 3
2 - 2
16 13.03.2016 15:45 h Budowlani-Paździoch - PoliArt Bartosik3 - 6
0 - 3
16 13.03.2016 16:30 h GSB Kukla & TMT - ZZ Polska Miedź2 - 2
1 - 1
16 13.03.2016 19:30 h E-5 - Trustbuddy3 - 4
2 - 1
16 13.03.2016 20:15 h Bizpol - PWiK Głogów6 - 1
3 - 1
16 13.03.2016 21:00 h W&M Łago - Ruszczycki Ubezpieczenia1 - 5
0 - 2
17 20.03.2016 18:00 h PoliArt Bartosik - E-53 - 3
3 - 1
17 20.03.2016 18:45 h Ruszczycki Ubezpieczenia - Bizpol2 - 4
1 - 3
17 20.03.2016 19:30 h ZZ Polska Miedź - W&M Łago3 - 3
0 - 0
17 20.03.2016 20:15 h Trustbuddy - GSB Kukla & TMT3 - 1
1 - 0
17 20.03.2016 21:00 h PWiK Głogów - Budowlani-Paździoch0 - 5
v - o
18 03.04.2016 17:00 h Budowlani-Paździoch - Ruszczycki Ubezpieczenia5 - 10
1 - 2
18 03.04.2016 17:45 h E-5 - PWiK Głogów5 - 5
2 - 2
18 03.04.2016 18:30 h Bizpol - W&M Łago19 - 1
6 - 0
18 03.04.2016 19:15 h GSB Kukla & TMT - PoliArt Bartosik2 - 6
0 - 1
18 03.04.2016 20:00 h Trustbuddy - ZZ Polska Miedź3 - 3
3 - 1


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 4
Miejsce Hala Data Pt., 15. Lis. 2019 Początek meczu 19:00
Nadodrze
Nadodrze
Korona
Korona
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 15. Lis. 2019 Początek meczu 19:45
Błękitni Wierzbnica
Błękitni Wierzbnica
E-InstalPro
E-InstalPro
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 15. Lis. 2019 Początek meczu 20:30
Ampex Jaczów
Ampex Jaczów
Eleks
Eleks
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 15. Lis. 2019 Początek meczu 21:15
Prezesjusze
Prezesjusze
Kml Invest
Kml Invest
-:-

Kolejka 4
Miejsce Hala Data Pt., 22. Lis. 2019 Początek meczu 19:00
W&M Łago
W&M Łago
Los Amigos
Los Amigos
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Patryk Kozłowski SOB 3
- Maciej Krzemień FUE 3
- Andrzej Koryciński ZPD 3
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Hubert Dęga GPK 1
- Patryk Filipiak ZZP 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Daniel Rząd Kłu 1
- Maciej Krzemień FUE 1
- Andrzej Koryciński ZPD 1

I liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Olak Konrad LOS 6
2 Arkadiusz Kroczak LOS 5
- Marcel Michalczak ELT 5
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Janusz Kłonowski MPR 1
- Marek Drużkowski WM 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Alan Furman Yy 1
- Michał Szmaciński BUD 1
- Patryk Teper BUD 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Krzysztof Golba WM 1

II liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Krystian Mucha AMP 6
2 Sebastian Jeżewski ELE 5
- Kacper Jankowiak ELE 5
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Rojek ELE 1
- Mateusz Marut KML 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Marut KML 1
- Aleksander Lasota PAD 1
- Kamil Kuc EIN 1
Naszą witrynę przegląda teraz 953 gości