SPONSORZY

 

II liga
Terminarz drużyny Bizpol

KOL MSC Data Czas Gospodarz   GościeWYN.  
1 Hala 11.10.2014 19:15 h Wibalak - Bizpol1 - 1
1 - 0
Remisy
2 Hala 17.10.2014 21:00 h Bizpol - Budowlani-Paździoch2 - 1
1 - 0
Zwycięstwa
3 Hala 19.12.2014 19:30 h Dom-Bud - Bizpol4 - 6
2 - 3
Zwycięstwa
4 Gim 11.11.2014 19:30 h Bizpol - E-53 - 3
2 - 2
Remisy
5 Hala 15.11.2014 21:15 h E-Towers Famaba - Bizpol2 - 3
0 - 0
Zwycięstwa
6 Gim 23.11.2014 18:00 h Bizpol - Elektromax7 - 2
1 - 0
Zwycięstwa
7 Gim 30.11.2014 14:15 h SM Nadodrze - Bizpol0 - 5
0 - 2
Zwycięstwa
8 Gim 13.12.2014 16:30 h Bizpol - HDK7 - 1
3 - 1
Zwycięstwa
9 Hala 21.12.2014 15:00 h PWiK Głogów - Bizpol2 - 6
1 - 1
Zwycięstwa
10 Hala 28.12.2014 12:00 h Bizpol - Wibalak4 - 2
2 - 1
Zwycięstwa
11 Hala 03.01.2015 15:45 h Budowlani-Paździoch - Bizpol2 - 3
0 - 1
Zwycięstwa
12 Hala 11.01.2015 16:15 h Bizpol - Dom-Bud7 - 1
4 - 1
Zwycięstwa
13 Hala 17.01.2015 21:00 h E-5 - Bizpol2 - 2
1 - 1
Remisy
14 Gim 25.01.2015 16:00 h Bizpol - E-Towers Famaba5 - 4
2 - 2
Zwycięstwa
15 Hala 01.02.2015 12:45 h Elektromax - Bizpol1 - 2
1 - 1
Zwycięstwa
16 Gim 08.02.2015 19:30 h Bizpol - SM Nadodrze9 - 0
4 - 0
Zwycięstwa
17 Hala 21.02.2015 19:30 h HDK - Bizpol1 - 3
0 - 0
Zwycięstwa
18 Hala 15.03.2015 14:45 h Bizpol - PWiK Głogów4 - 1
2 - 1
Zwycięstwa


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 9
Miejsce Hala N., 05. Lut. 2023 15:30
The Boys
The Boys
Orzełki
Orzełki
-:-

Miejsce Hala N., 05. Lut. 2023 16:15
Lombard 66
Lombard 66
Arbiter Głogów
Arbiter Głogów
-:-

Miejsce Hala N., 05. Lut. 2023 17:00
Mieszko Oldboys
Mieszko Oldboys
SM Nadodrze
SM Nadodrze
-:-

Miejsce Hala N., 05. Lut. 2023 17:45
LSA
LSA
Team Lipinki
Team Lipinki
-:-

Kolejka 10
Miejsce Hala N., 05. Lut. 2023 18:30
Bizpol
Bizpol
ZZPPM HMG
ZZPPM HMG
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

II liga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Piotr Pietruszko GUM 31
2 Mateusz Surożyński BIZ 17
3 Michał Morawski BIZ 12
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dominik Nietopiel PAD 1
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Karol Dudek EIN 1
- Gabor Noski ZZP 1
- Paweł Kwiatkowski ZZP 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Andrzej Koryciński ZPD 2
2 Bartek Skiba MER 1
- Piotr Pietruszko GUM 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marcin Zdziechowicz MZZ 1
- Łukasz Stepokura MER 1

II liga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Przemysław Jastrzębski TEA 16
2 Alan Furman LOM 13
- Mateusz Momot ORZ 13
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Siergiej Podliniev NAD 1
- Marcin Płaziak LSA 1
- Dominik Bednarski ARB 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dawid Pawlak THE 1
- Alan Furman LOM 1
- Jarosław Łuszczyński LOM 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Filip Bielecki LOM 1
- Kacper Kruczek ORZ 1
- Maciej Sikora LSA 1
Naszą witrynę przegląda teraz 1651 gości