sponsorzy

sponsor1.jpg

Media

I liga
Terminarz drużyny AZS PWSZ/POS-BUD

KOL MSC Data Czas Gospodarz   GościeWYN.  
1 Hala 05.10.2014 20:15 h ZZ Polska Miedź - AZS PWSZ/POS-BUD4 - 3
2 - 2
Porażki
2 Gim 19.10.2014 19:00 h AZS PWSZ/POS-BUD - Castorama5 - 1
4 - 0
Zwycięstwa
3 Hala 25.10.2014 19:45 h GSB Kukla & TMT - AZS PWSZ/POS-BUD5 - 14
2 - 4
Zwycięstwa
4 Hala 09.11.2014 17:30 h AZS PWSZ/POS-BUD - Luma1 - 1
0 - 0
Remisy
5 Hala 16.11.2014 19:45 h Meble Irma - AZS PWSZ/POS-BUD1 - 6
1 - 3
Zwycięstwa
6 Gim 30.11.2014 20:15 h AZS PWSZ/POS-BUD - Omega18 - 2
4 - 0
Zwycięstwa
7 Gim 07.12.2014 14:15 h PoliArt Bartosik - AZS PWSZ/POS-BUD1 - 5
1 - 2
Zwycięstwa
8 Gim 14.12.2014 14:15 h AZS PWSZ/POS-BUD - Ruszczycki Ubezpieczenia10 - 1
6 - 0
Zwycięstwa
9 Hala 20.12.2014 20:15 h Trustbuddy - AZS PWSZ/POS-BUD1 - 6
1 - 1
Zwycięstwa
10 Hala 27.12.2014 18:00 h AZS PWSZ/POS-BUD - ZZ Polska Miedź2 - 4
1 - 1
Porażki
11 Hala 04.01.2015 15:00 h Castorama - AZS PWSZ/POS-BUD1 - 8
1 - 1
Zwycięstwa
12 Hala 17.01.2015 15:45 h AZS PWSZ/POS-BUD - GSB Kukla & TMT1 - 2
0 - 1
Porażki
13 Gim 25.01.2015 19:45 h Luma - AZS PWSZ/POS-BUD6 - 2
2 - 1
Porażki
14 Hala 01.02.2015 16:30 h AZS PWSZ/POS-BUD - Meble Irma19 - 1
7 - 1
Zwycięstwa
15 Hala 07.02.2015 14:30 h Omega1 - AZS PWSZ/POS-BUD0 - 9
0 - 2
Zwycięstwa
16 Hala 15.02.2015 16:00 h AZS PWSZ/POS-BUD - PoliArt Bartosik2 - 6
1 - 3
Porażki
17 Hala 01.03.2015 16:15 h Ruszczycki Ubezpieczenia - AZS PWSZ/POS-BUD3 - 7
1 - 5
Zwycięstwa
18 Hala 07.03.2015 17:30 h AZS PWSZ/POS-BUD - Trustbuddy2 - 4
2 - 1
Porażki


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 11
Miejsce Hala Data Pt., 28. Lut. 2020 Początek meczu 19:00
Inevo/Fuego Team
Inevo/Fuego Team
ZZPD Rudna
ZZPD Rudna
-:-

Kolejka 16
Miejsce Hala Data Pt., 28. Lut. 2020 Początek meczu 19:45
Prezesjusze
Prezesjusze
Nadodrze
Nadodrze
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 28. Lut. 2020 Początek meczu 20:30
E-InstalPro
E-InstalPro
Kml Invest
Kml Invest
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 28. Lut. 2020 Początek meczu 21:15
Ampex Jaczów
Ampex Jaczów
LO1 Team
LO1 Team
-:-

Kolejka 15
Data N., 01. Mar. 2020 Początek meczu 00:00
KS Kłobuczyn
KS Kłobuczyn
Budrem
Budrem
0:5

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

I liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Kaczmar ZPD 29
2 Andrzej Koryciński ZPD 15
3 Michał Morawski BIZ 14
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Hubert Dęga GPK 1
- Patryk Filipiak ZZP 1
- Daniel Rząd Kłu 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Wiktor Kobiela ZZP 3
2 Maciej Krzemień FUE 2
- Andrzej Koryciński ZPD 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Wojciech Knoski BIZ 1
- Marcin Zdziechowicz FUE 1

I liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Miłosz Jóźwiak MER 29
2 Alan Furman Yy 18
3 Marcin Płaziak PWI 15
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Janusz Kłonowski MPR 1
- Marek Drużkowski WM 1
- Michał Mackiewicz BIN 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Alan Furman Yy 2
- Michał Szmaciński BUD 2
- Piotr Zalewski MPR 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Krzysztof Golba WM 1
- Kamil Reinholz BIN 1
- Piotr Juni Yy 1

I liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Wojciech Mysłowski AMP 22
2 Damian Kwaśnik AMP 20
3 Dominik Nakonieczny PAD 16
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Rojek ELE 1
- Mateusz Marut KML 1
- Waldemar Gola ELE 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Kuc EIN 3
- Kacper Kruczek EIN 3
- Viktor Ushatov AMP 3
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Patryk Baranowski KML 1
- Krystian Mucha AMP 1
- Łukasz Ciechanowicz BEK 1
Naszą witrynę przegląda teraz 1156 gości