SPONSORZY

 

Extraliga
Terminarz drużyny Sobota SWS Invest

KOL MSC Data Czas Gospodarz   GościeWYN.  
1 Hala 12.10.2014 19:00 h Sobota SWS Invest - Pos-Bud0 - 2
0 - 1
Porażki
2 Hala 26.10.2014 18:15 h Gospoda B-M - Sobota SWS Invest2 - 0
1 - 0
Porażki
3 Hala 09.11.2014 18:15 h Sobota SWS Invest - W&M Łago7 - 3
2 - 1
Zwycięstwa
4 Hala 11.11.2014 21:15 h Kanonierzy-Kraśnicki - Sobota SWS Invest11 - 3
4 - 1
Porażki
5 Gim 23.11.2014 18:45 h Sobota SWS Invest - Euromaster3 - 5
1 - 3
Porażki
6 Gim 07.12.2014 15:00 h Ósemka Lubin - Sobota SWS Invest3 - 1
1 - 0
Porażki
7 Gim 14.12.2014 18:00 h Sobota SWS Invest - Omega6 - 2
4 - 1
Zwycięstwa
8 Hala 21.12.2014 21:00 h Mert - Sobota SWS Invest2 - 3
2 - 2
Zwycięstwa
9 Hala 28.12.2014 15:45 h Sobota SWS Invest - MZZPD Rudna0 - 5
0 - 2
Porażki
10 Hala 04.01.2015 18:00 h Pos-Bud - Sobota SWS Invest3 - 3
1 - 0
Remisy
11 Hala 11.01.2015 17:00 h Sobota SWS Invest - Gospoda B-M1 - 2
1 - 1
Porażki
12 Hala 18.01.2015 18:30 h W&M Łago - Sobota SWS Invest0 - 5
0 - 2
Zwycięstwa
13 Hala 01.02.2015 17:15 h Sobota SWS Invest - Kanonierzy-Kraśnicki2 - 3
1 - 0
Porażki
14 Hala 07.02.2015 18:15 h Euromaster - Sobota SWS Invest2 - 5
0 - 3
Zwycięstwa
15 Hala 15.02.2015 16:45 h Sobota SWS Invest - Ósemka Lubin2 - 3
1 - 0
Porażki
16 Hala 22.02.2015 19:45 h Omega - Sobota SWS Invest5 - 5
1 - 1
Remisy
17 Hala 01.03.2015 20:00 h Sobota SWS Invest - Mert17 - 0
8 - 0
Zwycięstwa
18 Hala 08.03.2015 14:15 h MZZPD Rudna - Sobota SWS Invest5 - 11
2 - 8
Zwycięstwa


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 2
Miejsce Hala Pt., 03. Gru. 2021 19:00
Bizpol
Bizpol
Daytona
Daytona
-:-

Kolejka 5
Miejsce Hala So., 04. Gru. 2021 17:00
Zryw Kotla
Zryw Kotla
Gwardia Białołęka
Gwardia Białołęka
-:-

Miejsce Hala So., 04. Gru. 2021 17:45
KS Kłobuczyn
KS Kłobuczyn
Eleks
Eleks
-:-

Miejsce Hala So., 04. Gru. 2021 18:30
SM Nadodrze
SM Nadodrze
Team Lipinki
Team Lipinki
-:-

Miejsce Hala So., 04. Gru. 2021 19:15
Lombard 66
Lombard 66
E-InstalPro
E-InstalPro
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Andrzej Koryciński ZPD 14
2 Marcin Kycej MZZ 9
- Kamil Kaczmar ZPD 9
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Tomasz Urbaniak GUM 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Miłosz Jóźwiak MER 3
2 Patryk Przymus BIZ 1
- Michał Morawski BIZ 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Ireneusz Przybylski MER 1

Extraliga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Momot GWA 9
- Daniel Rząd Kłu 9
3 Alan Furman EIN 8
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Walner EIN 1
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marcin Kapuśniak NAD 1
- Mateusz Rojek ELE 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Seweryn Suchorski SPA 2
- Jakub Stachowiak ZRY 2
3 Patryk Krawczak TEA 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Piotr Kuśnierek ZRY 1
Naszą witrynę przegląda teraz 521 gości