sponsorzy

sponsor2.jpg

Media

Extraliga
Terminarz drużyny Extraliga

KOL MSC Data Czas Gospodarz   GościeWYN.
1 Hala 12.10.2014 19:00 h Sobota SWS Invest - Pos-Bud0 - 2
0 - 1
1 Hala 12.10.2014 19:45 h ZZPD Rudna - Gospoda B-M2 - 6
2 - 1
1 Hala 12.10.2014 20:30 h W&M Łago - Mert12 - 0
2 - 0
1 Hala 12.10.2014 21:15 h Omega - Kanonierzy-Kraśnicki1 - 6
0 - 2
1 Gim 30.11.2014 18:00 h Euromaster - Ósemka Lubin5 - 5
3 - 3
2 Hala 26.10.2014 18:15 h Gospoda B-M - Sobota SWS Invest2 - 0
1 - 0
2 Hala 26.10.2014 19:00 h Pos-Bud - W&M Łago8 - 0
3 - 0
2 Hala 26.10.2014 19:45 h Kanonierzy-Kraśnicki - ZZPD Rudna3 - 2
0 - 0
2 Hala 26.10.2014 20:30 h Mert - Euromaster1 - 10
0 - 4
2 Gim 25.01.2015 16:45 h Ósemka Lubin - Omega6 - 4
2 - 0
3 Hala 09.11.2014 18:15 h Sobota SWS Invest - W&M Łago7 - 3
2 - 1
3 Hala 09.11.2014 19:00 h Gospoda B-M - Kanonierzy-Kraśnicki6 - 3
2 - 2
3 Hala 09.11.2014 19:45 h Euromaster - Pos-Bud1 - 8
1 - 2
3 Hala 09.11.2014 20:30 h ZZPD Rudna - Ósemka Lubin6 - 4
1 - 2
3 Hala 09.11.2014 21:15 h Omega - Mert6 - 4
4 - 3
4 Hala 11.11.2014 18:15 h Ósemka Lubin - Gospoda B-M1 - 5
0 - 0
4 Hala 11.11.2014 19:00 h W&M Łago - Euromaster1 - 4
1 - 0
4 Hala 11.11.2014 19:45 h Pos-Bud - Omega6 - 4
2 - 2
4 Hala 11.11.2014 20:30 h Mert - ZZPD Rudna4 - 7
1 - 4
4 Hala 11.11.2014 21:15 h Kanonierzy-Kraśnicki - Sobota SWS Invest11 - 3
4 - 1
5 Gim 23.11.2014 18:45 h Sobota SWS Invest - Euromaster3 - 5
1 - 3
5 Gim 23.11.2014 19:30 h Omega - W&M Łago5 - 4
2 - 1
5 Gim 23.11.2014 20:15 h Gospoda B-M - Mert12 - 2
3 - 1
5 Gim 30.11.2014 18:45 h ZZPD Rudna - Pos-Bud5 - 5
1 - 1
5 Gim 30.11.2014 19:30 h Kanonierzy-Kraśnicki - Ósemka Lubin3 - 5
1 - 1
6 Gim 07.12.2014 15:00 h Ósemka Lubin - Sobota SWS Invest3 - 1
1 - 0
6 Gim 07.12.2014 15:45 h Euromaster - Omega12 - 1
4 - 1
6 Gim 07.12.2014 16:30 h Mert - Kanonierzy-Kraśnicki2 - 3
2 - 2
6 Gim 07.12.2014 17:15 h W&M Łago - ZZPD Rudna2 - 11
0 - 4
6 Gim 07.12.2014 18:00 h Pos-Bud - Gospoda B-M4 - 5
1 - 3
7 Gim 14.12.2014 18:00 h Sobota SWS Invest - Omega6 - 2
4 - 1
7 Gim 14.12.2014 18:45 h Ósemka Lubin - Mert6 - 2
3 - 0
7 Gim 14.12.2014 19:30 h ZZPD Rudna - Euromaster4 - 4
1 - 1
7 Gim 14.12.2014 20:15 h Kanonierzy-Kraśnicki - Pos-Bud6 - 1
2 - 0
7 Gim 14.12.2014 21:00 h Gospoda B-M - W&M Łago8 - 3
4 - 3
8 Hala 21.12.2014 18:00 h Omega - ZZPD Rudna1 - 5
1 - 4
8 Hala 21.12.2014 18:45 h Pos-Bud - Ósemka Lubin2 - 4
0 - 1
8 Hala 21.12.2014 19:30 h Euromaster - Gospoda B-M1 - 4
1 - 1
8 Hala 21.12.2014 20:15 h W&M Łago - Kanonierzy-Kraśnicki2 - 8
1 - 3
8 Hala 21.12.2014 21:00 h Mert - Sobota SWS Invest2 - 3
2 - 2
9 Hala 28.12.2014 15:45 h Sobota SWS Invest - ZZPD Rudna0 - 5
0 - 2
9 Hala 28.12.2014 16:30 h Mert - Pos-Bud0 - 9
0 - 4
9 Hala 28.12.2014 17:15 h Gospoda B-M - Omega5 - 4
3 - 1
9 Hala 28.12.2014 18:00 h Ósemka Lubin - W&M Łago5 - 1
1 - 0
9 Hala 28.12.2014 18:45 h Kanonierzy-Kraśnicki - Euromaster5 - 8
2 - 3
10 Hala 04.01.2015 18:00 h Pos-Bud - Sobota SWS Invest3 - 3
1 - 0
10 Hala 04.01.2015 18:45 h Gospoda B-M - ZZPD Rudna5 - 3
3 - 1
10 Hala 04.01.2015 19:30 h Ósemka Lubin - Euromaster3 - 4
1 - 0
10 Hala 04.01.2015 20:15 h Kanonierzy-Kraśnicki - Omega7 - 3
4 - 2
10 Hala 04.01.2015 21:00 h Mert - W&M Łago3 - 3
2 - 1
11 Hala 11.01.2015 17:00 h Sobota SWS Invest - Gospoda B-M1 - 2
1 - 1
11 Hala 11.01.2015 17:45 h W&M Łago - Pos-Bud3 - 4
1 - 2
11 Hala 11.01.2015 18:30 h ZZPD Rudna - Kanonierzy-Kraśnicki5 - 2
2 - 1
11 Hala 11.01.2015 19:15 h Omega - Ósemka Lubin3 - 4
1 - 3
11 Hala 11.01.2015 20:00 h Euromaster - Mert13 - 2
3 - 0
12 Hala 18.01.2015 17:45 h Ósemka Lubin - ZZPD Rudna3 - 3
0 - 0
12 Hala 18.01.2015 18:30 h W&M Łago - Sobota SWS Invest0 - 5
0 - 2
12 Hala 18.01.2015 19:15 h Kanonierzy-Kraśnicki - Gospoda B-M2 - 5
1 - 5
12 Hala 18.01.2015 20:00 h Pos-Bud - Euromaster2 - 5
1 - 1
12 Hala 18.01.2015 20:45 h Mert - Omega2 - 5
0 - 1
13 Hala 01.02.2015 17:15 h Sobota SWS Invest - Kanonierzy-Kraśnicki2 - 3
1 - 0
13 Hala 01.02.2015 18:00 h Euromaster - W&M Łago9 - 2
4 - 2
13 Hala 01.02.2015 18:45 h Gospoda B-M - Ósemka Lubin8 - 1
4 - 1
13 Hala 01.02.2015 19:30 h Omega - Pos-Bud2 - 8
1 - 3
13 Hala 13.02.2015 20:45 h ZZPD Rudna - Mert25 - 2
7 - 2
14 Hala 07.02.2015 18:15 h Euromaster - Sobota SWS Invest2 - 5
0 - 3
14 Hala 07.02.2015 19:00 h Pos-Bud - ZZPD Rudna4 - 8
4 - 3
14 Hala 07.02.2015 19:45 h W&M Łago - Omega3 - 6
0 - 1
14 Hala 07.02.2015 20:30 h Mert - Gospoda B-M2 - 20
0 - 4
14 Hala 13.02.2015 20:00 h Ósemka Lubin - Kanonierzy-Kraśnicki4 - 3
2 - 0
15 Hala 15.02.2015 16:45 h Sobota SWS Invest - Ósemka Lubin2 - 3
1 - 0
15 Hala 15.02.2015 17:30 h Omega - Euromaster6 - 4
1 - 2
15 Hala 15.02.2015 18:15 h Kanonierzy-Kraśnicki - Mert12 - 0
7 - 0
15 Hala 15.02.2015 19:00 h ZZPD Rudna - W&M Łago9 - 5
4 - 4
15 Hala 17.02.2015 20:00 h Gospoda B-M - Pos-Bud5 - 6
2 - 2
16 Hala 22.02.2015 18:15 h Mert - Ósemka Lubin1 - 12
0 - 9
16 Hala 22.02.2015 19:00 h Euromaster - ZZPD Rudna5 - 3
3 - 1
16 Hala 22.02.2015 19:45 h Omega - Sobota SWS Invest5 - 5
1 - 1
16 Hala 22.02.2015 20:30 h Pos-Bud - Kanonierzy-Kraśnicki1 - 8
0 - 0
16 Hala 22.02.2015 21:15 h W&M Łago - Gospoda B-M3 - 12
2 - 6
17 Hala 27.02.2015 21:00 h Ósemka Lubin - Pos-Bud5 - 3
3 - 1
17 Hala 01.03.2015 17:45 h ZZPD Rudna - Omega7 - 3
3 - 1
17 Hala 01.03.2015 18:30 h Gospoda B-M - Euromaster1 - 9
0 - 2
17 Hala 01.03.2015 19:15 h Kanonierzy-Kraśnicki - W&M Łago5 - 8
0 - 3
17 Hala 01.03.2015 20:00 h Sobota SWS Invest - Mert17 - 0
8 - 0
18 Hala 08.03.2015 13:30 h Omega - Gospoda B-M0 - 28
0 - 28
18 Hala 08.03.2015 14:15 h ZZPD Rudna - Sobota SWS Invest5 - 11
2 - 8
18 Hala 08.03.2015 15:00 h Euromaster - Kanonierzy-Kraśnicki12 - 6
6 - 1
18 Hala 08.03.2015 15:45 h Pos-Bud - Mert5 - 0
W - O
18 Hala 08.03.2015 16:30 h W&M Łago - Ósemka Lubin5 - 5
2 - 4


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Amadeusz Żak FUE 35
2 Kamil Kaczmar ZPD 31
3 Kamil Szczyrek BUD 26
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dariusz Tchórzewski MPR 1
- Grzegorz Maćkowiak ZZP 1
- Patryk Filipiak ZZP 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Andrzej Koryciński ZPD 4
2 Maciej Krzemień FUE 3
3 Michał Bednarski BIZ 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dawid Lampa MPR 1
- Marcin Zdziechowicz FUE 1
- Kamil Piotrowski ZZP 1

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Hubert Dobrakowski JEG 35
2 Krzysztof Szymkowiak Kłu 33
3 Krystian Woźniak GPK 29
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marek Siemek JEG 1
- Marek Ochej KOL 1
- Andrzej Frankowski MER 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dawid Serweta MER 5
2 Jakub Michalski LOM 4
3 Daniel Sławiński RAP 3
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Erwin Górecki GPK 1
- Adrian Anklewicz Kłu 1
- Alan Wojtaszek GPK 1

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marcel Michalczak ELT 37
2 Krystian Karwatka BET 23
3 Patryk Kraska WM 20
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mariusz Słonina NAD 1
- Wojciech Woźniak DZI 1
- Błażej Wieczorek PAD 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Robert Nomejko WM 5
2 Daniel Nowakowski BET 3
- Kamil Kuc PAD 3
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Bartłomiej Ręba DZI 2
2 Kamil Kuc PAD 1
Naszą witrynę przegląda teraz 939 gości