sponsorzy

sponsor1.jpg

Media

III Liga
Terminarz drużyny III Liga

KOL MSC Data Czas Gospodarz   GościeWYN.
1 Hala 13.10.2013 18:30 h Bizpol - Slavia6 - 1
3 - 1
1 Hala 13.10.2013 19:15 h Torpedo - Arbiter Głogów4 - 2
1 - 1
1 Hala 13.10.2013 20:00 h E-5 - Hotlider8 - 1
7 - 0
1 Hala 13.10.2013 20:45 h Budowlani-Paździoch - PWiK Głogów5 - 5
2 - 1
1 Gim 08.12.2013 13:00 h Elektromax - Albatros1 - 4
0 - 2
2 Hala 27.10.2013 20:00 h Albatros - Arbiter Głogów3 - 3
2 - 2
2 Hala 27.10.2013 20:45 h Torpedo - Bizpol2 - 4
0 - 2
2 Hala 02.11.2013 16:30 h Slavia - Budowlani-Paździoch2 - 4
0 - 2
2 Hala 02.11.2013 17:15 h PWiK Głogów - E-53 - 4
1 - 2
2 Hala 22.12.2013 16:00 h Hotlider - Elektromax3 - 6
2 - 3
3 Hala 09.11.2013 17:00 h Budowlani-Paździoch - Torpedo6 - 3
4 - 0
3 Hala 09.11.2013 17:45 h E-5 - Slavia10 - 1
3 - 0
3 Hala 09.11.2013 18:30 h Bizpol - Albatros6 - 2
3 - 0
3 Hala 09.11.2013 19:15 h Hotlider - PWiK Głogów3 - 9
0 - 6
3 Hala 28.12.2013 15:30 h Elektromax - Arbiter Głogów0 - 3
0 - 1
4 Hala 11.11.2013 13:00 h Torpedo - E-52 - 4
1 - 2
4 Hala 11.11.2013 13:45 h Albatros - Budowlani-Paździoch2 - 4
0 - 1
4 Hala 11.11.2013 14:30 h Slavia - Hotlider2 - 3
0 - 1
4 Hala 11.11.2013 15:15 h Arbiter Głogów - Bizpol0 - 10
0 - 4
4 Hala 05.01.2014 15:15 h PWiK Głogów - Elektromax1 - 0
1 - 0
5 Gim 01.12.2013 11:00 h Hotlider - Torpedo5 - 14
2 - 5
5 Gim 01.12.2013 11:45 h E-5 - Albatros9 - 5
5 - 2
5 Gim 01.12.2013 12:30 h Budowlani-Paździoch - Arbiter Głogów6 - 2
5 Gim 01.12.2013 13:15 h Bizpol - Elektromax5 - 6
3 - 2
5 Gim 08.12.2013 13:45 h PWiK Głogów - Slavia7 - 0
2 - 0
6 Hala 15.12.2013 14:00 h Slavia - Elektromax0 - 10
0 - 5
6 Hala 15.12.2013 14:45 h Bizpol - Budowlani-Paździoch6 - 5
2 - 2
6 Hala 15.12.2013 15:30 h Torpedo - PWiK Głogów5 - 3
3 - 0
6 Hala 15.12.2013 16:15 h Arbiter Głogów - E-51 - 5
6 Hala 15.12.2013 17:00 h Albatros - Hotlider3 - 4
1 - 3
7 Hala 21.12.2013 14:00 h Slavia - Torpedo3 - 9
1 - 4
7 Hala 21.12.2013 14:45 h Elektromax - Budowlani-Paździoch3 - 3
2 - 0
7 Hala 21.12.2013 15:30 h E-5 - Bizpol4 - 3
1 - 1
7 Hala 21.12.2013 16:15 h PWiK Głogów - Albatros4 - 4
2 - 1
7 Hala 21.12.2013 17:00 h Hotlider - Arbiter Głogów3 - 6
0 - 3
8 Hala 29.12.2013 17:30 h Albatros - Slavia4 - 1
2 - 0
8 Hala 29.12.2013 18:15 h Budowlani-Paździoch - E-56 - 0
2 - 0
8 Hala 29.12.2013 19:00 h Torpedo - Elektromax1 - 5
1 - 1
8 Hala 29.12.2013 19:45 h Bizpol - Hotlider5 - 0
4 - 0
8 Hala 29.12.2013 20:30 h Arbiter Głogów - PWiK Głogów3 - 5
0 - 1
9 Hala 04.01.2014 15:30 h Torpedo - Albatros4 - 6
4 - 5
9 Hala 04.01.2014 16:15 h E-5 - Elektromax3 - 3
1 - 0
9 Hala 04.01.2014 17:00 h Hotlider - Budowlani-Paździoch2 - 8
0 - 5
9 Hala 04.01.2014 17:45 h Slavia - Arbiter Głogów3 - 5
0 - 2
9 Hala 04.01.2014 18:30 h PWiK Głogów - Bizpol2 - 5
1 - 1
10 Hala 06.01.2014 16:00 h Albatros - Elektromax2 - 2
1 - 2
10 Hala 06.01.2014 16:45 h Hotlider - E-52 - 13
0 - 7
10 Hala 06.01.2014 17:30 h Torpedo - Arbiter Głogów6 - 3
3 - 1
10 Hala 06.01.2014 18:15 h PWiK Głogów - Budowlani-Paździoch2 - 1
2 - 0
10 Hala 06.01.2014 19:00 h Slavia - Bizpol4 - 8
2 - 2
11 Hala 18.01.2014 18:00 h Arbiter Głogów - Albatros1 - 13
0 - 7
11 Hala 18.01.2014 18:45 h E-5 - PWiK Głogów5 - 2
2 - 2
11 Hala 18.01.2014 19:30 h Bizpol - Torpedo3 - 2
1 - 0
11 Hala 18.01.2014 20:15 h Budowlani-Paździoch - Slavia9 - 2
5 - 0
11 Hala 18.01.2014 21:00 h Elektromax - Hotlider13 - 1
5 - 0
12 Gim 26.01.2014 14:00 h Arbiter Głogów - Elektromax3 - 3
1 - 1
12 Gim 26.01.2014 14:45 h PWiK Głogów - Hotlider15 - 3
6 - 0
12 Gim 26.01.2014 15:30 h Albatros - Bizpol4 - 6
2 - 3
12 Gim 26.01.2014 16:15 h Slavia - E-56 - 7
2 - 4
12 Gim 26.01.2014 17:00 h Torpedo - Budowlani-Paździoch2 - 6
1 - 3
13 Hala 02.02.2014 13:00 h Bizpol - Arbiter Głogów3 - 2
1 - 1
13 Hala 02.02.2014 13:45 h Hotlider - Slavia2 - 8
1 - 1
13 Hala 08.02.2014 20:00 h Elektromax - PWiK Głogów3 - 1
1 - 0
13 Hala 08.02.2014 20:45 h E-5 - Torpedo9 - 0
1 - 0
13 Hala 08.02.2014 21:30 h Budowlani-Paździoch - Albatros3 - 1
2 - 0
14 Hala 16.02.2014 12:45 h Elektromax - Bizpol2 - 4
1 - 3
14 Hala 16.02.2014 13:30 h Slavia - PWiK Głogów3 - 5
3 - 3
14 Hala 16.02.2014 14:15 h Arbiter Głogów - Budowlani-Paździoch1 - 0
1 - 0
14 Hala 16.02.2014 15:00 h Torpedo - Hotlider4 - 5
3 - 2
14 Hala 16.02.2014 15:45 h Albatros - E-56 - 8
3 - 3
15 Hala 22.02.2014 15:00 h Elektromax - Slavia5 - 3
0 - 2
15 Hala 22.02.2014 15:45 h Budowlani-Paździoch - Bizpol4 - 3
1 - 2
15 Hala 22.02.2014 16:30 h PWiK Głogów - Torpedo5 - 3
2 - 2
15 Hala 22.02.2014 17:15 h E-5 - Arbiter Głogów4 - 0
1 - 0
15 Hala 22.02.2014 18:00 h Hotlider - Albatros2 - 6
2 - 1
16 Gim 02.03.2014 16:45 h Budowlani-Paździoch - Elektromax1 - 4
0 - 1
16 Gim 02.03.2014 17:30 h Torpedo - Slavia2 - 6
0 - 2
16 Gim 02.03.2014 18:15 h Bizpol - E-50 - 5
0 - 2
16 Gim 02.03.2014 19:00 h Albatros - PWiK Głogów7 - 4
3 - 2
16 Gim 02.03.2014 19:45 h Arbiter Głogów - Hotlider8 - 6
3 - 0
17 Hala 08.03.2014 16:00 h PWiK Głogów - Arbiter Głogów6 - 8
2 - 3
17 Hala 09.03.2014 13:00 h Elektromax - Torpedo9 - 3
5 - 0
17 Hala 09.03.2014 13:45 h E-5 - Budowlani-Paździoch1 - 1
1 - 0
17 Hala 09.03.2014 14:30 h Slavia - Albatros1 - 8
0 - 5
17 Hala 09.03.2014 15:15 h Hotlider - Bizpol1 - 14
1 - 4
18 Hala 23.03.2014 12:30 h Elektromax - E-53 - 0
0 - 0
18 Hala 23.03.2014 13:15 h Albatros - Torpedo11 - 3
6 - 3
18 Hala 23.03.2014 14:00 h Budowlani-Paździoch - Hotlider21 - 1
13 - 0
18 Hala 23.03.2014 14:45 h Arbiter Głogów - Slavia7 - 3
3 - 1
18 Hala 23.03.2014 15:30 h Bizpol - PWiK Głogów7 - 5
4 - 1


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

III Liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Amadeusz Żak FUE 35
2 Kamil Kaczmar ZPD 31
3 Kamil Szczyrek BUD 26
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dariusz Tchórzewski MPR 1
- Grzegorz Maćkowiak ZZP 1
- Patryk Filipiak ZZP 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Andrzej Koryciński ZPD 4
2 Maciej Krzemień FUE 3
3 Michał Bednarski BIZ 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dawid Lampa MPR 1
- Marcin Zdziechowicz FUE 1
- Kamil Piotrowski ZZP 1

III Liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Hubert Dobrakowski JEG 35
2 Krzysztof Szymkowiak Kłu 33
3 Krystian Woźniak GPK 29
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marek Siemek JEG 1
- Marek Ochej KOL 1
- Andrzej Frankowski MER 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dawid Serweta MER 5
2 Jakub Michalski LOM 4
3 Daniel Sławiński RAP 3
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Erwin Górecki GPK 1
- Adrian Anklewicz Kłu 1
- Alan Wojtaszek GPK 1

III Liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marcel Michalczak ELT 37
2 Krystian Karwatka BET 23
3 Patryk Kraska WM 20
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mariusz Słonina NAD 1
- Wojciech Woźniak DZI 1
- Błażej Wieczorek PAD 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Robert Nomejko WM 5
2 Daniel Nowakowski BET 3
- Kamil Kuc PAD 3
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Bartłomiej Ręba DZI 2
2 Kamil Kuc PAD 1
Naszą witrynę przegląda teraz 870 gości