sponsorzy

sponsor2.jpg

Media

II Liga
Terminarz drużyny II Liga

KOL MSC Data Czas Gospodarz   GościeWYN.
1 Gim 13.10.2013 18:00 h Nadodrze - NSI4 - 4
1 - 0
1 Gim 13.10.2013 18:50 h E-Towers Famaba - Wibalak3 - 3
2 - 1
1 Gim 13.10.2013 19:40 h Luma - PoliArt Bartosik1 - 1
0 - 0
1 Gim 13.10.2013 20:30 h Omega1 - Ruszczycki Ubezpieczenia3 - 9
1 - 2
2 Hala 27.10.2013 17:00 h Dom-Bud - E-Towers Famaba2 - 2
1 - 1
2 Hala 27.10.2013 17:45 h PoliArt Bartosik - Nadodrze3 - 1
1 - 1
2 Hala 27.10.2013 18:30 h Wibalak - Omega12 - 3
1 - 2
2 Hala 27.10.2013 19:15 h Ruszczycki Ubezpieczenia - Luma3 - 1
1 - 0
3 Hala 09.11.2013 20:00 h Luma - Wibalak3 - 4
1 - 1
3 Hala 10.11.2013 16:00 h Nadodrze - Ruszczycki Ubezpieczenia1 - 7
0 - 2
3 Hala 10.11.2013 16:45 h Omega1 - Dom-Bud8 - 1
4 - 1
3 Hala 10.11.2013 17:30 h NSI - PoliArt Bartosik2 - 12
0 - 7
4 Hala 17.11.2013 15:00 h Dom-Bud - Luma1 - 5
1 - 1
4 Hala 17.11.2013 15:45 h Ruszczycki Ubezpieczenia - NSI3 - 2
1 - 1
4 Hala 17.11.2013 16:30 h Wibalak - Nadodrze3 - 3
1 - 3
4 Hala 17.11.2013 17:15 h E-Towers Famaba - Omega14 - 5
2 - 2
5 Gim 24.11.2013 11:00 h Nadodrze - Dom-Bud1 - 5
0 - 3
5 Gim 24.11.2013 11:45 h NSI - Wibalak1 - 3
5 Gim 24.11.2013 12:30 h Luma - E-Towers Famaba4 - 8
4 - 3
5 Gim 24.11.2013 13:15 h PoliArt Bartosik - Ruszczycki Ubezpieczenia1 - 3
0 - 1
6 Gim 08.12.2013 14:30 h Dom-Bud - NSI9 - 5
4 - 4
6 Gim 08.12.2013 15:15 h E-Towers Famaba - Nadodrze5 - 7
1 - 4
6 Gim 08.12.2013 16:00 h Wibalak - PoliArt Bartosik0 - 6
0 - 2
6 Gim 08.12.2013 16:45 h Omega1 - Luma5 - 2
3 - 1
7 Hala 22.12.2013 13:00 h NSI - E-Towers Famaba4 - 6
0 - 1
7 Hala 22.12.2013 13:45 h PoliArt Bartosik - Dom-Bud7 - 3
2 - 1
7 Hala 22.12.2013 14:30 h Nadodrze - Omega10 - 1
0 - 0
7 Hala 22.12.2013 15:15 h Ruszczycki Ubezpieczenia - Wibalak3 - 0
1 - 0
8 Hala 28.12.2013 16:15 h Omega1 - NSI4 - 3
1 - 1
8 Hala 28.12.2013 17:00 h Dom-Bud - Ruszczycki Ubezpieczenia4 - 7
2 - 3
8 Hala 28.12.2013 17:45 h Luma - Nadodrze1 - 2
1 - 2
8 Hala 29.12.2013 13:00 h E-Towers Famaba - PoliArt Bartosik4 - 5
1 - 1
9 Hala 04.01.2014 20:00 h PoliArt Bartosik - Omega11 - 4
0 - 1
9 Hala 04.01.2014 20:45 h Ruszczycki Ubezpieczenia - E-Towers Famaba5 - 1
3 - 0
9 Hala 04.01.2014 21:30 h NSI - Luma0 - 4
0 - 1
9 Hala 05.01.2014 14:30 h Wibalak - Dom-Bud1 - 2
0 - 2
10 Hala 06.01.2014 19:45 h Ruszczycki Ubezpieczenia - Omega12 - 3
2 - 2
10 Hala 06.01.2014 20:30 h PoliArt Bartosik - Luma3 - 1
1 - 1
10 Hala 06.01.2014 21:15 h Wibalak - E-Towers Famaba4 - 6
1 - 3
10 Gim 12.01.2014 16:45 h NSI - Nadodrze1 - 10
1 - 2
11 Hala 18.01.2014 15:00 h Luma - Ruszczycki Ubezpieczenia2 - 1
1 - 1
11 Hala 18.01.2014 15:45 h Omega1 - Wibalak4 - 1
1 - 1
11 Hala 18.01.2014 16:30 h Nadodrze - PoliArt Bartosik2 - 10
0 - 5
11 Hala 18.01.2014 17:15 h E-Towers Famaba - Dom-Bud1 - 2
1 - 1
12 Gim 26.01.2014 18:30 h Wibalak - Luma6 - 2
1 - 1
12 Gim 26.01.2014 19:15 h Ruszczycki Ubezpieczenia - Nadodrze6 - 1
0 - 0
12 Gim 26.01.2014 20:00 h Dom-Bud - Omega14 - 3
2 - 1
12 Gim 26.01.2014 20:45 h PoliArt Bartosik - NSI13 - 2
6 - 0
13 Hala 08.02.2014 14:00 h Omega1 - E-Towers Famaba6 - 1
1 - 0
13 Hala 08.02.2014 14:45 h Luma - Dom-Bud5 - 1
2 - 0
13 Hala 08.02.2014 15:30 h NSI - Ruszczycki Ubezpieczenia0 - 7
0 - 3
13 Hala 08.02.2014 16:15 h Nadodrze - Wibalak0 - 4
0 - 1
14 Hala 22.02.2014 19:30 h Dom-Bud - Nadodrze3 - 5
1 - 0
14 Hala 22.02.2014 20:15 h Wibalak - NSI11 - 0
3 - 0
14 Hala 22.02.2014 21:00 h E-Towers Famaba - Luma1 - 10
0 - 5
14 Hala 23.02.2014 19:45 h Ruszczycki Ubezpieczenia - PoliArt Bartosik1 - 6
15 Hala 01.03.2014 15:00 h NSI - Dom-Bud6 - 11
2 - 5
15 Hala 01.03.2014 15:45 h Nadodrze - E-Towers Famaba5 - 2
2 - 1
15 Hala 01.03.2014 16:30 h PoliArt Bartosik - Wibalak5 - 2
3 - 0
15 Hala 01.03.2014 17:15 h Luma - Omega12 - 4
2 - 2
16 Hala 08.03.2014 18:15 h E-Towers Famaba - NSI7 - 2
3 - 2
16 Hala 08.03.2014 19:00 h Dom-Bud - PoliArt Bartosik0 - 12
0 - 3
16 Hala 08.03.2014 19:45 h Omega1 - Nadodrze5 - 1
1 - 0
16 Hala 08.03.2014 20:00 h Wibalak - Ruszczycki Ubezpieczenia3 - 7
1 - 3
17 Gim 16.03.2014 13:00 h NSI - Omega14 - 13
2 - 5
17 Gim 16.03.2014 13:45 h PoliArt Bartosik - E-Towers Famaba10 - 3
4 - 1
17 Gim 16.03.2014 14:30 h Ruszczycki Ubezpieczenia - Dom-Bud6 - 1
4 - 0
17 Gim 16.03.2014 20:30 h Nadodrze - Luma0 - 4
0 - 0
18 Hala 23.03.2014 16:30 h Omega1 - PoliArt Bartosik0 - 5
0 - 1
18 Hala 23.03.2014 17:15 h E-Towers Famaba - Ruszczycki Ubezpieczenia1 - 3
0 - 1
18 Hala 23.03.2014 18:00 h Luma - NSI7 - 1
3 - 1
18 Hala 23.03.2014 18:45 h Dom-Bud - Wibalak3 - 5
0 - 3


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

II Liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Kaczmar ZPD 29
2 Andrzej Koryciński ZPD 17
- Michał Morawski BIZ 17
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Hubert Dęga GPK 1
- Patryk Filipiak ZZP 1
- Daniel Rząd Kłu 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Wiktor Kobiela ZZP 3
2 Maciej Krzemień FUE 2
- Andrzej Koryciński ZPD 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Wojciech Knoski BIZ 1
- Marcin Zdziechowicz FUE 1
- Wojciech Kubik BIZ 1

II Liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Miłosz Jóźwiak MER 29
2 Alan Furman Yy 19
3 Paweł Kondratyk PWI 17
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Janusz Kłonowski MPR 1
- Marek Drużkowski WM 1
- Michał Mackiewicz BIN 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Alan Furman Yy 3
2 Michał Szmaciński BUD 2
- Piotr Zalewski MPR 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Krzysztof Golba WM 1
- Kamil Reinholz BIN 1
- Piotr Juni Yy 1

II Liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Damian Kwaśnik AMP 22
- Wojciech Mysłowski AMP 22
3 Michał Chichłowski KOR 18
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Rojek ELE 1
- Mateusz Marut KML 1
- Waldemar Gola ELE 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Kuc EIN 3
- Kacper Kruczek EIN 3
- Viktor Ushatov AMP 3
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Patryk Baranowski KML 1
- Krystian Mucha AMP 1
- Łukasz Ciechanowicz BEK 1
Naszą witrynę przegląda teraz 649 gości