SPONSORZY

 

I Liga
Terminarz drużyny I Liga

KOL MSC Data Czas Gospodarz   GościeWYN.
1 Hala 05.10.2013 18:30 h Sobota SWS Invest - ZZPM HMG3 - 0
1 - 0
1 Hala 05.10.2013 19:20 h Granbruk.net - GSB Kukla & TMT4 - 6
1 - 3
1 Hala 05.10.2013 20:10 h AZS PWSZ/POS-BUD - Meble Irma9 - 6
5 - 4
1 Hala 05.10.2013 21:00 h Mert - Trustbuddy4 - 2
1 - 0
1 Hala 05.10.2013 21:50 h Castorama - Kanonierzy-Kraśnicki0 - 9
0 - 3
2 Gim 19.10.2013 18:00 h Trustbuddy - Granbruk.net2 - 6
2 - 3
2 Gim 19.10.2013 18:45 h ZZPM HMG - AZS PWSZ/POS-BUD5 - 6
2 - 1
2 Gim 19.10.2013 19:30 h GSB Kukla & TMT - Sobota SWS Invest0 - 5
0 - 0
2 Gim 19.10.2013 20:15 h Meble Irma - Castorama1 - 1
0 - 0
2 Gim 19.10.2013 21:00 h Kanonierzy-Kraśnicki - Mert3 - 5
1 - 3
3 Hala 02.11.2013 18:00 h Sobota SWS Invest - AZS PWSZ/POS-BUD1 - 4
0 - 2
3 Hala 02.11.2013 18:45 h GSB Kukla & TMT - Trustbuddy0 - 5
0 - 2
3 Hala 02.11.2013 19:30 h Castorama - ZZPM HMG2 - 2
2 - 1
3 Hala 02.11.2013 20:15 h Granbruk.net - Kanonierzy-Kraśnicki1 - 4
0 - 2
3 Hala 02.11.2013 21:00 h Mert - Meble Irma6 - 4
1 - 2
4 Hala 17.11.2013 18:00 h ZZPM HMG - Mert2 - 6
1 - 2
4 Hala 17.11.2013 18:45 h AZS PWSZ/POS-BUD - Castorama4 - 2
1 - 1
4 Hala 17.11.2013 19:30 h Kanonierzy-Kraśnicki - GSB Kukla & TMT9 - 3
2 - 1
4 Hala 17.11.2013 20:15 h Trustbuddy - Sobota SWS Invest3 - 3
2 - 0
4 Hala 17.11.2013 21:00 h Meble Irma - Granbruk.net2 - 10
1 - 2
5 Gim 24.11.2013 20:45 h Granbruk.net - ZZPM HMG2 - 3
1 - 0
5 Gim 01.12.2013 14:00 h Sobota SWS Invest - Castorama4 - 3
1 - 2
5 Gim 01.12.2013 16:00 h Mert - AZS PWSZ/POS-BUD7 - 5
4 - 3
5 Gim 01.12.2013 16:45 h GSB Kukla & TMT - Meble Irma10 - 4
6 - 2
5 Gim 01.12.2013 17:30 h Trustbuddy - Kanonierzy-Kraśnicki7 - 4
6 Gim 08.12.2013 17:30 h Kanonierzy-Kraśnicki - Sobota SWS Invest1 - 2
0 - 0
6 Gim 08.12.2013 18:15 h Castorama - Mert1 - 6
1 - 2
6 Gim 08.12.2013 19:00 h Meble Irma - Trustbuddy0 - 5
w - o
6 Gim 08.12.2013 19:45 h AZS PWSZ/POS-BUD - Granbruk.net8 - 5
2 - 0
6 Gim 08.12.2013 20:30 h ZZPM HMG - GSB Kukla & TMT6 - 2
3 - 1
7 Hala 21.12.2013 17:45 h Sobota SWS Invest - Mert2 - 2
0 - 1
7 Hala 21.12.2013 18:30 h Kanonierzy-Kraśnicki - Meble Irma5 - 0
v - o
7 Hala 21.12.2013 19:15 h Trustbuddy - ZZPM HMG4 - 4
0 - 2
7 Hala 22.12.2013 20:30 h Granbruk.net - Castorama2 - 8
0 - 2
7 Hala 22.12.2013 21:15 h GSB Kukla & TMT - AZS PWSZ/POS-BUD7 - 5
4 - 2
8 Hala 29.12.2013 13:45 h Mert - Granbruk.net5 - 4
0 - 2
8 Hala 29.12.2013 14:30 h Meble Irma - Sobota SWS Invest4 - 2
1 - 0
8 Hala 29.12.2013 15:15 h ZZPM HMG - Kanonierzy-Kraśnicki2 - 6
1 - 3
8 Hala 29.12.2013 16:00 h Castorama - GSB Kukla & TMT2 - 3
1 - 0
8 Hala 29.12.2013 16:45 h AZS PWSZ/POS-BUD - Trustbuddy2 - 3
0 - 0
9 Hala 05.01.2014 19:45 h Kanonierzy-Kraśnicki - AZS PWSZ/POS-BUD3 - 6
1 - 1
9 Hala 05.01.2014 20:30 h Trustbuddy - Castorama1 - 0
1 - 0
9 Hala 05.01.2014 21:15 h GSB Kukla & TMT - Mert2 - 1
0 - 1
9 Hala 06.01.2014 14:30 h Sobota SWS Invest - Granbruk.net7 - 2
2 - 1
9 Hala 06.01.2014 15:15 h Meble Irma - ZZPM HMG0 - 5
0 - 2
10 Gim 12.01.2014 13:00 h Meble Irma - AZS PWSZ/POS-BUD3 - 6
0 - 0
10 Gim 12.01.2014 13:45 h Trustbuddy - Mert2 - 3
1 - 0
10 Gim 12.01.2014 14:30 h GSB Kukla & TMT - Granbruk.net5 - 3
2 - 2
10 Gim 12.01.2014 15:15 h ZZPM HMG - Sobota SWS Invest2 - 11
0 - 3
10 Gim 12.01.2014 16:00 h Kanonierzy-Kraśnicki - Castorama8 - 1
2 - 0
11 Hala 19.01.2014 14:00 h Castorama - Meble Irma8 - 1
5 - 0
11 Hala 19.01.2014 14:45 h Sobota SWS Invest - GSB Kukla & TMT3 - 2
2 - 0
11 Hala 19.01.2014 15:30 h AZS PWSZ/POS-BUD - ZZPM HMG2 - 0
1 - 0
11 Hala 19.01.2014 16:15 h Granbruk.net - Trustbuddy1 - 6
0 - 0
11 Hala 19.01.2014 17:00 h Mert - Kanonierzy-Kraśnicki1 - 8
0 - 2
12 Hala 02.02.2014 14:30 h AZS PWSZ/POS-BUD - Sobota SWS Invest2 - 3
1 - 2
12 Hala 02.02.2014 15:15 h Trustbuddy - GSB Kukla & TMT3 - 2
1 - 0
12 Hala 02.02.2014 16:00 h ZZPM HMG - Castorama3 - 5
1 - 2
12 Hala 02.02.2014 16:45 h Kanonierzy-Kraśnicki - Granbruk.net5 - 3
3 - 2
12 Hala 02.02.2014 17:30 h Meble Irma - Mert3 - 28
1 - 11
13 Hala 08.02.2014 17:00 h Granbruk.net - Meble Irma3 - 4
1 - 1
13 Hala 08.02.2014 17:45 h Sobota SWS Invest - Trustbuddy3 - 0
2 - 0
13 Hala 08.02.2014 18:30 h Mert - ZZPM HMG3 - 4
2 - 2
13 Hala 08.02.2014 19:15 h GSB Kukla & TMT - Kanonierzy-Kraśnicki2 - 7
1 - 2
13 Hala 08.03.2014 16:45 h Castorama - AZS PWSZ/POS-BUD2 - 4
0 - 0
14 Gim 23.02.2014 17:00 h Castorama - Sobota SWS Invest0 - 5
v - o
14 Gim 23.02.2014 17:45 h Kanonierzy-Kraśnicki - Trustbuddy4 - 4
0 - 1
14 Gim 23.02.2014 18:30 h ZZPM HMG - Granbruk.net6 - 2
1 - 2
14 Hala 23.02.2014 19:00 h AZS PWSZ/POS-BUD - Mert3 - 3
1 - 0
14 Gim 23.02.2014 19:15 h Meble Irma - GSB Kukla & TMT3 - 5
0 - 3
15 Gim 02.03.2014 13:00 h Mert - Castorama3 - 0
0 - 0
15 Gim 02.03.2014 13:45 h Granbruk.net - AZS PWSZ/POS-BUD5 - 4
2 - 3
15 Gim 02.03.2014 14:30 h Trustbuddy - Meble Irma16 - 3
5 - 0
15 Gim 02.03.2014 15:15 h Sobota SWS Invest - Kanonierzy-Kraśnicki4 - 5
2 - 3
15 Gim 02.03.2014 16:00 h GSB Kukla & TMT - ZZPM HMG3 - 4
1 - 0
16 Gim 16.03.2014 15:15 h Mert - Sobota SWS Invest2 - 4
1 - 2
16 Gim 16.03.2014 16:00 h Meble Irma - Kanonierzy-Kraśnicki4 - 11
2 - 3
16 Gim 16.03.2014 16:45 h Castorama - Granbruk.net5 - 1
1 - 0
16 Gim 16.03.2014 17:30 h ZZPM HMG - Trustbuddy3 - 5
16 Gim 16.03.2014 18:15 h AZS PWSZ/POS-BUD - GSB Kukla & TMT5 - 3
1 - 3
17 Hala 22.03.2014 16:30 h Sobota SWS Invest - Meble Irma6 - 3
3 - 0
17 Hala 22.03.2014 17:15 h Granbruk.net - Mert3 - 6
1 - 3
17 Hala 22.03.2014 18:00 h Kanonierzy-Kraśnicki - ZZPM HMG2 - 5
0 - 0
17 Hala 22.03.2014 18:45 h GSB Kukla & TMT - Castorama3 - 2
0 - 0
17 Hala 22.03.2014 19:30 h Trustbuddy - AZS PWSZ/POS-BUD3 - 2
0 - 1
18 Hala 30.03.2014 11:00 h Granbruk.net - Sobota SWS Invest0 - 6
0 - 1
18 Hala 30.03.2014 11:45 h Mert - GSB Kukla & TMT4 - 4
1 - 2
18 Hala 30.03.2014 12:30 h AZS PWSZ/POS-BUD - Kanonierzy-Kraśnicki2 - 11
2 - 7
18 Hala 30.03.2014 13:15 h Castorama - Trustbuddy5 - 3
18 Hala 30.03.2014 14:00 h ZZPM HMG - Meble Irma6 - 4
2 - 1


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 6
Miejsce Hala So., 11. Gru. 2021 17:00
Sparta Sława
Sparta Sława
Zryw Kotla
Zryw Kotla
-:-

Miejsce Hala So., 11. Gru. 2021 17:45
Gwardia Białołęka
Gwardia Białołęka
KS Kłobuczyn
KS Kłobuczyn
-:-

Miejsce Hala So., 11. Gru. 2021 18:30
Team Lipinki
Team Lipinki
PWiK Głogów
PWiK Głogów
-:-

Miejsce Hala So., 11. Gru. 2021 19:15
Eleks
Eleks
Lombard 66
Lombard 66
-:-

Miejsce Hala So., 11. Gru. 2021 20:00
E-InstalPro
E-InstalPro
SM Nadodrze
SM Nadodrze
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

I Liga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Andrzej Koryciński ZPD 15
2 Piotr Pietruszko GUM 11
3 Marcin Kycej MZZ 9
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Tomasz Urbaniak GUM 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Miłosz Jóźwiak MER 3
2 Piotr Pietruszko GUM 2
3 Arkadiusz Karcz ZZP 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Ireneusz Przybylski MER 1

I Liga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Momot GWA 13
2 Alan Furman EIN 11
3 Hubert Suplicki TEA 10
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Walner EIN 1
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marcin Kapuśniak NAD 1
- Mateusz Rojek ELE 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Seweryn Suchorski SPA 2
- Alan Grombik NAD 2
- Jakub Stachowiak ZRY 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Piotr Kuśnierek ZRY 1
Naszą witrynę przegląda teraz 1321 gości