SPONSORZY

 

Extraliga
Terminarz drużyny MZZPD Rudna

KOL MSC Data Czas Gospodarz   GościeWYN.  
1 Hala 06.10.2013 20:20 h MZZPD Rudna - Ko-Be Oldboje5 - 0
v - o
Zwycięstwa
2 Hala 20.10.2013 18:00 h Ósemka Lubin - MZZPD Rudna3 - 6
2 - 2
Zwycięstwa
3 Hala 03.11.2013 19:15 h MZZPD Rudna - Sitech3 - 2
1 - 2
Zwycięstwa
4 Hala 10.11.2013 20:30 h Pos-Bud - MZZPD Rudna1 - 5
1 - 0
Zwycięstwa
5 Gim 24.11.2013 18:30 h MZZPD Rudna - W&M Łago6 - 0
2 - 0
Zwycięstwa
6 Gim 01.12.2013 20:30 h Omega - MZZPD Rudna3 - 8
1 - 2
Zwycięstwa
7 Hala 15.12.2013 20:00 h Euromaster - MZZPD Rudna2 - 3
1 - 0
Zwycięstwa
8 Hala 22.12.2013 19:00 h MZZPD Rudna - Gold4 - 3
1 - 0
Zwycięstwa
9 Hala 28.12.2013 19:15 h Gospoda B-M - MZZPD Rudna2 - 5
1 - 2
Zwycięstwa
10 Hala 05.01.2014 16:45 h Ko-Be Oldboje - MZZPD Rudna0 - 1
0 - 1
Zwycięstwa
11 Gim 12.01.2014 17:30 h MZZPD Rudna - Ósemka Lubin5 - 1
1 - 1
Zwycięstwa
12 Hala 19.01.2014 17:45 h Sitech - MZZPD Rudna2 - 7
0 - 4
Zwycięstwa
13 Hala 02.02.2014 19:00 h MZZPD Rudna - Pos-Bud7 - 3
0 - 1
Zwycięstwa
14 Hala 16.02.2014 16:30 h W&M Łago - MZZPD Rudna4 - 22
2 - 12
Zwycięstwa
15 Hala 23.02.2014 17:30 h MZZPD Rudna - Omega3 - 2
2 - 0
Zwycięstwa
16 Hala 01.03.2014 20:15 h MZZPD Rudna - Euromaster4 - 4
1 - 1
Remisy
17 Hala 23.03.2014 21:15 h Gold - MZZPD Rudna4 - 11
2 - 6
Zwycięstwa
18 Hala 30.03.2014 17:15 h MZZPD Rudna - Gospoda B-M5 - 4
3 - 1
Zwycięstwa


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 2
Miejsce Hala Pt., 03. Gru. 2021 19:00
Bizpol
Bizpol
Daytona
Daytona
-:-

Kolejka 5
Miejsce Hala So., 04. Gru. 2021 17:00
Zryw Kotla
Zryw Kotla
Gwardia Białołęka
Gwardia Białołęka
-:-

Miejsce Hala So., 04. Gru. 2021 17:45
KS Kłobuczyn
KS Kłobuczyn
Eleks
Eleks
-:-

Miejsce Hala So., 04. Gru. 2021 18:30
SM Nadodrze
SM Nadodrze
Team Lipinki
Team Lipinki
-:-

Miejsce Hala So., 04. Gru. 2021 19:15
Lombard 66
Lombard 66
E-InstalPro
E-InstalPro
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Andrzej Koryciński ZPD 14
2 Marcin Kycej MZZ 9
- Kamil Kaczmar ZPD 9
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Tomasz Urbaniak GUM 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Miłosz Jóźwiak MER 3
2 Michał Morawski BIZ 1
- Arkadiusz Karcz ZZP 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Ireneusz Przybylski MER 1

Extraliga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Momot GWA 9
- Daniel Rząd Kłu 9
3 Alan Furman EIN 8
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Walner EIN 1
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marcin Kapuśniak NAD 1
- Mateusz Rojek ELE 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Seweryn Suchorski SPA 2
- Jakub Stachowiak ZRY 2
3 Patryk Krawczak TEA 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Piotr Kuśnierek ZRY 1
Naszą witrynę przegląda teraz 489 gości