sponsorzy

sponsor2.jpg

Media

Extraliga
Wyniki - Kolejka 10 (19.01.2020)

niedziela, 19.01.2020 - 10. Kolejka
  18:00 h ZZPD Rudna   -   GPK-SUEZ Głogów
  18:45 h ZZ Polska Miedź   -   Inevo/Fuego Team
  19:30 h ZZPPM HMG   -   Budrem
  20:15 h Sobota SWS Invest   -   KS Kłobuczyn

1 Zespół(y) pauzuje: Bizpol
Tabela

Pozycja   Drużyna Mecze Z R P Pkt Zd. St. Róż.
1 Bez zmian (1) Bizpol 8 8 0 0 24 49 12 37
2 Bez zmian (2) ZZPD Rudna 8 7 0 1 21 48 18 30
3 Bez zmian (3) Budrem 8 6 0 2 18 32 13 19
4 Bez zmian (4) ZZPPM HMG 8 3 2 3 11 33 30 3
5 Bez zmian (5) GPK-SUEZ Głogów 8 3 1 4 10 32 36 -4
6 Bez zmian (6) Sobota SWS Invest 8 3 1 4 10 27 33 -6
7 Bez zmian (7) Inevo/Fuego Team 8 2 2 4 8 22 41 -19
8 Bez zmian (8) ZZ Polska Miedź 8 1 0 7 3 11 39 -28
9 Bez zmian (9) KS Kłobuczyn 8 0 0 8 0 12 44 -32




:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 11
Miejsce Hala Data N., 19. Sty. 2020 Początek meczu 15:00
Los Amigos
Los Amigos
MProjekt
MProjekt
-:-

Miejsce Hala Data N., 19. Sty. 2020 Początek meczu 15:45
E-Towers Famaba
E-Towers Famaba
W&M Łago
W&M Łago
-:-

Miejsce Hala Data N., 19. Sty. 2020 Początek meczu 16:30
El-Trans
El-Trans
PWiK Głogów
PWiK Głogów
-:-

Miejsce Hala Data N., 19. Sty. 2020 Początek meczu 17:15
Budowlani-Paździoch
Budowlani-Paździoch
4 Batalion Inżynieryjny
4 Batalion Inżynieryjny
-:-

Kolejka 10
Miejsce Hala Data N., 19. Sty. 2020 Początek meczu 18:00
ZZPD Rudna
ZZPD Rudna
GPK-SUEZ Głogów
GPK-SUEZ Głogów
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Kaczmar ZPD 15
2 Krystian Woźniak GPK 12
3 Michał Morawski BIZ 11
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Hubert Dęga GPK 1
- Patryk Filipiak ZZP 1
- Daniel Rząd Kłu 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Maciej Krzemień FUE 2
- Andrzej Koryciński ZPD 2
- Maciej Kierepka ZZP 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Wojciech Knoski BIZ 1
- Marcin Zdziechowicz FUE 1

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Miłosz Jóźwiak MER 19
2 Kamil Walner MPR 13
3 Alan Furman Yy 12
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Janusz Kłonowski MPR 1
- Marek Drużkowski WM 1
- Michał Mackiewicz BIN 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Alan Furman Yy 2
- Piotr Zalewski MPR 2
- Marcel Pietrzak MPR 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Krzysztof Golba WM 1
- Kamil Reinholz BIN 1
- Piotr Juni Yy 1

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dominik Nakonieczny PAD 16
2 Kacper Jankowiak ELE 15
3 Mateusz Marut KML 12
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Rojek ELE 1
- Mateusz Marut KML 1
- Waldemar Gola ELE 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Kuc EIN 3
2 Mateusz Marut KML 2
- Aleksander Lasota PAD 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Patryk Baranowski KML 1
- Krystian Mucha AMP 1
- Łukasz Ciechanowicz BEK 1
Naszą witrynę przegląda teraz 871 gości