sponsorzy

sponsor1.jpg

Media

I liga
Wyniki - Kolejka 14 (17.02.2019)

niedziela, 17.02.2019 - 14. Kolejka
  14:30 h Inter-Vera  4 - 4  Rapido
  15:15 h Mert  4 - 4  KS Kłobuczyn
  16:00 h PWiK Głogów  6 - 4  Koźlice Team
  16:45 h GPK-SUEZ Głogów  5 - 4  Jagermeister
  17:30 h 4 Batalion Inżynieryjny  2 - 2  Kazet

Tabela

Pozycja   Drużyna Mecze Z R P Pkt Zd. St. Róż.
1 Bez zmian (1) KS Kłobuczyn 14 9 3 2 30 75 48 27
2 Bez zmian (2) Kazet 14 9 2 3 29 61 35 26
3 Bez zmian (3) Inter-Vera 14 8 1 5 25 58 45 13
4 Bez zmian (4) Mert 14 7 3 4 24 54 51 3
5 Bez zmian (5) Rapido 14 5 4 5 19 45 45 0
6 Bez zmian (6) 4 Batalion Inżynieryjny 14 5 3 6 18 50 48 2
7 W górę (8) GPK-SUEZ Głogów 14 6 0 8 18 55 59 -4
8 W dół (7) Jagermeister 14 5 1 8 16 58 75 -17
9 Bez zmian (9) Koźlice Team 14 4 1 9 13 36 63 -27
10 Bez zmian (10) PWiK Głogów 14 3 0 11 9 50 73 -23




:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 15
Miejsce Hala Data N., 24. Lut. 2019 Początek meczu 14:30
Locus
Locus
Budowlani-Paździoch
Budowlani-Paździoch
-:-

Miejsce Hala Data N., 24. Lut. 2019 Początek meczu 15:15
MProjekt
MProjekt
Bizpol
Bizpol
-:-

Miejsce Hala Data N., 24. Lut. 2019 Początek meczu 16:00
Sobota SWS Invest
Sobota SWS Invest
ZZPD Rudna
ZZPD Rudna
-:-

Miejsce Hala Data N., 24. Lut. 2019 Początek meczu 16:45
Fuego Team
Fuego Team
Budrem
Budrem
-:-

Miejsce Hala Data N., 24. Lut. 2019 Początek meczu 17:30
ZZPPM HMG
ZZPPM HMG
ZZ Polska Miedź
ZZ Polska Miedź
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Amadeusz Żak FUE 24
2 Kamil Kaczmar ZPD 21
3 Kamil Szczyrek BUD 19
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dariusz Tchórzewski MPR 1
- Grzegorz Maćkowiak ZZP 1
- Patryk Filipiak ZZP 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Maciej Krzemień FUE 3
2 Michał Bednarski BIZ 2
- Radosław Kosmala LOC 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dawid Lampa MPR 1
- Marcin Zdziechowicz FUE 1
- Kamil Piotrowski ZZP 1

I liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Hubert Dobrakowski JEG 31
- Krzysztof Szymkowiak Kłu 31
3 Łukasz Nockowski LOM 26
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marek Siemek JEG 1
- Marek Ochej KOL 1
- Andrzej Frankowski MER 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dawid Serweta MER 4
2 Jakub Michalski LOM 3
- Viktor Ushatov LOM 3
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Erwin Górecki GPK 1
- Adrian Anklewicz Kłu 1
- Alan Wojtaszek GPK 1

II liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marcel Michalczak ELT 34
2 Patryk Kraska WM 20
- Krystian Karwatka BET 20
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mariusz Słonina NAD 1
- Wojciech Woźniak DZI 1
- Błażej Wieczorek PAD 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Robert Nomejko WM 5
2 Daniel Nowakowski BET 3
- Kamil Kuc PAD 3
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Bartłomiej Ręba DZI 1
Naszą witrynę przegląda teraz 1123 gości