sponsorzy

sponsor2.jpg

Media

Extraliga
Wyniki - Kolejka 1 (27.10.2018)

niedziela, 28.10.2018 - 1. Kolejka
  16:30 h Budrem  4 - 0  ZZ Polska Miedź
  17:15 h Budowlani-Paździoch  1 - 12  ZZPD Rudna
  18:00 h ZZPPM HMG  2 - 4  Bizpol
  18:45 h Inevo/Fuego Team  2 - 3  Sobota SWS Invest
  19:30 h Locus  3 - 1  MProjekt

Tabela

Pozycja   Drużyna Mecze Z R P Pkt Zd. St.ASC Róż.
10 Bez zmian (10) Budowlani-Paździoch 1 0 0 1 0 1 12 -11
7 Bez zmian (7) ZZPPM HMG 1 0 0 1 0 2 4 -2
9 Bez zmian (9) ZZ Polska Miedź 1 0 0 1 0 0 4 -4
6 Bez zmian (6) Inevo/Fuego Team 1 0 0 1 0 2 3 -1
8 Bez zmian (8) MProjekt 1 0 0 1 0 1 3 -2
3 Bez zmian (3) Bizpol 1 1 0 0 3 4 2 2
5 Bez zmian (5) Sobota SWS Invest 1 1 0 0 3 3 2 1
4 Bez zmian (4) Locus 1 1 0 0 3 3 1 2
1 Bez zmian (1) ZZPD Rudna 1 1 0 0 3 12 1 11
2 Bez zmian (2) Budrem 1 1 0 0 3 4 0 4




:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 4
Miejsce Hala Data Pt., 22. Lis. 2019 Początek meczu 19:00
W&M Łago
W&M Łago
Los Amigos
Los Amigos
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 22. Lis. 2019 Początek meczu 19:45
4 Batalion Inżynieryjny
4 Batalion Inżynieryjny
El-Trans
El-Trans
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 22. Lis. 2019 Początek meczu 20:30
PWiK Głogów
PWiK Głogów
Mert
Mert
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 22. Lis. 2019 Początek meczu 21:15
Budowlani-Paździoch
Budowlani-Paździoch
E-Towers Famaba
E-Towers Famaba
-:-

Kolejka 5
Miejsce Hala Data N., 24. Lis. 2019 Początek meczu 15:00
LO1 Team
LO1 Team
Nadodrze
Nadodrze
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Patryk Kozłowski SOB 3
- Maciej Krzemień FUE 3
- Andrzej Koryciński ZPD 3
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Hubert Dęga GPK 1
- Patryk Filipiak ZZP 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Daniel Rząd Kłu 1
- Maciej Krzemień FUE 1
- Andrzej Koryciński ZPD 1

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Olak Konrad LOS 6
2 Arkadiusz Kroczak LOS 5
- Marcel Michalczak ELT 5
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Janusz Kłonowski MPR 1
- Marek Drużkowski WM 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Alan Furman Yy 1
- Patryk Teper BUD 1
- Michał Szmaciński BUD 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Krzysztof Golba WM 1

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Krystian Mucha AMP 7
- Adam Kubik EIN 7
3 Sebastian Jeżewski ELE 6
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Rojek ELE 1
- Mateusz Marut KML 1
- Waldemar Gola ELE 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Marut KML 1
- Aleksander Lasota PAD 1
- Kamil Kuc EIN 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Patryk Baranowski KML 1
Naszą witrynę przegląda teraz 906 gości