sponsorzy

sponsor1.jpg

Media

Extraliga
Wyniki - Kolejka 1 (27.10.2018)

niedziela, 28.10.2018 - 1. Kolejka
  16:30 h Budrem  4 - 0  ZZ Polska Miedź
  17:15 h Budowlani-Paździoch  1 - 12  ZZPD Rudna
  18:00 h ZZPPM HMG  2 - 4  Bizpol
  18:45 h Inevo/Fuego Team  2 - 3  Sobota SWS Invest
  19:30 h Locus  3 - 1  MProjekt

Tabela

Pozycja   Drużyna Mecze Z R P Pkt Zd. St. Róż.
1 Bez zmian (1) ZZPD Rudna 1 1 0 0 3 12 1 11
2 Bez zmian (2) Budrem 1 1 0 0 3 4 0 4
3 Bez zmian (3) Bizpol 1 1 0 0 3 4 2 2
4 Bez zmian (4) Locus 1 1 0 0 3 3 1 2
5 Bez zmian (5) Sobota SWS Invest 1 1 0 0 3 3 2 1
6 Bez zmian (6) Inevo/Fuego Team 1 0 0 1 0 2 3 -1
7 Bez zmian (7) ZZPPM HMG 1 0 0 1 0 2 4 -2
8 Bez zmian (8) MProjekt 1 0 0 1 0 1 3 -2
9 Bez zmian (9) ZZ Polska Miedź 1 0 0 1 0 0 4 -4
10 Bez zmian (10) Budowlani-Paździoch 1 0 0 1 0 1 12 -11




:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 11
Miejsce Hala Data Pt., 24. Sty. 2020 Początek meczu 19:00
Kml Invest
Kml Invest
LO1 Team
LO1 Team
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 24. Sty. 2020 Początek meczu 19:45
Błękitni Wierzbnica
Błękitni Wierzbnica
Ampex Jaczów
Ampex Jaczów
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 24. Sty. 2020 Początek meczu 20:30
E-InstalPro
E-InstalPro
Prezesjusze
Prezesjusze
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 24. Sty. 2020 Początek meczu 21:15
Eleks
Eleks
Nadodrze
Nadodrze
-:-

Kolejka 12
Miejsce Hala Data So., 25. Sty. 2020 Początek meczu 16:00
MProjekt
MProjekt
Mert
Mert
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Kaczmar ZPD 19
2 Krystian Woźniak GPK 12
3 Michał Morawski BIZ 11
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Hubert Dęga GPK 1
- Patryk Filipiak ZZP 1
- Daniel Rząd Kłu 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Maciej Krzemień FUE 2
- Andrzej Koryciński ZPD 2
- Maciej Kierepka ZZP 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Wojciech Knoski BIZ 1
- Marcin Zdziechowicz FUE 1
- Mieczysław Gniewosz SOB 1

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Miłosz Jóźwiak MER 19
2 Alan Furman Yy 13
- Kamil Walner MPR 13
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Janusz Kłonowski MPR 1
- Marek Drużkowski WM 1
- Michał Mackiewicz BIN 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Alan Furman Yy 2
- Piotr Zalewski MPR 2
- Marcel Pietrzak MPR 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Krzysztof Golba WM 1
- Piotr Juni Yy 1
- Kamil Reinholz BIN 1

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dominik Nakonieczny PAD 16
2 Kacper Jankowiak ELE 15
3 Mateusz Marut KML 12
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Rojek ELE 1
- Mateusz Marut KML 1
- Waldemar Gola ELE 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Kuc EIN 3
2 Mateusz Marut KML 2
- Aleksander Lasota PAD 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Patryk Baranowski KML 1
- Krystian Mucha AMP 1
- Łukasz Ciechanowicz BEK 1
Naszą witrynę przegląda teraz 357 gości