sponsorzy

sponsor2.jpg

Media

II liga
Wyniki - Kolejka 14 (24.02.2018)

sobota, 24.02.2018 - 14. Kolejka
  14:30 h GPK-SUEZ Głogów  9 - 8  Kazet Hala
  15:15 h 4 Batalion Inżynieryjny  6 - 2  New Magic Hala
  16:00 h Mert  7 - 3  Nadodrze Hala
  16:45 h Inter-Vera  11 - 1  Sitech Głogów Hala

Tabela

Pozycja   Drużyna Mecze Z R P Pkt Zd. St. Róż.
1 Bez zmian (1) GPK-SUEZ Głogów 14 13 1 0 40 93 55 38
2 Bez zmian (2) 4 Batalion Inżynieryjny 14 10 1 3 31 91 42 49
3 Bez zmian (3) Mert 14 9 2 3 29 69 43 26
4 Bez zmian (4) Kazet 14 7 1 6 22 66 68 -2
5 Bez zmian (5) Inter-Vera 14 6 0 8 18 66 63 3
6 Bez zmian (6) Nadodrze 14 4 1 9 13 49 72 -23
7 Bez zmian (7) Sitech Głogów 14 3 0 11 9 34 93 -59
8 Bez zmian (8) New Magic 14 0 2 12 2 47 79 -32




:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 11
Miejsce Hala Data N., 20. Sty. 2019 Początek meczu 14:30
E-Towers Famaba
E-Towers Famaba
Dzikie Koty
Dzikie Koty
-:-

Miejsce Hala Data N., 20. Sty. 2019 Początek meczu 15:15
LO1 Team
LO1 Team
Nadodrze
Nadodrze
-:-

Miejsce Hala Data N., 20. Sty. 2019 Początek meczu 16:00
El-Trans
El-Trans
W&M Łago
W&M Łago
-:-

Miejsce Hala Data N., 20. Sty. 2019 Początek meczu 16:45
Eleks
Eleks
Prezesjusze
Prezesjusze
-:-

Miejsce Hala Data N., 20. Sty. 2019 Początek meczu 17:30
Los Amigos
Los Amigos
Korona Nosocice
Korona Nosocice
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Szczyrek BUD 12
2 Konrad Węglarz ZPD 11
3 Kamil Piotrowski ZZP 10
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dariusz Tchórzewski MPR 1
- Grzegorz Maćkowiak ZZP 1
- Patryk Filipiak ZZP 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Radosław Kosmala LOC 2
- Maciej Krzemień FUE 2
- Jacek Plizga ZZP 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dawid Lampa MPR 1

I liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Krzysztof Szymkowiak Kłu 26
2 Patryk Duda MER 21
3 Łukasz Nockowski LOM 20
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marek Siemek JEG 1
- Marek Ochej KOL 1
- Andrzej Frankowski MER 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Viktor Ushatov LOM 3
- Dawid Serweta MER 3
3 Jakub Michalski LOM 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Erwin Górecki GPK 1
- Adrian Anklewicz Kłu 1
- Alan Wojtaszek GPK 1

II liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marcel Michalczak ELT 27
2 Patryk Kraska WM 17
3 Alan Furman BET 12
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mariusz Słonina NAD 1
- Wojciech Woźniak DZI 1
- Błażej Wieczorek PAD 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Robert Nomejko WM 4
2 Daniel Nowakowski BET 3
3 Kamil Kuc PAD 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Bartłomiej Ręba DZI 1
Naszą witrynę przegląda teraz 1235 gości