SPONSORZY

 

Extraliga
Tomasz Skrzyński Sędzia

Dane osobiste

Zdjęcie Tomasz Skrzyński
Imię i Nazwisko: Tomasz Skrzyński
Funkcja / Pozycja Sędzia

Historia


Mecze
niedziela listopada 10 ZZPPM HMG 4 - 4 GPK-SUEZ Głogów
niedziela listopada 10 ZZ Polska Miedź 3 - 1 KS Kłobuczyn
niedziela listopada 10 Bizpol 4 - 2 Budrem
niedziela listopada 10 MZZPD Rudna 3 - 1 Inevo/Fuego Team
niedziela grudnia 08 ZZPPM HMG 7 - 2 KS Kłobuczyn
niedziela grudnia 08 Bizpol 12 - 0 Inevo/Fuego Team
niedziela grudnia 08 MZZPD Rudna 7 - 3 Sobota SWS Invest
niedziela grudnia 08 Budrem 6 - 3 GPK-SUEZ Głogów
niedziela grudnia 15 KS Kłobuczyn 3 - 10 Bizpol
niedziela grudnia 15 Sobota SWS Invest 0 - 5 ZZPPM HMG
niedziela grudnia 15 ZZ Polska Miedź 0 - 10 MZZPD Rudna
niedziela grudnia 15 Inevo/Fuego Team 0 - 6 Budrem
niedziela grudnia 22 Bizpol 4 - 2 Sobota SWS Invest
niedziela grudnia 22 Budrem 5 - 0 KS Kłobuczyn
niedziela grudnia 22 ZZPPM HMG 4 - 0 ZZ Polska Miedź
niedziela grudnia 22 GPK-SUEZ Głogów 9 - 2 Inevo/Fuego Team
niedziela grudnia 29 Sobota SWS Invest 1 - 5 Budrem
niedziela grudnia 29 ZZ Polska Miedź 0 - 5 Bizpol
niedziela stycznia 05 Budrem 5 - 2 ZZ Polska Miedź
niedziela stycznia 05 GPK-SUEZ Głogów 3 - 5 Sobota SWS Invest
niedziela stycznia 05 Bizpol 1 - 0 MZZPD Rudna
niedziela stycznia 12 ZZ Polska Miedź 3 - 4 GPK-SUEZ Głogów
niedziela stycznia 12 MZZPD Rudna 2 - 1 Budrem
niedziela stycznia 12 Sobota SWS Invest 5 - 5 Inevo/Fuego Team
niedziela stycznia 12 ZZPPM HMG 2 - 7 Bizpol
niedziela stycznia 19 MZZPD Rudna 8 - 2 GPK-SUEZ Głogów
niedziela stycznia 19 ZZ Polska Miedź 2 - 1 Inevo/Fuego Team
niedziela stycznia 19 ZZPPM HMG 3 - 3 Budrem
niedziela stycznia 19 Sobota SWS Invest 5 - 0 KS Kłobuczyn
sobota stycznia 25 Budrem 5 - 1 Bizpol
sobota stycznia 25 GPK-SUEZ Głogów 3 - 4 ZZPPM HMG
sobota stycznia 25 KS Kłobuczyn 0 - 5 ZZ Polska Miedź
sobota lutego 22 ZZPPM HMG 3 - 3 Sobota SWS Invest
sobota lutego 22 Budrem 3 - 0 Inevo/Fuego Team
sobota lutego 22 MZZPD Rudna 12 - 1 ZZ Polska Miedź
niedziela marca 08 Bizpol 5 - 4 ZZ Polska Miedź
niedziela marca 08 Budrem 4 - 4 Sobota SWS Invest
niedziela marca 08 ZZPPM HMG 2 - 5 MZZPD Rudna
środa czerwca 17 Sobota SWS Invest 5 - 0 GPK-SUEZ Głogów
środa czerwca 17 MZZPD Rudna 4 - 2 Bizpol
środa czerwca 17 ZZ Polska Miedź 2 - 7 Budrem

Kariera zawodnika


Ligi Sezon Funkcja / Pozycja
Extraliga Sezon 2015-2016
Extraliga1 Sezon 2015-2016
I liga Sezon 2015-2016
II liga Sezon 2015-2016 Sędzia
III liga Sezon 2015-2016 Sędzia
Extraliga Sezon 2012-2013 Sędzia
I Liga Sezon 2012-2013 Sędzia
II Liga Sezon 2012-2013 Sędzia
III Liga Sezon 2012-2013 Sędzia
Kopia zapasowa III Liga - 9druzyn Sezon 2012-2013 Sędzia
Ekstraklasa Sezon 2013-2014
Extraliga Sezon 2013-2014 Sędzia
I Liga Sezon 2013-2014 Sędzia
II Liga Sezon 2013-2014
III Liga Sezon 2013-2014 Sędzia
Extraliga Sezon 2014-2015 Sędzia
I liga Sezon 2014-2015 Sędzia
II liga Sezon 2014-2015 Sędzia
III liga Sezon 2014-2015 Sędzia
Extraliga Sezon 2016-2017 Sędzia
Extraliga11 Sezon 2016-2017 Sędzia
I liga Sezon 2016-2017
II liga Sezon 2016-2017
III liga Sezon 2016-2017 Sędzia
Extraliga Sezon 2017-2018 Sędzia
I liga Sezon 2017-2018
II liga Sezon 2017-2018
III liga Sezon 2017-2018
Extraliga Sezon 2018-2019 Sędzia
I liga Sezon 2018-2019
II liga Sezon 2018-2019
Extraliga Sezon 2019-2020 Sędzia
I liga Sezon 2019-2020
II liga Sezon 2019-2020
I liga Sezon 2020-2021 Sędzia
Extraliga Sezon 2020-2021 Sędzia
I liga Sezon 2020-2021




:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Surożyński BIZ 18
2 Kamil Kaczmar ZPD 13
3 Mateusz Tkacz ZZP 11
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Przemysław Lipiński ZPD 1
- Miłosz Jóźwiak MER 1
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Robert Szkudlarski BIN 1
- Daniel Rząd LOS 1
- Szymon Gil BUD 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Maciej Bartuś BIZ 2
- Mateusz Tkacz ZZP 2
3 Wojciech Kubik BIZ 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Patryk Kozłowski ZZP 1
- Alan Furman AMP 1

Extraliga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Łukasz Strzelecki GUM 15
2 Krystian Woźniak DAY 14
3 Dominik Nakonieczny KML 12
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Pasiak DAY 1
- Mieczysław Gniewosz GUM 1
- Marcin Jodczyk KML 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Jakub Gorzelańczyk KML 2
- Piotr Budzyna SPA 2
3 Adrian Wągiel EIN 1
Naszą witrynę przegląda teraz 1719 gości