sponsorzy

sponsor2.jpg

Media

I liga
Robert Parysek Sędzia

Dane osobiste

Zdjęcie Robert Parysek
Imię i Nazwisko: Robert Parysek

Historia


Mecze
sobota listopada 03 Koźlice Team 3 - 3 Rapido
sobota listopada 03 Mert 5 - 5 Jagermeister
sobota listopada 03 KS Kłobuczyn 2 - 9 Kazet
piątek grudnia 07 PWiK Głogów 2 - 6 KS Kłobuczyn
piątek grudnia 07 Mert 3 - 3 Rapido
piątek grudnia 07 Inter-Vera 10 - 2 Jagermeister
piątek grudnia 07 GPK-SUEZ Głogów 1 - 5 Kazet
sobota grudnia 15 Rapido 4 - 2 Jagermeister
sobota grudnia 15 Mert 4 - 3 PWiK Głogów
sobota grudnia 15 KS Kłobuczyn 4 - 4 4 Batalion Inżynieryjny
sobota grudnia 15 Koźlice Team 3 - 7 GPK-SUEZ Głogów
sobota stycznia 12 Rapido 1 - 0 Koźlice Team
sobota stycznia 12 Kazet 3 - 5 KS Kłobuczyn
sobota stycznia 12 GPK-SUEZ Głogów 7 - 1 4 Batalion Inżynieryjny
sobota stycznia 12 Inter-Vera 5 - 2 PWiK Głogów
sobota stycznia 12 Jagermeister 3 - 7 Mert

Kariera zawodnika


Ligi Sezon Funkcja / Pozycja
Extraliga Sezon 2015-2016
I liga Sezon 2015-2016
II liga Sezon 2015-2016 Sędzia
III liga Sezon 2015-2016 Sędzia
Extraliga Sezon 2012-2013 Sędzia
I Liga Sezon 2012-2013 Sędzia
II Liga Sezon 2012-2013 Sędzia
III Liga Sezon 2012-2013 Sędzia
Kopia zapasowa III Liga - 9druzyn Sezon 2012-2013 Sędzia
Extraliga Sezon 2013-2014
I Liga Sezon 2013-2014 Sędzia
II Liga Sezon 2013-2014
III Liga Sezon 2013-2014 Sędzia
Extraliga Sezon 2014-2015 Sędzia
I liga Sezon 2014-2015 Sędzia
II liga Sezon 2014-2015 Sędzia
III liga Sezon 2014-2015 Sędzia
Extraliga Sezon 2016-2017 Sędzia
Extraliga11 Sezon 2016-2017 Sędzia
I liga Sezon 2016-2017
II liga Sezon 2016-2017 Sędzia
III liga Sezon 2016-2017 Sędzia
Extraliga Sezon 2017-2018 Sędzia
I liga Sezon 2017-2018
II liga Sezon 2017-2018
III liga Sezon 2017-2018
Extraliga Sezon 2018-2019 Sędzia
I liga Sezon 2018-2019
II liga Sezon 2018-2019
Extraliga Sezon 2019-2020 Sędzia
I liga Sezon 2019-2020
II liga Sezon 2019-2020




:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 5
Miejsce Hala Data N., 15. Gru. 2019 Początek meczu 15:00
KS Kłobuczyn
KS Kłobuczyn
Bizpol
Bizpol
-:-

Miejsce Hala Data N., 15. Gru. 2019 Początek meczu 15:45
Sobota SWS Invest
Sobota SWS Invest
ZZPPM HMG
ZZPPM HMG
-:-

Miejsce Hala Data N., 15. Gru. 2019 Początek meczu 16:30
ZZ Polska Miedź
ZZ Polska Miedź
ZZPD Rudna
ZZPD Rudna
-:-

Miejsce Hala Data N., 15. Gru. 2019 Początek meczu 17:15
Inevo/Fuego Team
Inevo/Fuego Team
Budrem
Budrem
-:-

Kolejka 6
Miejsce Hala Data N., 15. Gru. 2019 Początek meczu 18:00
Budowlani-Paździoch
Budowlani-Paździoch
Los Amigos
Los Amigos
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Michał Morawski BIZ 7
2 Kamil Kaczmar ZPD 6
3 Maciej Krzemień FUE 5
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Hubert Dęga GPK 1
- Patryk Filipiak ZZP 1
- Daniel Rząd Kłu 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Maciej Krzemień FUE 2
- Andrzej Koryciński ZPD 2
3 Daniel Rząd Kłu 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Wojciech Knoski BIZ 1
- Marcin Zdziechowicz FUE 1

I liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Alan Furman Yy 8
- Sebastian Matuszewski ELT 8
3 Mateusz Giesztoft ELT 7
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Janusz Kłonowski MPR 1
- Marek Drużkowski WM 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Alan Furman Yy 1
- Patryk Teper BUD 1
- Michał Szmaciński BUD 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Krzysztof Golba WM 1

II liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kacper Jankowiak ELE 14
2 Adam Kubik EIN 10
3 Sebastian Jeżewski ELE 9
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Rojek ELE 1
- Mateusz Marut KML 1
- Waldemar Gola ELE 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Marut KML 2
2 Aleksander Lasota PAD 1
- Kamil Kuc EIN 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Patryk Baranowski KML 1
- Krystian Mucha AMP 1
Naszą witrynę przegląda teraz 546 gości