SPONSORZY

 

Extraliga
Tomasz Skrzyński Sędzia

Dane osobiste

Zdjęcie Tomasz Skrzyński
Imię i Nazwisko: Tomasz Skrzyński
Funkcja / Pozycja Sędzia

Historia


Mecze
niedziela października 28 Budrem 4 - 0 ZZPM HMG
niedziela października 28 Budowlani-Paździoch 1 - 12 MZZPD Rudna
niedziela października 28 ZZPPM HMG 2 - 4 Bizpol
niedziela listopada 04 Bizpol 8 - 3 Budowlani-Paździoch
niedziela listopada 04 MZZPD Rudna 3 - 1 Budrem
niedziela listopada 11 ZZPPM HMG 8 - 1 Budowlani-Paździoch
niedziela listopada 11 Locus 5 - 5 ZZPM HMG
niedziela listopada 11 Inevo/Fuego Team 1 - 5 MZZPD Rudna
niedziela listopada 11 Budrem 3 - 5 Bizpol
niedziela listopada 11 MProjekt 2 - 2 Sobota SWS Invest
niedziela grudnia 16 Inevo/Fuego Team 15 - 5 Budowlani-Paździoch
niedziela grudnia 16 MProjekt 4 - 10 MZZPD Rudna
niedziela grudnia 16 Locus 3 - 4 Bizpol
sobota grudnia 29 Sobota SWS Invest 5 - 0 Bizpol
niedziela grudnia 30 MProjekt 8 - 3 Budowlani-Paździoch
niedziela grudnia 30 ZZPPM HMG 1 - 6 Inevo/Fuego Team
niedziela grudnia 30 ZZPM HMG 2 - 11 MZZPD Rudna
niedziela grudnia 30 Locus 1 - 2 Budrem
niedziela stycznia 06 Inevo/Fuego Team 6 - 3 Locus
niedziela stycznia 06 MZZPD Rudna 4 - 1 ZZPPM HMG
niedziela stycznia 06 Bizpol 7 - 2 ZZPM HMG
niedziela stycznia 06 Budrem 7 - 0 MProjekt
niedziela stycznia 06 Budowlani-Paździoch 3 - 12 Sobota SWS Invest
niedziela stycznia 13 ZZPPM HMG 7 - 1 Locus
niedziela stycznia 13 MProjekt 4 - 11 Inevo/Fuego Team
niedziela stycznia 13 MZZPD Rudna 3 - 2 Bizpol
niedziela stycznia 13 ZZPM HMG 12 - 2 Budowlani-Paździoch
niedziela stycznia 13 Sobota SWS Invest 0 - 3 Budrem
niedziela stycznia 20 Bizpol 5 - 2 ZZPPM HMG
niedziela lutego 17 Budrem 8 - 2 ZZPPM HMG
niedziela lutego 17 MZZPD Rudna 12 - 4 MProjekt
niedziela lutego 17 ZZPM HMG 2 - 4 Sobota SWS Invest
niedziela lutego 17 Bizpol 5 - 0 Locus
niedziela lutego 17 Budowlani-Paździoch 0 - 14 Inevo/Fuego Team
niedziela lutego 24 Locus 8 - 3 Budowlani-Paździoch
niedziela lutego 24 MProjekt 5 - 6 Bizpol
niedziela lutego 24 Sobota SWS Invest 2 - 2 MZZPD Rudna
niedziela lutego 24 Inevo/Fuego Team 1 - 2 Budrem
niedziela lutego 24 ZZPPM HMG 3 - 0 ZZPM HMG
niedziela marca 10 ZZPPM HMG 0 - 5 MZZPD Rudna
niedziela marca 10 Locus 4 - 8 Inevo/Fuego Team
niedziela marca 10 ZZPM HMG 1 - 7 Bizpol
niedziela marca 10 MProjekt 4 - 7 Budrem
niedziela marca 10 Sobota SWS Invest 6 - 1 Budowlani-Paździoch
sobota marca 16 Locus 0 - 5 ZZPPM HMG
sobota marca 16 Budowlani-Paździoch 4 - 9 ZZPM HMG
sobota marca 16 Inevo/Fuego Team 11 - 9 MProjekt
sobota marca 16 Bizpol 2 - 1 MZZPD Rudna

Kariera zawodnika


Ligi Sezon Funkcja / Pozycja
Extraliga Sezon 2015-2016
Extraliga1 Sezon 2015-2016
I liga Sezon 2015-2016
II liga Sezon 2015-2016 Sędzia
III liga Sezon 2015-2016 Sędzia
Extraliga Sezon 2012-2013 Sędzia
I Liga Sezon 2012-2013 Sędzia
II Liga Sezon 2012-2013 Sędzia
III Liga Sezon 2012-2013 Sędzia
Kopia zapasowa III Liga - 9druzyn Sezon 2012-2013 Sędzia
Ekstraklasa Sezon 2013-2014
Extraliga Sezon 2013-2014 Sędzia
I Liga Sezon 2013-2014 Sędzia
II Liga Sezon 2013-2014
III Liga Sezon 2013-2014 Sędzia
Extraliga Sezon 2014-2015 Sędzia
I liga Sezon 2014-2015 Sędzia
II liga Sezon 2014-2015 Sędzia
III liga Sezon 2014-2015 Sędzia
Extraliga Sezon 2016-2017 Sędzia
Extraliga11 Sezon 2016-2017 Sędzia
I liga Sezon 2016-2017
II liga Sezon 2016-2017
III liga Sezon 2016-2017 Sędzia
Extraliga Sezon 2017-2018 Sędzia
I liga Sezon 2017-2018
II liga Sezon 2017-2018
III liga Sezon 2017-2018
Extraliga Sezon 2018-2019 Sędzia
I liga Sezon 2018-2019
II liga Sezon 2018-2019
Extraliga Sezon 2019-2020 Sędzia
I liga Sezon 2019-2020
II liga Sezon 2019-2020
I liga Sezon 2020-2021 Sędzia
Extraliga Sezon 2020-2021 Sędzia
I liga Sezon 2020-2021
Extraliga Sezon 2021-2022
I liga Sezon 2021-2022 Sędzia




:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 2
Miejsce Hala Pt., 03. Gru. 2021 19:00
Bizpol
Bizpol
Daytona
Daytona
-:-

Kolejka 5
Miejsce Hala So., 04. Gru. 2021 17:00
Zryw Kotla
Zryw Kotla
Gwardia Białołęka
Gwardia Białołęka
-:-

Miejsce Hala So., 04. Gru. 2021 17:45
KS Kłobuczyn
KS Kłobuczyn
Eleks
Eleks
-:-

Miejsce Hala So., 04. Gru. 2021 18:30
SM Nadodrze
SM Nadodrze
Team Lipinki
Team Lipinki
-:-

Miejsce Hala So., 04. Gru. 2021 19:15
Lombard 66
Lombard 66
E-InstalPro
E-InstalPro
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Andrzej Koryciński ZPD 14
2 Marcin Kycej MZZ 9
- Kamil Kaczmar ZPD 9
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Tomasz Urbaniak GUM 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Miłosz Jóźwiak MER 3
2 Michał Morawski BIZ 1
- Arkadiusz Karcz ZZP 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Ireneusz Przybylski MER 1

Extraliga

Bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Momot GWA 9
- Daniel Rząd Kłu 9
3 Alan Furman EIN 8
Bramka z karnego
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Walner EIN 1
Bramka samobójcza
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Marcin Kapuśniak NAD 1
- Mateusz Rojek ELE 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Seweryn Suchorski SPA 2
- Jakub Stachowiak ZRY 2
3 Patryk Krawczak TEA 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Piotr Kuśnierek ZRY 1
Naszą witrynę przegląda teraz 1056 gości