sponsorzy

sponsor2.jpg

Media

Extraliga
Tomasz Skrzyński Sędzia

Dane osobiste

Zdjęcie Tomasz Skrzyński
Imię i Nazwisko: Tomasz Skrzyński
Funkcja / Pozycja Sędzia

Historia


Mecze
niedziela październik 28 Budrem 4 - 0 ZZ Polska Miedź
niedziela październik 28 Budowlani-Paździoch 1 - 12 ZZPD Rudna
niedziela październik 28 ZZPPM HMG 2 - 4 Bizpol
niedziela listopad 04 Bizpol 8 - 3 Budowlani-Paździoch
niedziela listopad 04 ZZPD Rudna 3 - 1 Budrem
niedziela listopad 11 ZZPPM HMG 8 - 1 Budowlani-Paździoch
niedziela listopad 11 Locus 5 - 5 ZZ Polska Miedź
niedziela listopad 11 Inevo/Fuego Team 1 - 5 ZZPD Rudna
niedziela listopad 11 Budrem 3 - 5 Bizpol
niedziela listopad 11 MProjekt 2 - 2 Sobota SWS Invest
niedziela grudzień 16 Inevo/Fuego Team 15 - 5 Budowlani-Paździoch
niedziela grudzień 16 MProjekt 4 - 10 ZZPD Rudna
niedziela grudzień 16 Locus 3 - 4 Bizpol
sobota grudzień 29 Sobota SWS Invest 5 - 0 Bizpol
niedziela grudzień 30 MProjekt 8 - 3 Budowlani-Paździoch
niedziela grudzień 30 ZZPPM HMG 1 - 6 Inevo/Fuego Team
niedziela grudzień 30 ZZ Polska Miedź 2 - 11 ZZPD Rudna
niedziela grudzień 30 Locus 1 - 2 Budrem
niedziela styczeń 06 Inevo/Fuego Team 6 - 3 Locus
niedziela styczeń 06 ZZPD Rudna 4 - 1 ZZPPM HMG
niedziela styczeń 06 Bizpol 7 - 2 ZZ Polska Miedź
niedziela styczeń 06 Budrem 7 - 0 MProjekt
niedziela styczeń 06 Budowlani-Paździoch 3 - 12 Sobota SWS Invest
niedziela styczeń 13 ZZPPM HMG 7 - 1 Locus
niedziela styczeń 13 MProjekt 4 - 11 Inevo/Fuego Team
niedziela styczeń 13 ZZPD Rudna 3 - 2 Bizpol
niedziela styczeń 13 ZZ Polska Miedź 12 - 2 Budowlani-Paździoch
niedziela styczeń 13 Sobota SWS Invest 0 - 3 Budrem
niedziela styczeń 20 Bizpol 5 - 2 ZZPPM HMG
niedziela luty 17 Budrem 8 - 2 ZZPPM HMG
niedziela luty 17 ZZPD Rudna 12 - 4 MProjekt
niedziela luty 17 ZZ Polska Miedź 2 - 4 Sobota SWS Invest
niedziela luty 17 Bizpol 5 - 0 Locus
niedziela luty 17 Budowlani-Paździoch 0 - 14 Inevo/Fuego Team
niedziela luty 24 Locus 8 - 3 Budowlani-Paździoch
niedziela luty 24 MProjekt 5 - 6 Bizpol
niedziela luty 24 Sobota SWS Invest 2 - 2 ZZPD Rudna
niedziela luty 24 Inevo/Fuego Team 1 - 2 Budrem
niedziela luty 24 ZZPPM HMG 3 - 0 ZZ Polska Miedź
niedziela marzec 10 ZZPPM HMG 0 - 5 ZZPD Rudna
niedziela marzec 10 Locus 4 - 8 Inevo/Fuego Team
niedziela marzec 10 ZZ Polska Miedź 1 - 7 Bizpol
niedziela marzec 10 MProjekt 4 - 7 Budrem
niedziela marzec 10 Sobota SWS Invest 6 - 1 Budowlani-Paździoch
sobota marzec 16 Locus 0 - 5 ZZPPM HMG
sobota marzec 16 Budowlani-Paździoch 4 - 9 ZZ Polska Miedź
sobota marzec 16 Inevo/Fuego Team 11 - 9 MProjekt
sobota marzec 16 Bizpol 2 - 1 ZZPD Rudna

Kariera zawodnika


Ligi Sezon Funkcja / Pozycja
Extraliga Sezon 2015-2016
Extraliga1 Sezon 2015-2016
I liga Sezon 2015-2016
II liga Sezon 2015-2016 Sędzia
III liga Sezon 2015-2016 Sędzia
Extraliga Sezon 2012-2013 Sędzia
I Liga Sezon 2012-2013 Sędzia
II Liga Sezon 2012-2013 Sędzia
III Liga Sezon 2012-2013 Sędzia
Kopia zapasowa III Liga - 9druzyn Sezon 2012-2013 Sędzia
Ekstraklasa Sezon 2013-2014
Extraliga Sezon 2013-2014 Sędzia
I Liga Sezon 2013-2014 Sędzia
II Liga Sezon 2013-2014
III Liga Sezon 2013-2014 Sędzia
Extraliga Sezon 2014-2015 Sędzia
I liga Sezon 2014-2015 Sędzia
II liga Sezon 2014-2015 Sędzia
III liga Sezon 2014-2015 Sędzia
Extraliga Sezon 2016-2017 Sędzia
Extraliga11 Sezon 2016-2017 Sędzia
I liga Sezon 2016-2017
II liga Sezon 2016-2017
III liga Sezon 2016-2017 Sędzia
Extraliga Sezon 2017-2018 Sędzia
I liga Sezon 2017-2018
II liga Sezon 2017-2018
III liga Sezon 2017-2018
Extraliga Sezon 2018-2019 Sędzia
I liga Sezon 2018-2019
II liga Sezon 2018-2019
Extraliga Sezon 2019-2020 Sędzia
I liga Sezon 2019-2020
II liga Sezon 2019-2020




:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 4
Miejsce Hala Data Pt., 22. Lis. 2019 Początek meczu 19:00
W&M Łago
W&M Łago
Los Amigos
Los Amigos
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 22. Lis. 2019 Początek meczu 19:45
4 Batalion Inżynieryjny
4 Batalion Inżynieryjny
El-Trans
El-Trans
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 22. Lis. 2019 Początek meczu 20:30
PWiK Głogów
PWiK Głogów
Mert
Mert
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 22. Lis. 2019 Początek meczu 21:15
Budowlani-Paździoch
Budowlani-Paździoch
E-Towers Famaba
E-Towers Famaba
-:-

Kolejka 5
Miejsce Hala Data N., 24. Lis. 2019 Początek meczu 15:00
LO1 Team
LO1 Team
Nadodrze
Nadodrze
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Patryk Kozłowski SOB 3
- Maciej Krzemień FUE 3
- Andrzej Koryciński ZPD 3
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Hubert Dęga GPK 1
- Patryk Filipiak ZZP 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Daniel Rząd Kłu 1
- Maciej Krzemień FUE 1
- Andrzej Koryciński ZPD 1

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Olak Konrad LOS 6
2 Arkadiusz Kroczak LOS 5
- Marcel Michalczak ELT 5
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Janusz Kłonowski MPR 1
- Marek Drużkowski WM 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Alan Furman Yy 1
- Patryk Teper BUD 1
- Michał Szmaciński BUD 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Krzysztof Golba WM 1

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Krystian Mucha AMP 7
- Adam Kubik EIN 7
3 Sebastian Jeżewski ELE 6
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Rojek ELE 1
- Mateusz Marut KML 1
- Waldemar Gola ELE 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Marut KML 1
- Aleksander Lasota PAD 1
- Kamil Kuc EIN 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Patryk Baranowski KML 1
Naszą witrynę przegląda teraz 909 gości