sponsorzy

sponsor2.jpg

Media

I liga
Hala Widowiskowa

Dane obiektu
Adres: Wita Stwosza 1,
67-200 Głogów,
Poland, Republic of 
Strona www stadionu: www.chrobry-glogow.pl
Maksymalna pojemność: 1500

Zdjęcie hali

Hala Widowiskowa

Terminarz kolejnych spotkań

niedziela, 19. stycznia 2020
15:00 I liga Los Amigos - MProjekt
15:45 I liga E-Towers Famaba - W&M Łago
16:30 I liga El-Trans - PWiK Głogów
17:15 I liga Budowlani-Paździoch - 4 Batalion Inżynieryjny
18:00 Extraliga ZZPD Rudna - GPK-SUEZ Głogów
18:45 Extraliga ZZ Polska Miedź - Inevo/Fuego Team
19:30 Extraliga ZZPPM HMG - Budrem
20:15 Extraliga Sobota SWS Invest - KS Kłobuczyn
piątek, 24. stycznia 2020
19:00 II liga Kml Invest - LO1 Team
19:45 II liga Błękitni Wierzbnica - Ampex Jaczów
20:30 II liga E-InstalPro - Prezesjusze
21:15 II liga Eleks - Nadodrze
sobota, 25. stycznia 2020
16:00 I liga MProjekt - Mert
16:45 I liga PWiK Głogów - Los Amigos
17:30 I liga 4 Batalion Inżynieryjny - E-Towers Famaba
18:15 I liga W&M Łago - El-Trans
19:00 Extraliga Budrem - Bizpol
19:45 Extraliga GPK-SUEZ Głogów - ZZPPM HMG
20:30 Extraliga KS Kłobuczyn - ZZ Polska Miedź
piątek, 31. stycznia 2020
19:00 II liga LO1 Team - Korona
19:45 II liga Nadodrze - Kml Invest
20:30 II liga Prezesjusze - Eleks
21:15 II liga Ampex Jaczów - E-InstalPro
sobota, 08. lutego 2020
15:00 II liga Korona - Nadodrze
15:45 II liga Kml Invest - Prezesjusze
16:30 I liga Los Amigos - W&M Łago
17:15 I liga Mert - PWiK Głogów
18:00 I liga E-Towers Famaba - Budowlani-Paździoch
18:45 I liga El-Trans - 4 Batalion Inżynieryjny
niedziela, 09. lutego 2020
15:00 II liga E-InstalPro - Błękitni Wierzbnica
15:45 II liga Eleks - Ampex Jaczów
16:30 Extraliga ZZPPM HMG - Inevo/Fuego Team
17:15 Extraliga ZZPD Rudna - KS Kłobuczyn
18:00 Extraliga Bizpol - GPK-SUEZ Głogów
18:45 Extraliga ZZ Polska Miedź - Sobota SWS Invest
sobota, 15. lutego 2020
15:00 I liga 4 Batalion Inżynieryjny - Los Amigos
15:45 I liga W&M Łago - Mert
16:30 II liga Nadodrze - LO1 Team
17:15 II liga Błękitni Wierzbnica - Eleks
18:00 II liga Prezesjusze - Korona
18:45 II liga Ampex Jaczów - Kml Invest
niedziela, 16. lutego 2020
15:00 I liga Budowlani-Paździoch - El-Trans
15:45 I liga PWiK Głogów - MProjekt
16:30 Extraliga KS Kłobuczyn - ZZPPM HMG
17:15 Extraliga Inevo/Fuego Team - Bizpol
18:00 Extraliga Sobota SWS Invest - ZZPD Rudna
18:45 Extraliga GPK-SUEZ Głogów - Budrem


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 11
Miejsce Hala Data N., 19. Sty. 2020 Początek meczu 15:00
Los Amigos
Los Amigos
MProjekt
MProjekt
-:-

Miejsce Hala Data N., 19. Sty. 2020 Początek meczu 15:45
E-Towers Famaba
E-Towers Famaba
W&M Łago
W&M Łago
-:-

Miejsce Hala Data N., 19. Sty. 2020 Początek meczu 16:30
El-Trans
El-Trans
PWiK Głogów
PWiK Głogów
-:-

Miejsce Hala Data N., 19. Sty. 2020 Początek meczu 17:15
Budowlani-Paździoch
Budowlani-Paździoch
4 Batalion Inżynieryjny
4 Batalion Inżynieryjny
-:-

Kolejka 10
Miejsce Hala Data N., 19. Sty. 2020 Początek meczu 18:00
ZZPD Rudna
ZZPD Rudna
GPK-SUEZ Głogów
GPK-SUEZ Głogów
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Kaczmar ZPD 15
2 Krystian Woźniak GPK 12
3 Michał Morawski BIZ 11
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Hubert Dęga GPK 1
- Patryk Filipiak ZZP 1
- Daniel Rząd Kłu 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Maciej Krzemień FUE 2
- Andrzej Koryciński ZPD 2
- Maciej Kierepka ZZP 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Wojciech Knoski BIZ 1
- Marcin Zdziechowicz FUE 1

I liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Miłosz Jóźwiak MER 19
2 Kamil Walner MPR 13
3 Alan Furman Yy 12
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Janusz Kłonowski MPR 1
- Marek Drużkowski WM 1
- Michał Mackiewicz BIN 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Alan Furman Yy 2
- Piotr Zalewski MPR 2
- Marcel Pietrzak MPR 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Krzysztof Golba WM 1
- Kamil Reinholz BIN 1
- Piotr Juni Yy 1

II liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Dominik Nakonieczny PAD 16
2 Kacper Jankowiak ELE 15
3 Mateusz Marut KML 12
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Rojek ELE 1
- Mateusz Marut KML 1
- Waldemar Gola ELE 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kamil Kuc EIN 3
2 Mateusz Marut KML 2
- Aleksander Lasota PAD 2
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Patryk Baranowski KML 1
- Krystian Mucha AMP 1
- Łukasz Ciechanowicz BEK 1
Naszą witrynę przegląda teraz 1079 gości