sponsorzy

sponsor2.jpg

Media

I liga
Hala Widowiskowa

Dane obiektu
Adres: Wita Stwosza 1,
67-200 Głogów,
Poland, Republic of 
Strona www stadionu: www.chrobry-glogow.pl
Maksymalna pojemność: 1500

Zdjęcie hali

Hala Widowiskowa

Terminarz kolejnych spotkań

niedziela, 08. grudnia 2019
15:00 I liga MProjekt - PWiK Głogów
15:45 I liga El-Trans - Budowlani-Paździoch
16:30 I liga Mert - W&M Łago
17:15 I liga Los Amigos - 4 Batalion Inżynieryjny
18:00 Extraliga ZZPPM HMG - KS Kłobuczyn
18:45 Extraliga Bizpol - Inevo/Fuego Team
19:30 Extraliga ZZPD Rudna - Sobota SWS Invest
20:15 Extraliga Budrem - GPK-SUEZ Głogów
piątek, 13. grudnia 2019
19:00 II liga E-InstalPro - Eleks
19:45 II liga Błękitni Wierzbnica - Kml Invest
20:30 II liga Prezesjusze - LO1 Team
21:15 II liga Ampex Jaczów - Korona
niedziela, 15. grudnia 2019
15:00 Extraliga KS Kłobuczyn - Bizpol
15:45 Extraliga Sobota SWS Invest - ZZPPM HMG
16:30 Extraliga ZZ Polska Miedź - ZZPD Rudna
17:15 Extraliga Inevo/Fuego Team - Budrem
18:00 I liga Budowlani-Paździoch - Los Amigos
18:45 I liga W&M Łago - MProjekt
19:30 I liga E-Towers Famaba - El-Trans
20:15 I liga 4 Batalion Inżynieryjny - Mert
sobota, 21. grudnia 2019
16:00 I liga MProjekt - 4 Batalion Inżynieryjny
16:45 I liga Mert - Budowlani-Paździoch
17:30 II liga LO1 Team - Ampex Jaczów
18:15 II liga Korona - Błękitni Wierzbnica
19:00 II liga Nadodrze - Prezesjusze
19:45 II liga Kml Invest - E-InstalPro
niedziela, 22. grudnia 2019
16:00 I liga Los Amigos - E-Towers Famaba
16:45 I liga PWiK Głogów - W&M Łago
17:30 Extraliga Bizpol - Sobota SWS Invest
18:15 Extraliga Budrem - KS Kłobuczyn
19:00 Extraliga ZZPPM HMG - ZZ Polska Miedź
19:45 Extraliga GPK-SUEZ Głogów - Inevo/Fuego Team
sobota, 28. grudnia 2019
16:00 II liga Eleks - Kml Invest
16:45 II liga Ampex Jaczów - Nadodrze
17:30 I liga Budowlani-Paździoch - MProjekt
18:15 I liga E-Towers Famaba - Mert
19:00 I liga 4 Batalion Inżynieryjny - PWiK Głogów
19:45 I liga El-Trans - Los Amigos
niedziela, 29. grudnia 2019
16:00 II liga E-InstalPro - Korona
16:45 II liga Błękitni Wierzbnica - LO1 Team
17:30 Extraliga ZZPD Rudna - ZZPPM HMG
18:15 Extraliga KS Kłobuczyn - GPK-SUEZ Głogów
19:00 Extraliga Sobota SWS Invest - Budrem
19:45 Extraliga ZZ Polska Miedź - Bizpol


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 5
Miejsce Hala Data N., 08. Gru. 2019 Początek meczu 15:00
MProjekt
MProjekt
PWiK Głogów
PWiK Głogów
-:-

Miejsce Hala Data N., 08. Gru. 2019 Początek meczu 15:45
El-Trans
El-Trans
Budowlani-Paździoch
Budowlani-Paździoch
-:-

Miejsce Hala Data N., 08. Gru. 2019 Początek meczu 16:30
Mert
Mert
W&M Łago
W&M Łago
-:-

Miejsce Hala Data N., 08. Gru. 2019 Początek meczu 17:15
Los Amigos
Los Amigos
4 Batalion Inżynieryjny
4 Batalion Inżynieryjny
-:-

Kolejka 4
Miejsce Hala Data N., 08. Gru. 2019 Początek meczu 18:00
ZZPPM HMG
ZZPPM HMG
KS Kłobuczyn
KS Kłobuczyn
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Patryk Kozłowski SOB 3
- Maciej Krzemień FUE 3
- Andrzej Koryciński ZPD 3
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Hubert Dęga GPK 1
- Patryk Filipiak ZZP 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Daniel Rząd Kłu 1
- Maciej Krzemień FUE 1
- Andrzej Koryciński ZPD 1

I liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Olak Konrad LOS 6
2 Arkadiusz Kroczak LOS 5
- Marcel Michalczak ELT 5
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Janusz Kłonowski MPR 1
- Marek Drużkowski WM 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Alan Furman Yy 1
- Patryk Teper BUD 1
- Michał Szmaciński BUD 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Krzysztof Golba WM 1

II liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Krystian Mucha AMP 7
- Adam Kubik EIN 7
3 Sebastian Jeżewski ELE 6
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Rojek ELE 1
- Mateusz Marut KML 1
- Waldemar Gola ELE 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Marut KML 1
- Aleksander Lasota PAD 1
- Kamil Kuc EIN 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Patryk Baranowski KML 1
Naszą witrynę przegląda teraz 1320 gości