sponsorzy

sponsor1.jpg

Media

I liga
Hala Widowiskowa

Dane obiektu
Adres: Wita Stwosza 1,
67-200 Głogów,
Poland, Republic of 
Strona www stadionu: www.chrobry-glogow.pl
Maksymalna pojemność: 1500

Zdjęcie hali

Hala Widowiskowa

Terminarz kolejnych spotkań

piątek, 13. grudnia 2019
19:00 II liga E-InstalPro - Eleks
19:45 II liga Błękitni Wierzbnica - Kml Invest
20:30 II liga Prezesjusze - LO1 Team
21:15 II liga Ampex Jaczów - Korona
niedziela, 15. grudnia 2019
15:00 Extraliga KS Kłobuczyn - Bizpol
15:45 Extraliga Sobota SWS Invest - ZZPPM HMG
16:30 Extraliga ZZ Polska Miedź - ZZPD Rudna
17:15 Extraliga Inevo/Fuego Team - Budrem
18:00 I liga Budowlani-Paździoch - Los Amigos
18:45 I liga W&M Łago - MProjekt
19:30 I liga E-Towers Famaba - El-Trans
20:15 I liga 4 Batalion Inżynieryjny - Mert
sobota, 21. grudnia 2019
16:00 I liga MProjekt - 4 Batalion Inżynieryjny
16:45 I liga Mert - Budowlani-Paździoch
17:30 II liga LO1 Team - Ampex Jaczów
18:15 II liga Korona - Błękitni Wierzbnica
19:00 II liga Nadodrze - Prezesjusze
19:45 II liga Kml Invest - E-InstalPro
niedziela, 22. grudnia 2019
16:00 I liga Los Amigos - E-Towers Famaba
16:45 I liga PWiK Głogów - W&M Łago
17:30 Extraliga Bizpol - Sobota SWS Invest
18:15 Extraliga Budrem - KS Kłobuczyn
19:00 Extraliga ZZPPM HMG - ZZ Polska Miedź
19:45 Extraliga GPK-SUEZ Głogów - Inevo/Fuego Team
sobota, 28. grudnia 2019
16:00 II liga Eleks - Kml Invest
16:45 II liga Ampex Jaczów - Nadodrze
17:30 I liga Budowlani-Paździoch - MProjekt
18:15 I liga E-Towers Famaba - Mert
19:00 I liga 4 Batalion Inżynieryjny - PWiK Głogów
19:45 I liga El-Trans - Los Amigos
niedziela, 29. grudnia 2019
16:00 II liga E-InstalPro - Korona
16:45 II liga Błękitni Wierzbnica - LO1 Team
17:30 Extraliga ZZPD Rudna - ZZPPM HMG
18:15 Extraliga KS Kłobuczyn - GPK-SUEZ Głogów
19:00 Extraliga Sobota SWS Invest - Budrem
19:45 Extraliga ZZ Polska Miedź - Bizpol
sobota, 04. stycznia 2020
16:00 I liga MProjekt - E-Towers Famaba
16:45 I liga PWiK Głogów - Budowlani-Paździoch
17:30 II liga Prezesjusze - Ampex Jaczów
18:15 II liga Nadodrze - Błękitni Wierzbnica
19:00 II liga Korona - Eleks
19:45 II liga LO1 Team - E-InstalPro
niedziela, 05. stycznia 2020
16:00 I liga Mert - El-Trans
16:45 I liga W&M Łago - 4 Batalion Inżynieryjny
17:30 Extraliga Budrem - ZZ Polska Miedź
18:15 Extraliga GPK-SUEZ Głogów - Sobota SWS Invest
19:00 Extraliga Bizpol - ZZPD Rudna
19:45 Extraliga Inevo/Fuego Team - KS Kłobuczyn


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

Najbliższe mecze

Kolejka 6
Miejsce Hala Data Pt., 13. Gru. 2019 Początek meczu 19:00
E-InstalPro
E-InstalPro
Eleks
Eleks
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 13. Gru. 2019 Początek meczu 19:45
Błękitni Wierzbnica
Błękitni Wierzbnica
Kml Invest
Kml Invest
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 13. Gru. 2019 Początek meczu 20:30
Prezesjusze
Prezesjusze
LO1 Team
LO1 Team
-:-

Miejsce Hala Data Pt., 13. Gru. 2019 Początek meczu 21:15
Ampex Jaczów
Ampex Jaczów
Korona
Korona
-:-

Kolejka 5
Miejsce Hala Data N., 15. Gru. 2019 Początek meczu 15:00
KS Kłobuczyn
KS Kłobuczyn
Bizpol
Bizpol
-:-

Ta strona używa cookie.

Dla Państwa wygody Serwis www.glh.glogow.org używa plików cookies m.in. po to, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników, i w celach statystycznych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do urządzenia internauty. Ustawienia polityki cookies można zmienić w opcjach przeglądarki.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.

Extraliga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Michał Morawski BIZ 7
2 Kamil Kaczmar ZPD 6
3 Maciej Krzemień FUE 5
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Hubert Dęga GPK 1
- Patryk Filipiak ZZP 1
- Daniel Rząd Kłu 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Maciej Krzemień FUE 2
- Andrzej Koryciński ZPD 2
3 Daniel Rząd Kłu 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Wojciech Knoski BIZ 1
- Marcin Zdziechowicz FUE 1

I liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Alan Furman Yy 8
- Sebastian Matuszewski ELT 8
3 Mateusz Giesztoft ELT 7
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Janusz Kłonowski MPR 1
- Marek Drużkowski WM 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Alan Furman Yy 1
- Patryk Teper BUD 1
- Michał Szmaciński BUD 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Krzysztof Golba WM 1

II liga

Strzelona bramka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Kacper Jankowiak ELE 12
2 Sebastian Jeżewski ELE 8
- Krystian Mucha AMP 8
Gol samobójczy
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Rojek ELE 1
- Mateusz Marut KML 1
- Waldemar Gola ELE 1
Żółta kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Mateusz Marut KML 2
2 Aleksander Lasota PAD 1
- Kamil Kuc EIN 1
Czerwona kartka
# Zawodnik Drużyna ILOŚĆ
1 Patryk Baranowski KML 1
Naszą witrynę przegląda teraz 314 gości